0

a czego byscie sobie życzyli? żeby w el clasico piłkarze dwóch drużyn wzajemnie się adorowali? to jest walka o ligę, w dwóch innych drużynach, teraz są w jednej i założę się że w reprezentacji się dogadują

0

mówię oczywiście o kibicach, nie chce obrażac druzyny Barcy..

0

to jest właśnie definicja więcej niż klubu, gdyby jakiś ślązak wygwizdał mój hymn polski to bym zajebał

0

Ktoś tu napisał ze mecz Chelsea - Bayern był nudny? czy ja dobrze rozumiem? czy może coś ze mną nie tak? to był jeden z lepszych finałów jakie miałem okazję oglądać, lepszy był chyba tylko Liverpool - Milan. Było dużo zwrotów akcji, gdy wydawało się ze nic nie jest w stanie odebrać zwycięstwa Bayernowi przyszedł gol Drogby, później niewykorzystany rzut karny Robbena, jak mozna mówić ze ten mecz był nudny?

0

Ale ja nie zycze źle Barcelonie, ani nie ciesze się kiedy wam sędzia przeszkadza, wiem że tak się zdarza, każdy kibic ze zdrowym wzrokiem to widzi. Ale w ciągu całego sezonu to wszystko sie zrównuje.. raz wam odbierze raz wam da. Nie możesz zaprzeczyć że sędzia nigdy nie pomogł Barcelonie, ale o tym nie będziemy rozmawiac bo i Realowi pomagał w różnych sytuacjach, ale tak samo odbierał, Barcelonie jak i Realowi.

0

Tak, Tak, obrażaj kibiców Realu :) poprosiłem was tylko o odrobinę obiektywizmu. Ale widzę że nie da sie z wami dyskutowac :))
Boli was że sędzia popełnił błędy po równo, wolelibyście aby skrzywdził Real, to oczywiste. Pozdrawiam

0

@JoeBlack

a tego że Betis strzelił Realowi bramkę po zagraniu ręką juz nie zauwazyles? Ludzie, trochę obiektywizmu :)

0

ostatnie wypowiedzi Xaviego, jego lekceważąca postawa wobec przeciwnych drużyn jeszcze się na Was zemszczą..

0

zycze szybkiego powrotu do zdrowia, kibic Realu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?