bulbo74
Dołączył/a: luty 2013
szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Druzyna zagrała bardzo slaby mecz, wygląda na to ze juz odpuścili ligę. Nikogo nie można wyróżnić, a niestety Real idzie jak walec. Dziwnie sie ogląda mecze FCB, gdy to przeciwnik z nami jedzie, ale trzeba przyznać ze Malaga byla lepsza i włożyła dużo więcej serca w grę. Barca poza dosłownie kilkoma zrywami w singlu nie zaprezentowała nic.
0
Nie dało sie tego oglądać, żona się na mnie wkurwiła bo bluzgałem, stracone 3 punkty po raz kolejny z "plackami". Nie mam słów niedziela zjebana
0
A ja właśnie oglądam drugi raz mecz z PSG, i czuje się tak samo jak wczoraj ...EUFORIA.
0
Bramki to bramki, dla mnie PSG może strzelić jeszcze 3 swojaki . Nie będę płakał
0
Mówią że nadzieja matką głupich, ale na przekór zdrowemu rozsądkowi tli sie we mnie myśl że jednak damy radę.
4
Nawet gdy wyjdzie nam mega mecz , wyeliminowanie PSG będzie cudem. Jeszcze przy wyniku 4-1 dawałbym jakieś szanse ale nie przy 4-0 , wierzę w ten zespół, oglądam wszystkie mecze FCB ale nie wierzę w cuda . I niech nikt nie wyzywa mnie od sezonowców, nie da rady odrobić takiej dużej straty na tym poziomie.
0
Człowiek zrobił jakiś ruch ręką , a już media na całym świecie snuja domysły. Dzwonił do realu, PSG, Bayernu , do Bartka o wyższy kontrakt , do Obamy , do papieża, do trampa ... szok.
0
Pozwole sobie nie zgodzić się że "grali kryminał" . Grali na wyjeżdzie z bardzo mocnym Atletico, będąc w dołku formy, mimo to zdobyli komplet punktów , uważam że to był niezły mecz FCB. Przypominam że to nie czasy Pepa gdy wszystkich laliśmy i na ten mecz trzeba spojrzeć z innej perspektywy (nie koniecznie faworyta).
0
Dla mnie Busquets zagrała na poziomie Iniesty, czyli metr niżej niż obaj potrafią. Barcelona wygrała mecz z Atletico mimo że najważniejsi pomocnicy na placu sa pod formą , moja ocena "poprawnie" odnosi się tylko do wyniku jaki osiągnęli w tej , słabej formie. Ponieważ zagrali piach a i tak Atletico pokonane, a nie jest to drużyna do kopania.
0
Jak ich rozstrzelany, nie będzie okazji do "cyrku"
0
Nie ma co kombinować, musimy wygrać wszystko mecze i liczyć na wpadki Realu.
2
Patrząc z boku, na spokojnie trzeba powiedzieć że im dużej trwało spotkanie tym większą przewagę miała Barca . Początek był zdecydowanie dla Atltico od około 25 min. przewaga zaczęła się przechylać na naszą strone. W zasadzie wszyscy piłkarze zagrali poprawnie , trochę bezproduktywny był Ney, Iniesta miał przebłyski w postaci fajnych podań ale grał bez prądu słaby fizycznie i wolny. Gra zespołu poza pierwszymi minutami , zdecydowanie na plus .
0
Zdecydowana przewaga Atletico, bramka dla materacy wisi w powietrzu. Barcelona do 20 min. bezbarwna z tylu panika a z przodu ... nic. Widzę wynik tego meczu w ciemnych barwach.
0
Też trzymałem kciuki, te 4 minuty dłużyly się wizyta na borowaniu. Ale mimo przygniatającej przewagi i 200% sytuacji Crisa w 92 min. udało się .
0
Nerwy jak diabli, ale udało się .Real przegrał 2-1 i przewaga zmalała o 3 pkt.
4
Pocieszające jest to że od około 5-10 min Real trochę "przysiadł" na dupie , może się uda dowieżć ten wynik.
4
Kurde , karny dla Valencji faul Ramosa na Munirze a sędzia milczy
0
Real z nimi jedzie jak z ogórkami, praktycznie broniąsie na 20-30 metrze. Kwestia czasu i cos tam wpadnie . Obstawiam zwycięstwo Realu 2-3 lub 2-4 . Przykro to mówić ale Valencia nie istnieje.
2
Nie wiem co wy widzicie w tym Belerinie , oglądam Arsenal co tydzień i tak naprawdę ten typek nie wyróżnia się w ogóle , totalnie przeciętny zawodnik Arsenalu. Co wami tak ogarnęło że tak go pragniecie ? Jestem pewien że jest przynajmniej kilku zawodników tej samej klasy (możę lepszych) a zdecydowanie tańszych i chcących grac dla FCB.
1
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, ta FCB to nie jest druzyna z Xavim, Iniestą i Busim w mega formie i dobrym wieku ich czas powoli się kończy i temu nikt nie ma prawa zaprzeczyć. Był jeszcze wtedy Puyol który przy tym wyniku by zerwał trawe i zaorał ten plac, a kilku kolegom dał po gębie. Co trzeba naprawić (zmienić) moim skromnym zdaniem całkowicie przemeblować środek pola , bo tej formacji właściwie nie mamy , dochodzi już do takich paradoksów że skrzydłowy Messi musi zejść do środka żeby coś rozegrać ... przecież to dramat. I nie mówie tu o kosmetyce tylko o poważnych ruchach, bo z całym szacunkiem Gomez , Denis, Rafinia, Rakitić oni świata nie zwojują mogli by być co najwyżej zmiennikami . Iniesta , Busquets, Mascherano a zaraz Messi młodsi też już nie będą. O ile na skrzydłach możemy jeszcze poczekać z 1-2 sezony o tyle dośrodka nam potrzeba dwóch zawodników " na teraz ". Jest jeszcze pozycja prawego obrońcy na której również mamy mega problem, Roberto to ani obrońca ani skrzydłowy, tam również trzeba wzmocnić pozycję. Reasumując , do zespołu trzeba dokooptować az trzech piłkarzy z topu, dwóch pomocników i prawego obrońcę , marzy mi się taki Koke , Gabi . Zobaczymy co będzie , LM mamy już z głowy i nie piszcie głupot o "remontadach" to byłoby możliwe za czasów Pepa i z tamtym składem teraz to mżonka. Skupmy się na Laliga , moż euda się dogonić Real i ten sezon nie będzie psu na bude , puchar króla traktuje jako puchar pocieszenia.
5
Dzisiaj oglądałem gwałt niewyżytego małolata, na starej, zmęczonej babuni.
0
Prawda jest taka ze FCB zagrała katastrofalny mecz. Atletico zdominowalo nas na CN i gdyby mieli odrobine szczęścia to juz w 10 min. prowadzili by 0-2. Marzy mi się w składzie taki grajek jak Koke. Atletico miało pecha , bo przy tylu stworzonych sytuacjach strzelili 1 bramkę. Nasza obrona to kpina, napastnicy robili z nimi co chcieli, dobrze że Cilesen jest w formie. I zplusów w końcu dobrze zagrał Gomez.
3
Nie wiem dlaczego ale jestem dziwnie spokojny o wynik tego meczu. Oczywiście zwycięstwo FCB .
0
I stało się , 1-0 nie mam słów. Na druga połowę wyszedł tylko Ter Stegen jak by nie on było by już z 2,3-0
0
poprzeczka, słupek w końcu szczęścia zabraknie
1
FCB nie potrafi wyjść z własnej połowy ! Czaicie z Betisem jesteśmy stłamszeni. Fajny komentarz dziennikarzy z Eleven " Messi spaceruje po boisku i drapie się po brodzie"
0
druga połowa jest jeszcze gorsza , na tle Betisu wyglądamy jak dzieci we mgle.
0
Zgadza się , zauważyłeś zapewne że w składzie Betisu jest 2 debiutantów ?
0
No i mamy przerwę , mecz mega wyrównany Betis rzucił się na nas jak pitbul, wysoki pressing wprowadził chaos w naszej lini obrony i pomocy , mogli coś tam strzelić . A FCB zagubiona jak Misiewicz na dyskotece , co prawda z biegiem czasu zyskiwaliśmy przynajmniej jakieś tam sytuacje bramkowe , ale na pewno nie mielismy przewagi w żadnym aspekcie spotkania . Mam nadzieję że nie starczy im siły tak zapierdzielać do 90 min. i zdobędziemy trzy punkty ale to na pewno nie był i nie będzie "spacerek" i jeżeli uda się to wygrać to bedą szczęsliwe 3 punkty. W zasadzie żadnego z naszych zawodników nie można pochwalić za gre , ale największy dramat to Denis Suarez, Vidal, Rakieta słabo tez wygląda Neymar, Suarez, Messi, Arda. na bardzo mały plus zasłużyli Pique, Mathieu, Ter Stegen.
0
Od około 35 min widać że Betis chyba siada kondycyjnie , stworzyliśmy w 5 min 3 fajne sytuacje bramkowe . Przewiduje że Betis "siądzie na dupie" jeszcze mocniej i coś tam strzelimy w drugiej połowie.