burcioszka
Dołączył/a: listopad 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN może ktoś go krzywdzi w tym momencie, a cię nie ma..
0
@MesQueUnClub_87 wątpię, że to ma znaczenie dla Flicka. Olmo kosztował bodajże 60 mln, gdy jest pod formą, to grzeje ławę. Według mnie nie inaczej byłoby z Nico. Rapha średnio spisywał się na pozycji 10, więc byłby prawdopodobnie pierwszym wyborem na LS. Rash gra lepiej od Nico w tym sezonie i siedzi.
0
@majkiii toć nico by zapewne nie powąchał lewego skrzydła
2
@ZwyklyCuler48 Milan
1
@MessiForeverTheBest walę tripa
0
@BialyKolorDoDupy przeszczep z DKMS? kilka lat temu byłem tym szczęśliwcem i pomogłem mężczyźnie z Belgii
1
@ranger3120 podstawowy tutek na yt, żeby poznać figury i unikać częstych błędów początkujących, a dalej to grać i grać. samą teorią się nie nauczysz
1
@Who_you_mam jasne, że tak. Rozumiem i nie hejtuję. sam często np. jakiegoś turasa lubię opierdzielić, ale w okres świąteczny takie to dla mnie trochę dziwne. Być może dlatego, że na codzień jem inne potrawy
5
@Roobo kurde, tyle szamki dobrej w święta, a ty się pizzą z żabki zajadasz xD
2
@Comentateiro raz w roku zajadam się raclette'ami w święta i totalnie bez umiaru
2
@Luciano99 grzane winko
0
@Michael24 skoro lubisz ten okres, to odpuść sobie ten wyjazd. Chyba, że to wypad do teściów, to zmienia postać rzeczy :D
0
@nioton tak, ten. Jest wygodny, bo to automat(sam wykrywa i śledzi obiekty, masz wbudowaną bazę). Możesz robić fotki księżyca, planet. Do np. mgławic trzeba dokupić kilka rzeczy. Mało drgań czyli obraz nie lata przy dużych powiekszeniach.
Ogólnie tam jest raczej szczegółowy opis jakbyś chciał się więcej dowiedzieć.
0
@nioton SW 200P EQ5 Pro
0
@ranger3120 dzień bez mięsa dniem straconym
1
@malicinho ja wyłapuję na google flights w dowolne miejsce. 6 miesięcy do przodu bodajże. Patrzę cały globus i można trafić coś ciekawego
1
@Popitek12 a można cytrynę zamiast anyżu? Taki Tequlilson na gorąco
1
@July_6_BcN jestem z tych, którzy szampana piją ;D
0
@July_6_BcN a co jeżeli byłem w tym pokoju pierwszy i nie jest zła przez moją osobę?
0
@Alvarinho jeżeli masz na myśli związek to z taką osobą raczej nie przejdzie. Typiara przy pierwszej, lepszej okazji leci na innego bolca. Dwa związki nieświadomie rozwaliłem, a ona jeszcze osobowość borderline to już w ogóle combo było xD
0
@gumaz na luzaka latane
3
@Alvarinho nie, ale były jakieś spotkania jako fwb. Do czasu kiedy chciała, żeby ją napierdalać
1
@Vegeta88 kilka lat temu miałem plamę na zdjęciu RTG klatki piersiowej. po tomografii okazalo się, że po prostu się poruszyłem i wszystko było w porządku, także trzymam kciuki, żeby u Ciebie było tak samo
1
@Popitek12 liczę w przyszłości także na Mississaugę
0
@VegetaPolska zaproponuj jej trójkąt z którymś z jej przyjaciół. Jak się zgodzi to daj sobie spokój
0
@Kuczek jest, wejdź w kanały TV - sekcja SPORT i scrolluj na dół
0
@Arden u nas taki dzień może mieć kilkoro zawodników, także większe prawdopodobieństwo wygrania :D
4
@mekston ten od playstation w odkurzaczach czy coś pomyliłem?
1
@Lukikiki akurat się kładę, więc już mam intencję na sen. Tobie dużo siły życzę
1
@macio_944 miałem tak samo, rodzicie kolegi też. Coś częsty ten problem z pompami :D