Sergio Busquesowi bym dał 5 ze względu na to że wiele razy gubił sie nie podawał dokładnych piłek a przy bramce dla Atletico to on zgubił piłke niedaleko własnego pola karnego.
Sergio Busquesowi bym dał 5 ze względu na to że wiele razy gubił sie nie podawał dokładnych piłek a przy bramce dla Atletico to on zgubił piłke niedaleko własnego pola karnego.
Komentarze
0
Sergio Busquesowi bym dał 5 ze względu na to że wiele razy gubił sie nie podawał dokładnych piłek a przy bramce dla Atletico to on zgubił piłke niedaleko własnego pola karnego.
0
bramkarz,kulawo,boki obrony kulawo.Ale coż nie ma co się dołować!Vamos Barca!
0
Sergio Busquesowi bym dał 5 ze względu na to że wiele razy gubił sie nie podawał dokładnych piłek a przy bramce dla Atletico to on zgubił piłke niedaleko własnego pola karnego.
0
bramkarz,kulawo,boki obrony kulawo.Ale coż nie ma co się dołować!Vamos Barca!