budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W jaki sposób? kombinowałem chwilę nie wyszło i już zapomniałem o tym ;p
0
Hahahahaha już 2:1 dla Liverpoolu :D
0
Haha Arsenal sam wyrównał :D
0
na anfield mała niespodzianka :) Arsenal 1:0
0
sciagnalem i ładnie działa tylko mały problem
ze napisy nie działaja :P
1
albo promem w kontenerze
0
Tylko wiesz jak to z oponami. Ja mam zimowe goodride ten sam model i rozmiar w dwóch autach. W jednym są cichutkie a w drugim już są trochę glosniejsze i kit wie od czego to zależy. Kupione w jednym roku a jakaś różnica jest
1
Moja matka ma zimowe tej firmy od 2-3 sezonow i z tego co wiem to git są. Nie słychać w aucie żadnego buczenia z prowadzeniem też nie ma kłopotów.
0
Dobrze ze o alkoholu nie napisał :D
0
Ale crystal palace pięknie punktuje City :D Walker dzisiaj gra z odciętym zapłonem :p
1
Chyba jest z 3 sekundy roznicy
1
a tak faktycznie przeoczylem to :P dzieki za podpowiedz :)
1
jaki dzisiaj mecz jest najbardziej godzien ogladania ? ciezko sie zdecydowac bo w zasadzie wszedzie dzisiaj graja o puchar tymbarka :P
3
Goplana mleczna miażdży :p
9
Mane dzisiaj spartaczyl takie setki że milik przy nim to turbokozak
0
w końcu musieli trafic
0
Nie mogę się zdecydować co oglądać. Liverpool Napoli mecz o konkretne stawkę a tu by się poogladalo barce.. Brakuje tego co mial canal+ czyli multiligi
1
co on ma gaz to głowa mała. mega akcja
0
Na złość zagra jakiś Denis albo rafinha :D
0
Taka mała ciekawostka. Dokładnie 1/3 goli zdobytych przez betis w tym sezonie ligowym zdobyli dzisiaj :D 4 z 12
Lepszego meczu na przełamanie nie mogli sobie wymarzyc :(
0
Masakra ciekawe za co go wyzywal :d
0
City i United dzieli przepaść. nieprawdopodobne jak przyjemnie oglada sie druzyne Pepa. nie ma zadnej swietej krowy tylko wszyscy na 100 % zapierniczaja
0
strzal w 10
moze jedyny dzisiaj mankament ze dembele nie bylo na lawce mimo wszystko
3
Nie grał bo koledzy mu może 5 razy pisali.
6
Jak widzę munira to mnie trzęsie, przecież to jest największą porażka tej kadry
0
Haha albo potrzebował "pomocy" w toalecie :D
0
Bo Messi mu nie poda a wszyscy inni podają do Messiego :D
0
Gdyby w takiej sytuacji semedo dał się ograć to wolałby każdy Roberto i tak się to w kółko kręci ;p
0
I cyk, dwojeczka ;)
8
przykro się patrzy jak wszyscy grają tylko do Messiego która narazie gra kiepsko. a on widzi tylko Suareza i czasem albe...
naprawde problemem Barcelony jest to że każda piłka MUSI przejść przez Messiego bo nie wiem czy się obrazi czy ze składu każe usunąć..
Tak to dla mnie wygląda.