Jest dobrym trenerem ale niestety w Barcelonie musisz być najlepszy bo w tym klubie są takie wymagania od strony kibiców i wogole ze mało kto umie temu sprostać . Nie będzie już takiej Barcy jak za Guardioli ;)
Ludzie ogarnijcie się nie dawno pisaliście Barca po wszystkie tytuły a teraz co po porażce sezonowcy zmieniają zdanie .JJeszcze jest wiele meczy do rozegrania także trzeba wierzyć do końca . Barca !!!!
Komentarze
0
Bardzo śmieszny jesteś .....
0
Kto mi powie czemu Suarez nie gra ?
1
Dzięki :) Vamos Barca !!!
0
Gdzie jest jutrzejszy finał ?
0
Widzę ze tu same 10 /11 latki chyba piszą sat fajnie byłoby podnieść puchar na SB ale jak dla mnie to obojętne gdzie aby tylko go podnosić .....
5
Jest dobrym trenerem ale niestety w Barcelonie musisz być najlepszy bo w tym klubie są takie wymagania od strony kibiców i wogole ze mało kto umie temu sprostać . Nie będzie już takiej Barcy jak za Guardioli ;)
3
Szczerze messi nie powinien być w trójce jestem kibicem Barcy i twierdzę że to Ronaldo musi dostać zp! !!!
3
Ludzie ogarnijcie się nie dawno pisaliście Barca po wszystkie tytuły a teraz co po porażce sezonowcy zmieniają zdanie .JJeszcze jest wiele meczy do rozegrania także trzeba wierzyć do końca . Barca !!!!
1
Dzięki :) Vamos Barca !!!
0
Jaki wynik obstawiacie ?