0

@Rupert_Haubica ale jak to, przecież większość tutaj się cieszyła że nie ma KMS bo nie zajedzie się piłkarzy. A cyrk finansowy trwa i będzie trwał następne lata. Powiedziałem na początku pandemii że potrwa to 10 lat a może dłużej. 5 już minęło i podtrzymuje swoje zdanie. bez znaczących sukcesów w sporcie i udziałów właśnie w takich turniejach za gruby hajs to nie będzie proste.

2

@Gaz zacznijmy od tego że jeszcze Barcelona w tym finale nawet nie jest. Miejmy nadzieję że dzisiaj/jutro się w nim znajdzie:)

1

@Hosh wichniarek odszedł i wszystko się posypało

1

@Romario87 może PSG oglądają

3

Polski team Betclic Apogee w turnieju tier1 pgl Bukareszt trafił w pierwszym spotkaniu na brazylijską Furię. Mecz w systemie bo3 w najbliższą niedzielę prawdopodobnie o 17.
G2 zagra z gamer legion w sobotę o 12
A liquid z ultimate na legacy i grają chyba o 15 w sobotę
@Encore @Pnog37 @adi7adi8 @ranger3120

8

Co by nie mówić asysta top i wykończenie też niezłe.

1

No to niezła akcja, Lewis jednak z sześcioma a nie siedmioma tytułami..


xD
@mekston @Encore @MichuZ44 @Kessie i reszta świrów oponiarzowych

1

@Rewolucja123 jaka Armenia? Potężna Arminia bielefeld to zespół z godną przeszłością w której bramki ładował król Artur W.

0

@Gibbon_FCB mam wrażenie że przede wszystkim spuchnięcie fizyczne sociedad w drugiej połowie. A kto doda resztę to poczekamy i zobaczymy;)

0

@szaryjor a co ma być więcej wiadomo ? Wiem że tam kogoś jednak nie będzie i się slot zwolnił ale to chyba nie Barcelona nawet była pierwszą oczekującą w kolejce

1

Niezłe prima aprilis robi PSG swoim kibicom, nie wiem czy ich do śmieszy

1

@macio_944 wszystko się zgadza tylko przed "korzystający" brakuje "nie" ;) 1 kwietnia i rambla nie zawodzi od północy

1

@Lionel_Messi10 to ja się męczyłem 10 lat z niemieckim a 4 z angielskim i bawi to że po angielsku nie mam problemu z podstawową komunikacja a w niemieckim no cóż. Nie szprecha się za dobrze ;)

0

@Coutinho007 jaja to dopiero będą jak się to sprawdzi xd

7

@Barclonismo Telegazeta to było coś pięknego, od 200 chyba był sport
210 to chyba była liga polska
A od 235 ligi zagraniczne.
820 wyniki na żywo na świecie 821 ligi polskie

0

@FCB24 a nie jest przypadkiem tak że przelew weryfikacyjny musi mieć co najmniej 1 zł ? Kiedyś taką pierdołe słyszałem albo czytałem i w sumie jak tak myślę to jak gdzieś miałem weryfikację konta przelewem to zawsze to było 1 zł

1

@Sulimo dzisiejsza moc futbolu
na oko gdzieś około 20 minuty zaczął sie temat lewego ale tam nic specjalnego czego wczesniej nie mówił to nie dopowiedział
odgrzał kotleta

0

@Azazel_Pazuzu pewnie to dla niedźwiadka ;]

1

@mekston no w końcu od września trwa przekaz że Fati jest oszczędzany na kluczowy moment sezonu, więc takie przetarcie w 1/2 finału PK z Atletico na wyjeździe przy niezbyt korzystnym wyniku jest idealną okazją aby Fati zagrał i pozamiatał wszystkich.
jeszcze nie jestem pewny co do jego występów w dwumeczu z BVB bo to chyba rywal z zza niskiej półki dla takiego gołta i pewnie oszczędzany na dalszą faze LM o ile koledzy go nie zawiodą i awansują dalej, w nich tkwi to kiedy i czy Fati weźmie udział w decydujących starciach LM

0

@Gibbon_FCB czyli dzisiaj nie jest madryciakiem, widziałem że dodał film ale nadrobie popołudniu

2

@mekston ciekawi mnie czy to jednorazowy wybryk czy Czech zagości na dłużej w topce. Warto pamiętać że jeden raz w Miami to i nasz polski jeźdźca apokalipsy wygrał xd

4

@Danny Gaucho przyjaźń przede wszystkim. I wzajemnego udanego dnia :)

4

@Danny Gaucho potężny Mati Borek wspomina o Tobie w mocy futbolu. Co prawda nie wymienia Cię z nicku ale to raczej Twój wątek odnośnie statystyk ;)

1

@Bzyczekk przecież nawet w górniku Łęczna głos jednostki z trybun nic nie znaczy, nie wiem czy w klubach z okręgówki coś by znaczył xd

0

@Encore pytanie czy jeszcze kiedyś ułoży się tak drabinka w turnieju że będzie miał bądź co bądź jednak autostradę do wygrania. Bo może być problem żeby w następnych turniejach nie spotykać się z alcarazem, sinnerem czy nawet tymi jeźdźcami. A zawsze może ktoś tak samo wyskoczyć jak tutaj Czech i zagra turniej życia po czym już się nie pokaże w takich fazach turnieju

0

@europejczyk @HerrFlick odpowiedz koledze

0

@Gibbon_FCB to nie rozgrywki ligowe tylko puchar

1

@mrboom w końcu wygrali jakieś rundy w tym meczu na Mirage bo Vitality już miało 15 z rzędu od początku spotkania xd

1

@BorzyKrzys co Ty mówisz, przecież jest beznadziejny i trzeba go wypierniczyc na emeryture

1

@mekston haha a ja chwilę później odniosłem się do tego samego wylewu yetiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?