25

u białych piszą, że nalezy sie realowi szacunek za zrobienie SZPALERU Rakiticiovi w akcji na 1:0 :D

0

Typowo. Rakitic dla mnie jest naprawde bardzo dobrym potrzebnym nam piłkarzem. Ma momenty kipeskiej gry jak kazdy ale dzisiaj zagral fenomenalnie

1

Totki w tym sezonie LM graja poprostu fantastycznie
Alli Eriksen i Kane tworza taki tercet ze glowa mala :) bardzo lubie ich gre masakra od 2 lat wszystkie mecze Totkow, ktore tylko moge to ogladam

0

mega drinka z Bimbru ze Świni :D

0

mnie dzisiaj masakrycznie podobaja sie 4 zawodnicy
Rakieta
Paulinka
Alba
no i wiadomo Leo :)
nawet jestem sklonny stwierdzic ze jak na standardy Gomesa to dzisiaj idzie na lekki + :P

2

dopiero po odejsciu neymara widac ze moim skromnym zdaniem Alba w ofensywie nie odstepuje Marcelo wcale

0

O KUR******* czego Messi nie trafil :D

0

Hahah najlepsze ze przed jego transferem w zyciu by tutaj nikt tak nie napisal :d a w tej chwili dla mnie to jest podatawowy pomocnik w barcelonie

0

Chyba byl taki mecz. Superpuchar hiszpanii w zeszlym sezonie bodajże z sevilla u siebie. Gomes wtedy mogl sie podobac

3

Szczerze to liczylem na Paulinho w pierwszym skladzie. Komentator idealnie to ujął mowiac ze to bylby idealny pomocnik na taka wojnę

0

W nastepnym meczu wsadzi w spodenki rekawice i w wolnej chwili pomoże Matsowi :D

0

Paulinho jest nieprawdopodobny.

0

Dokladnie mial kilka niesamowitych interwencji

0

zeby teraz czasem Messi nie pokazal im srodkowego palca i w styczniu dogada sie z jakims klubem bo do szczesliwych on chyba nie nalezy :(

0

mnie najbardziej szkoda Coutinho. wypowiedz Neya i samo zachowanie Cou pokazuje ze mu bardzo zalezalo aby przejsc do Barcy.

0

S. Roberto :)

3

Eriksen to jest ale kot. od 2-3 sezonow obserwuje mecze totkow
razem z allim w zeszlym sezonie tworzyli niesamowity duet
od dawna uwazam ze powienien byc u nas ale coż
predzej ja go sciagne do Jaroty Jarocin niz te cepki do FCB :D

22

Haha. Zmiazdzyl dziennikarza odpowiedzia :p

0

Hahahahahaha. Pokazali jaka obecnie jest roznica miedzy tymi druzynami

0

Ale przymierzyl

1

Trzeba byc obiektywnym. Wstyd za tego nura w wykonaniu suareza

0

Jaki Ty mecz ogladasz. Rakitic jest najlepszy z pomocy tylko macie klapki na oczach i nie widzicie jaka robote robi

0

Ja tak samo. Jesli bede mial okazje i czas bede ogladac psg. Chce zobaczyc jak to bedzie wyglądać :)

0

Mniej wiecej tak to wygląda

0

Nolitoooooooo :d

0

Moja skromna opinia: szkoda ze neymar jednak odejdzie. Jeden z niewielu ktory potrafi zrobic na boisku roznice. Do tych wszystkich wypisanych argumentów na forum odnosnie jego zmiany klubu typu kasa czy wyjście z cienia Messiego dodalbym jeszcze to, ze on chyba nie bardzo mial ochote na wspolprace z valverde. Gdzies taki artykul mi sie mignal. Jesli chodzi o zastąpienie go to wlozylbym wszelki wysilek w dembele. Wiedzac ze neymar odchodzi dembele moze jednak zmienić zdanie bo jego szanse na gre w pierwszym składzie wzrosna gigantycznie. tylko najpierw trzeba przekonac bvb a po slowach dyrektora sportowego moze to byc bardzo trudne. Co do coutinho to oczywiscie chcialbym go tez w barcelonie ale po odejściu neymara predzej uwierze w jego przejscie do psg niz do barcy. Jednak obym sie mylił.

1

Nie chciałbym zeby neymar odszedl ale jesli tak to milo byloby zobaczyc 200 mln+draxler. Za kase wyjac coutinho z lfc i jechac z sezonem :p

1

Liverpool jak poczuje hajs to na 100% taka kwote zarządzają ze szok. O ile w ogole beda chcieli rozmawiac

0

Hassan skoczyl do sakiewki wiszacej na grzbiecie wielblada i patrzyl czy ma drobne 220mln :D

0

Hazard albo coutinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?