buszujacywzbozu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
0
jak do tego doszedłeś?
0
przeżywasz jak smród gacie
1
a jak nie pokazują to co wtedy? kończy się twój świat?
0
moim zdaniem kartki się nie kasują.
2
skoro była z kapelusza bo go lekko dotknął to dlaczego czerwo Pepe z półfinału LM było zasłużone skoro wcale stopy Alvesa nie dotknął?
1
grę o tron to ja mam codziennie rano w pracy.
If u know what i mean
7
widzę, że już nie ma się do czego doczepić to czepiamy się kogo pokazują kamery a kogo nie...
2
Trochę śmieszne, że jak Atleti gra defensywnie to większość pisze, że pięknie cierpią, a gdy ekipa Mourinho gra tak samo to wtedy nazywa się to "zabijaniem piłki nożnej". sic
1
U nas w 3 lidze takie rzeczy są normą więc nie wiem czym się tak autor podnieca
0
Dzielą na pół
Odp do doss
0
ja to wiem. Tylko nagle ucichły głosy, że strzela tylko cienkim rywalom a przeciwko mocnym drużynom nie istnieje.
1
Jego konto na Instagramie potwierdza, że dziwny z niego koleś
0
teraz nagle Ronaldo robi różnicę?
38
Tylu transferów co MD to nie przeprowadziła żadna inna gazeta
0
To przypomnij sobie jak Borek komentował mecz półfinałowy LM w którym Messi strzelił dwie bramki! Dla mnie Borek jest bardzo spoko
0
Real z Atletico? Ustawione losowanie jak co roku
0
Najpierw musimy to potwierdzić na boisku bo dwa ostatnie mecze przeciwko Realowi to zasłużone porażki
1
Zgadzam się
0
Trochę przesada, że Barca się tak sadzi o to gdzie będzie finał. W zeszłym roku Real chciał grać u nas a skończyło sie w Walencji. Ważne abyśmy wygrali, nie liczy sie gdzie...
0
Bez przesady. Cisnęli to oni kilka minut a tak to nic nie grają
0
Oczywiście, że był spalony
0
ogólnie to przeciwnik musi w momencie podania mieć dwóch zawodników drużyny przeciwnej przed sobą, nie ma różnicy czy są obrońcy czy obrońca + bramkarz, czy też dwóch obrońców
0
Spalony oczywisty, więc nie wiem czemu w ogóle stawiacie to fundamentalne pytanie
0
Co siedzi na ławce??
0
Nie podoba mi się ostatnio jego zachowanie na boisku i o tym piszę. Ale też przyznaję, że wczoraj zagrał solidny mecz, a niestety na koniec popisał się symulką
0
Oprócz kopania po plecach to dokłada symulki, których nie powstydziłby się Ronaldo.
0
dzięki :D, a tak na serio to nie wiem
0
z internetu?
3
Denerwuje mnie ostatnie zachowanie Alby. Coś mu się klepka odkleiła