2

Moja ocena 7/10
Dobrze się prezentuje

0

Nie ma co ukrywać, W poprzednim letnim okienku daliśmy ciała z transferami delikatnie ujmując..sprowadzeni zostali słabi zawodnicy za ogromne pieniądze
Wiadomo nie da się kupić wszystkich topowych zawodników, chyba że bylibyśmy takimi chinolami których stać na kupno jak i zapewnienie ogromnych kontraktów
Opcja z Verattim jak i z Coutinho byłaby świetna ..zobaczmy co przyniesie lato ..tak samo zastanawia mnie kogo pożegnamy latem (Arda,Gomes,Mathiue?)

0

Nie umiem zrozumieć brak powołania dla Callejona?

0

Jednymi z którymi nie grała jeszcze Barca to Borussia, Monaco i Leicester...dlatego chciałbym którąś z tych drużyn
Chciałabym kogoś nowego

1

Moje typy :
Atletico - Juventus
Real - Monaco
Barcelona - Borussia
Bayern - Leicester

Ewentualnie wymiana Monaco z Leicester

0

Myślę że S.Roberto sprawdzilby się na pozycji def pomocnika ...doświadczenie w obronie ma, w pomocy tym bardziej ...potrzeba nam świeżości w drugiej linii i czegoś nowego ..jak wyobrażasz sobie 2 linię w następnym sezonie?
Rakieta podspial nowy kontrakt więc wątpię żeby się go pozbyli

3

Jeśli Atletico awansuje to w 1/4 będą 3 drużyny hiszpańskie więc UEFA postara się na pewno o to aby w ćwierćfinale była para hiszpańska :D a że Real zagra z Leicester to wszystkie znaki na niebie wskazują że zagramy z Atletico ...tyle w temacie xd

0

Bellerin - Pique - Umtiti - Alba
Veratti - S.Roberto - Iniesta/Rakitic

No całkiem nieźle by to wyglądało jeśli te transfery by wypaliły ..szczególnie nasza 2 linia w której potrzebne są zmiany, młodość + doświadczenie..
Zobaczymy co przyniesie letnie okienko

2

Dokładnie Marlon ..musimy wrócić do naszej dawnej tradycji czyli stawiania na naszych wychowanków ..nie zapominajmy jeszcze o takim graczu jak Alena, który również ma potencjał ...trzeba tylko dawać im szanse
Ale przede wszystkim potrzeba dobrego trenera który przywróci nam blask i magię w drugiej linii

16

Bellerin i Veratti ...musimy ich ściągnąć!
Gomesa, Mathieu i Arde (niestety) sprzedać ... żeby były pieniądze na kupno wyżej dwóch wymienionych

1

Po raz kolejny nie wyciągamy wniosków ...gra na stojąco, Messi totalnie niewidoczny-bez chęci, z myślą że mecz sam się wygra ...który to już raz?
Cała drużyna niestety bez polotu i pomysłu :/ ehh Vamos!!! Trzeba wierzyć !

5

Niesłuszny karny na Suarezie - odc. 3219

Blablabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla...blabla blabla blabla

0

Hahaha dobre :D

0

Jakby ktoś potrzebował obejrzeć mecz na telefonie bo nie może w tv przesyłam link :D

http://www.vipleague.mobi/sports/football.html

0

http://www.vipleague.mobi/sports/football.html


Działa na telefonie ...mi przynajmniej działa jeśli nie mam możliwości obejrzenia meczu w tv :) warto sobie zapisać ta stronę

0

Trzeba spojrzeć prawdziwe w oczy ... w tym roku liga będzie dla Realu i nie ma cudów
To co się dzieje na meczach Realu to są jakieś kpiny mam na myśli sedziowanie ...jak tak ma wyglądać walka o mistrza to niech nasi dadzą sobie spokój wstydu nie będzie jak nie obronimy mistrza ..cały świat widzi co się dzieje a biali z Perezem niech dalej się kompromitują w korupcji

0

Jeśli w meczu z PSG druga linia zagra tak jak na Barcelonę przystało to wszystko jest możliwe...ale patrząc na ten sezon to będzie ciężko :/

0

Brawo dla chłopaków to jest właśnie Barca nawet jak gra nie idzie trzeba walczyć do końca tak jak dzisiaj !!... Moje uwagi:
1) dobra gra w obronie choć Ter Stegen mógł lepiej się zachować przy stracie gola
2) MSN widać że chcą i ciągną cały czas grę szkoda że tylko oni
3) druga linia a dokładnie jej BRAK :/ potrzeba świeżości ..wiadomo Iniesta już ma swoje lata, Busqutes..jeśli nie uda się sprowadzić kogoś konkretnego widzialbym S.Roberto na tej pozycji w następnym sezonie i wiadomo jeden super udany transfer ..kogoś kto pociągnie grę i weźmie odpowiedzialność za konstruowaniu akcji

Pomoc w następnym sezonie według mnie:
S.Roberto (def)..Rafinha/D.Suarez/Iniesta....Veratti np.

1

Mecz bardzo zacięty i dość wyrównany ...nareszcie było widać walkę do końca mimo że gra nadal nie zachwyca...Brawo dla naszych chłopaków !!!

Pomoc pomoc pomoc!!! Druga linia kompletnie nie funkcjonuje :/
Mam nadzieje ze do końca sezonu jakoś dociagniemy ale w następnym trzeba zmian i to konkretnych !!!

0

Osobiście dałbym spokój narazie kupowania zawodników z LL ..ale to jest tylko moje zdanie

2

Zgadzam się z tobą.. ale dodałabym do tego jeszcze jeden porządny transfer pomocnika z górnej półki:
Coutinho, Veratti, Özil, Bernardo Silva (Monaco), Eriksen itd itd (może być ktoś inny według waszych upodobań)

0

Piłkarz dobry ale czy pasowałby do Barca?...
Clyne z Liverpoolu też niezłą opcją mógłby być.
Ważne żeby dany obrońca był szybki i brał udział w ofensywie ...

1

Pique w swoim stylu prosto szczerze i na temat ...wypowiada się jak prawdziwy kibic a nie jak marionetka której każą mówić tak i tak
Każda drużyna miewa kryzys to jest nieuniknione ..trzeba szanować swój ukochany klub jak i również druzyny przeciwne .. VeB !

3

Na Eleven Sports

0


Messi nie jest od konstruowania akcji ..jest od tego druga linia czyli pomoc..od czasu do czasu ok ale nie przez cały sezon

Po 2 Messi nie jest w stanie w każdym meczu strzelac bramek i konstruowac akcji .. on odwala robotę za połowę drużyny ..nie dziwmy się potem że Messi jest przemeczony

1

Poczekaj dopiero dzień minął Hahaha
Za niedługo pismaki zaczną pisać

0

Największym problemem tego zespołu jest źle dobrana taktyka w której to Messi z Neymarem zabierają się za konstruowanie akcji gdzie muszą się cofać do środka pola a szczególnie Messi a to nie jest ich zadaniem ..rozumiem od czasu do czasu ale nie przez cały sezon !! Pozniej nie dziwmy się że Messi z Neymarem są wykończeni, jak odawalaja robotę za druga linię ..kolejny już sezon. Pomoc jest bezradna :/

Moim zdaniem Ewidentnie panuje jakiś konflikt w zespole

0

Dobrze mówisz ...polać mu :D

0

A Neymar??...Dodaj do tego Neymara który został sprowadzony sezon wczesnej a nie w tym samym oknie transferowym. Niby jeden gracz ale jaki kluczowy dla naszego zespołu bez niego sam Messi i Suarez możliwe że nie zdobyliby tripletu
Wniosek? Sprowadzenie Suareza Rakiticia i Neymara kluczowych zawodników aby zdobyć triplet zajęło 2 okienka letnie

0

Każdy ma swoją wizje odnośnie transferów i wzmocnień ...to są tylko nasze pomysły/opinie które nic nie wniosą ...każdy by chciał najlepszych w zespole to normalne,ale to co zrobi zarząd klubu nikt nie wie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?