O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 7
  • Polecenia 0

Komentarze

0

nie moge sigac z RS i z tego drugiego tez;/

0

http://atdhe.net/ tutaj bedzie BARCA!!!!!!!!!!!! all mecze LM zawsze ! w week mecze all lig (oprocz Polskiej:P)

0

mecz elegancki , 12pkt nad tym realem , ale kibice.....ehhh zeby to bylo jak w Polsce ze kibcuja a nie krzykna 4 razy Barca w meczu i styka to by bylo elegancko ,96tys to by bylo rykniecie;]

0

"Aby wziąć udział w drugiej rundzie, wyślij SMS pod numer 7097 o treści Barca" a w trzeciej rundzie;>?

0

mecz bedzie na canale sport 2 , a jak w necie to na ebramki.pl elegancko chodzi;] pozdrawiam

Zobacz wszystkie

0

mam pytanie nie do watku;p

kiedy bedzie typer podliczony?:P

0

www.ebramki.pl i ogladamy mecz:)

0

mecz elegancki , 12pkt nad tym realem , ale kibice.....ehhh zeby to bylo jak w Polsce ze kibcuja a nie krzykna 4 razy Barca w meczu i styka to by bylo elegancko ,96tys to by bylo rykniecie;]

0

http://atdhe.net/ tutaj bedzie BARCA!!!!!!!!!!!! all mecze LM zawsze ! w week mecze all lig (oprocz Polskiej:P)

0

"Aby wziąć udział w drugiej rundzie, wyślij SMS pod numer 7097 o treści Barca" a w trzeciej rundzie;>?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?