O sobie

  • Zainteresowania sport
  • Ulubiony zawodnik Pirlo
  • Ulubione zespoły BARCELONA i WKS ŚLĄSK WROCŁAW ....
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4221
  • Liczba komentarzy 18
  • Polecenia 12

Komentarze

0

Bardzo śmieszny jesteś .....

0

Kto mi powie czemu Suarez nie gra ?

1

Dzięki :) Vamos Barca !!!

0

Gdzie jest jutrzejszy finał ?

0

Widzę ze tu same 10 /11 latki chyba piszą sat fajnie byłoby podnieść puchar na SB ale jak dla mnie to obojętne gdzie aby tylko go podnosić .....

Zobacz wszystkie

5

Jest dobrym trenerem ale niestety w Barcelonie musisz być najlepszy bo w tym klubie są takie wymagania od strony kibiców i wogole ze mało kto umie temu sprostać . Nie będzie już takiej Barcy jak za Guardioli ;)

3

Szczerze messi nie powinien być w trójce jestem kibicem Barcy i twierdzę że to Ronaldo musi dostać zp! !!!

3

Ludzie ogarnijcie się nie dawno pisaliście Barca po wszystkie tytuły a teraz co po porażce sezonowcy zmieniają zdanie .JJeszcze jest wiele meczy do rozegrania także trzeba wierzyć do końca . Barca !!!!

1

Dzięki :) Vamos Barca !!!

0

Jaki wynik obstawiacie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?