0

W jaki sposób? kombinowałem chwilę nie wyszło i już zapomniałem o tym ;p

0

Hahahahaha już 2:1 dla Liverpoolu :D

0

Haha Arsenal sam wyrównał :D

0

na anfield mała niespodzianka :) Arsenal 1:0

0

sciagnalem i ładnie działa tylko mały problem
ze napisy nie działaja :P

1

albo promem w kontenerze

0

Tylko wiesz jak to z oponami. Ja mam zimowe goodride ten sam model i rozmiar w dwóch autach. W jednym są cichutkie a w drugim już są trochę glosniejsze i kit wie od czego to zależy. Kupione w jednym roku a jakaś różnica jest

1

Moja matka ma zimowe tej firmy od 2-3 sezonow i z tego co wiem to git są. Nie słychać w aucie żadnego buczenia z prowadzeniem też nie ma kłopotów.

0

Dobrze ze o alkoholu nie napisał :D

0

Ale crystal palace pięknie punktuje City :D Walker dzisiaj gra z odciętym zapłonem :p

1

Chyba jest z 3 sekundy roznicy

1

a tak faktycznie przeoczylem to :P dzieki za podpowiedz :)

1

jaki dzisiaj mecz jest najbardziej godzien ogladania ? ciezko sie zdecydowac bo w zasadzie wszedzie dzisiaj graja o puchar tymbarka :P

3

Goplana mleczna miażdży :p

9

Mane dzisiaj spartaczyl takie setki że milik przy nim to turbokozak

0

w końcu musieli trafic

0

Nie mogę się zdecydować co oglądać. Liverpool Napoli mecz o konkretne stawkę a tu by się poogladalo barce.. Brakuje tego co mial canal+ czyli multiligi

1

co on ma gaz to głowa mała. mega akcja

0

Na złość zagra jakiś Denis albo rafinha :D

0

Taka mała ciekawostka. Dokładnie 1/3 goli zdobytych przez betis w tym sezonie ligowym zdobyli dzisiaj :D 4 z 12
Lepszego meczu na przełamanie nie mogli sobie wymarzyc :(

0

Masakra ciekawe za co go wyzywal :d

0

City i United dzieli przepaść. nieprawdopodobne jak przyjemnie oglada sie druzyne Pepa. nie ma zadnej swietej krowy tylko wszyscy na 100 % zapierniczaja

0

strzal w 10
moze jedyny dzisiaj mankament ze dembele nie bylo na lawce mimo wszystko

3

Nie grał bo koledzy mu może 5 razy pisali.

6

Jak widzę munira to mnie trzęsie, przecież to jest największą porażka tej kadry

0

Haha albo potrzebował "pomocy" w toalecie :D

0

Bo Messi mu nie poda a wszyscy inni podają do Messiego :D

0

Gdyby w takiej sytuacji semedo dał się ograć to wolałby każdy Roberto i tak się to w kółko kręci ;p

0

I cyk, dwojeczka ;)

8

przykro się patrzy jak wszyscy grają tylko do Messiego która narazie gra kiepsko. a on widzi tylko Suareza i czasem albe...

naprawde problemem Barcelony jest to że każda piłka MUSI przejść przez Messiego bo nie wiem czy się obrazi czy ze składu każe usunąć..

Tak to dla mnie wygląda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?