busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
37
Jedyne co się zmieniło u Messiego względem początku sezonu to to,że już widać odrosty
~Miłosławski 2k16
3
Cytat miesiąca-barca wchodzi w pole karne leganes jak norek do krawczyków
0
No właśnie,Rafinha gra dobrze,mądrze sie daje faulować ja go rywale odcinają,dobrze wyprowadził piłkę ze dwa razy i ogólnie gra solidnie
6
Gomes+Denis+Paco i jedziemy z nimi
4
Ten system jest mniej efektowny,ale równie efektywny,a na takie autobusy w systemie 5-4-1 o wiele lepszy
5
Zastanawiam się jak mógłby wyglądać dzisiejszy skład i dopiero teraz tak na prawdę zrozumiałem jak dobrze obsadzoną mamy każdą pozycję.Człowiek chciałby zobaczyć Gomesa,Rafinhe,Turana,Denisa,Iniestę,Alcacera,Digne,ale gdzie ich wszystkich zmieścić?Najgorsze że pewnie Arda mimo formy ucierpi najmocniej,bo jego pozycję zajmuje Neymar,chociaż niby został tu ściągnięty do roli pomocnika.Współczuję Ci Lucho! :D
8
Nikt nie gra takiej piłki
0
Mam nadzieję,że Lucho jakoś wciśnie Turana do składu
2
Cavani czwarty gol.Cavani....gol...
0
Wstyd to mi za Cebulaków lamentujących jak to Legia nas nie kompromituje w LM,jacy są słabi i jakie baty dostają...A teraz drodzy państwo spójrzcie na budżety klubów,nazwiska piłkarzy,ogranie w Europie.Trzeba się cieszyć że jesteśmy w tej LM bo to napędza klub,pomaga mu w rozwoju.Teraz dostajemy po 6:0,żeby za parę lat wrócić i postawić się tym zespołom,tak to działa.
4
Żenujący to jest twój komentarz
0
Czy ten Piqe :D
1
Jakby Milikowi wystawiali w reprze na głowę zamoast na nogę to by co mecz miał gola
0
Neymar w formie
0
No to dzisiaj pewnie zobaczymy skład:Ter Stegen-Alba-Umtiti-Piqe-Roberto-Busi-Andres-Rakieta-M-S-N.
Mam nadzieję że Arda swoje minuty dostanie,liczę tez na Gomesa(o ile w ogóle jest powołany:D)
1
Gooool!Valencia na kolanach!
0
Kante jest dosłownie wszędzie
7
"Zlatan to jest szatan"
~Twaro 2k16
0
Silny,szybki,czarny,myślący-obrońca idealny :D
56
Co wy z tym rokiem szkolnym?Przerwa na reprezentacje i po prostu nie ma o czym pisać...
2
Daj spokój,jak dla kogoś wyznacznikiem klasy piłkarza jest ilość zdobytych bramek to po prostu nic nie wie o futbolu,a jego wiedza ogranicza się do sprawdzania wyników na flashscore...
1
Ściągnęli Sirigu bo Rico nie potrafi grać nogami,a nowy trener bardzo na to naciska.Zresztą wystarczyło zobaczyć superpuchar żeby załapać dlaczego potrzebny im bramkarz
0
Szanuję twoje zdanie,ale mimo wszystko bardziej ufam Conte
0
Dlaczego?David Luiz to solidny obrońca i poza tym zna Anglię i Chelsea.Raczej nie cofnął się w rozwoju więc gwarantuje jakiś poziom gry.No ale jak ktoś się nasłuchała ludzi którzy opinie o graczu czerpią z gry komputerowej to potem wszyscy są zdziwieni.
0
Też to widzę,Ivan już nie musi się tak martwić o to że Alves nie zdąży wrócić i jest go coraz więcej w ofensywie,co też jest dobrą zmianą.Założę się,że takich goli jak z Bilbao zdobędzie w tym sezonie jeszcze trochę.Chociaż ja liczę,że w końcu odpali jakąś rakietę z dystansu w swoim stylu :)
0
Wątpię żeby ktokolwiek z obecnych prawych obrońców osiągnął ten poziom,Dani Carvajal jest bardzo dobry,ale nie ma tego czegoś.Roberto mimo wszystko nadal jest bardziej pomocnikiem niż obrońcą na boisku i to mi się podoba.Te jego rajdy do środka boiska są świetne,a taktycznie jest bezbłędny.Jeszcze się pojawi w obronie i będziemy mieli super prawą stronę
20
Kto by pomyślał przed okienkiem,że ściągniemy napastnika,lewego obrońcę,środkowego obrońcę,dwóch pomocników i bramkarza.Nie wspominam nawet o tym ze jak narazie wszyscy zawodnicy prezentują się super i do tego są bardzo młodzi.Czy to na pewno FC Barcelona? :D
1
Jak dla mnie to jest geniusz,każda piłka idealnie do nogi,nieważne czy zagrywał prawą czy lewą,jak Pep na to patrzył to chyba nie mógł się nadziwić.
0
Widać stojącego Busqetsa bo najpierw poprosił o podanie a potem dal się przepchnąć,no błagam cię,czy trudno zauważyć,że Barcelona ZAWSZE gra przez defensywnego pomocnika i stara sie utrzymywać przy piłce za wszelką cenę?To wiąże się z ryzykiem...
1
Jestem pewien że 80% bramkarzy te strzały albo by puściło,albo wypluło przed siebie co równałoby się groźnej sytuacji.Mats zagrał wczoraj na -5(1-6),to bramkarz stworzony dla nas.