1

0

jak do tego doszedłeś?

0

przeżywasz jak smród gacie

1

a jak nie pokazują to co wtedy? kończy się twój świat?

0

moim zdaniem kartki się nie kasują.

2

skoro była z kapelusza bo go lekko dotknął to dlaczego czerwo Pepe z półfinału LM było zasłużone skoro wcale stopy Alvesa nie dotknął?

1

grę o tron to ja mam codziennie rano w pracy.
If u know what i mean

7

widzę, że już nie ma się do czego doczepić to czepiamy się kogo pokazują kamery a kogo nie...

2

Trochę śmieszne, że jak Atleti gra defensywnie to większość pisze, że pięknie cierpią, a gdy ekipa Mourinho gra tak samo to wtedy nazywa się to "zabijaniem piłki nożnej". sic

1

U nas w 3 lidze takie rzeczy są normą więc nie wiem czym się tak autor podnieca

0

Dzielą na pół
Odp do doss

0

ja to wiem. Tylko nagle ucichły głosy, że strzela tylko cienkim rywalom a przeciwko mocnym drużynom nie istnieje.

1

Jego konto na Instagramie potwierdza, że dziwny z niego koleś

0

teraz nagle Ronaldo robi różnicę?

38

Tylu transferów co MD to nie przeprowadziła żadna inna gazeta

0

To przypomnij sobie jak Borek komentował mecz półfinałowy LM w którym Messi strzelił dwie bramki! Dla mnie Borek jest bardzo spoko

0

Real z Atletico? Ustawione losowanie jak co roku

0

Najpierw musimy to potwierdzić na boisku bo dwa ostatnie mecze przeciwko Realowi to zasłużone porażki

1

Zgadzam się

0

Trochę przesada, że Barca się tak sadzi o to gdzie będzie finał. W zeszłym roku Real chciał grać u nas a skończyło sie w Walencji. Ważne abyśmy wygrali, nie liczy sie gdzie...

0

Bez przesady. Cisnęli to oni kilka minut a tak to nic nie grają

0

Oczywiście, że był spalony

0

ogólnie to przeciwnik musi w momencie podania mieć dwóch zawodników drużyny przeciwnej przed sobą, nie ma różnicy czy są obrońcy czy obrońca + bramkarz, czy też dwóch obrońców

0

Spalony oczywisty, więc nie wiem czemu w ogóle stawiacie to fundamentalne pytanie

0

Co siedzi na ławce??

0

Nie podoba mi się ostatnio jego zachowanie na boisku i o tym piszę. Ale też przyznaję, że wczoraj zagrał solidny mecz, a niestety na koniec popisał się symulką

0

Oprócz kopania po plecach to dokłada symulki, których nie powstydziłby się Ronaldo.

0

dzięki :D, a tak na serio to nie wiem

0

z internetu?

3

Denerwuje mnie ostatnie zachowanie Alby. Coś mu się klepka odkleiła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?