Nie kumam tego "nieświadomego zażycia..". Leżała piguła i hap do paszczy bo myślał, że to cukierek? Usprawiedliwianie chorobą, ale lek partnerki.. Albo gościu mało ogarnia albo wyczuli krętactwo i może dlatego wlepili mu karę. Poza tym w zawodzie, gdzie przysłowiowo w każdej chwili mogą cię skontrolować wprowadzasz w siebie dodatkowe substancje.
@matkep nie poszedl do psg bo mu na kredyt brakowalo tylko chcial sie szybko nachapac, zabraklo mu pokory i cierpliwosci. gral zajebiscie, w koncu zastapil by messiego ale "potrzebowal wyzwan". nie pyklo. a co do do gwiazd za ta kase.. ten ruch zepsul rynek, teraz byle grajek wart jest 40-50 baniek. podjal decyzje, powinien byc konsekwenty. kibicuje mu ale poza barca
neymar wraca, dokupujemy grizmana dajac im pesje porownywalne do messiego. ibra jeszcze gra? jesli tak to koniecznie sciagnac na zmiennika suareza. moze jeszcze thiago bo ma dna. wiecie moze czy figo ma jakies papiery na trenera? ludzie..
liga europy? bez przesady. Messi to bez wątpienia przekozak i uważam, ze jesteśmy bardzo uprzywilejowani moc żyć w czasach kiedy "na żywo" karmi nas magia, ale jest nutka niesmaku odnośnie tych kwot..
otóż w przeciągu kilku ostatnich lat miałem służbowo okazje rozmawiać z rodowitymi katalonczykami, oczywiście w końcu temat schodził na piłkę i, o dziwo, nie byli to "euforyczni entuzjaści" talentu MSN. takie ludzkie (zwane tez polskim) podejście, że jednak te zarobki są niesprawiedliwe.
moje refleksja jest taka, skoro wybieramy model sentymentalny-odrzucając model biznesowy- musimy pogodzić się z tym, ze Barca nie będzie zawsze na szczycie.
przy okazji dodam ze żenujące zaczyna być dla mnie te akcje typu "niech piłkarz wymusi transfer". Skoro nas nie stać zapłacić oczekiwanej kwoty powinniśmy wstać od stołu, a nie zebrać
neymar wraca, dokupujemy grizmana dajac im pesje porownywalne do messiego. ibra jeszcze gra? jesli tak to koniecznie sciagnac na zmiennika suareza. moze jeszcze thiago bo ma dna. wiecie moze czy figo ma jakies papiery na trenera? ludzie..
Nie kumam jaka afera. Do zwroconego biletu dorzucili cos ekstra i sprzedali drozej. Skoro w pierwotnej cenie nie bylo np hostessy, nie widze powodu zeby dzielic sie zyskiem z wlascicielem karnetu.
liga europy? bez przesady. Messi to bez wątpienia przekozak i uważam, ze jesteśmy bardzo uprzywilejowani moc żyć w czasach kiedy "na żywo" karmi nas magia, ale jest nutka niesmaku odnośnie tych kwot..
otóż w przeciągu kilku ostatnich lat miałem służbowo okazje rozmawiać z rodowitymi katalonczykami, oczywiście w końcu temat schodził na piłkę i, o dziwo, nie byli to "euforyczni entuzjaści" talentu MSN. takie ludzkie (zwane tez polskim) podejście, że jednak te zarobki są niesprawiedliwe.
moje refleksja jest taka, skoro wybieramy model sentymentalny-odrzucając model biznesowy- musimy pogodzić się z tym, ze Barca nie będzie zawsze na szczycie.
przy okazji dodam ze żenujące zaczyna być dla mnie te akcje typu "niech piłkarz wymusi transfer". Skoro nas nie stać zapłacić oczekiwanej kwoty powinniśmy wstać od stołu, a nie zebrać
Nie kumam tego "nieświadomego zażycia..". Leżała piguła i hap do paszczy bo myślał, że to cukierek? Usprawiedliwianie chorobą, ale lek partnerki.. Albo gościu mało ogarnia albo wyczuli krętactwo i może dlatego wlepili mu karę. Poza tym w zawodzie, gdzie przysłowiowo w każdej chwili mogą cię skontrolować wprowadzasz w siebie dodatkowe substancje.
Komentarze
1
Nie kumam tego "nieświadomego zażycia..". Leżała piguła i hap do paszczy bo myślał, że to cukierek? Usprawiedliwianie chorobą, ale lek partnerki.. Albo gościu mało ogarnia albo wyczuli krętactwo i może dlatego wlepili mu karę. Poza tym w zawodzie, gdzie przysłowiowo w każdej chwili mogą cię skontrolować wprowadzasz w siebie dodatkowe substancje.
0
@matkep nie poszedl do psg bo mu na kredyt brakowalo tylko chcial sie szybko nachapac, zabraklo mu pokory i cierpliwosci. gral zajebiscie, w koncu zastapil by messiego ale "potrzebowal wyzwan". nie pyklo. a co do do gwiazd za ta kase.. ten ruch zepsul rynek, teraz byle grajek wart jest 40-50 baniek. podjal decyzje, powinien byc konsekwenty. kibicuje mu ale poza barca
5
neymar wraca, dokupujemy grizmana dajac im pesje porownywalne do messiego. ibra jeszcze gra? jesli tak to koniecznie sciagnac na zmiennika suareza. moze jeszcze thiago bo ma dna. wiecie moze czy figo ma jakies papiery na trenera? ludzie..
10
od pewnego czasu nie mogłem patrzeć na Pepe bo mi coś przypominał ale nie mogłem sobie przypomnieć co. dzisiaj mnie olśniło, że to Krilan z DGB :D
1
liga europy? bez przesady. Messi to bez wątpienia przekozak i uważam, ze jesteśmy bardzo uprzywilejowani moc żyć w czasach kiedy "na żywo" karmi nas magia, ale jest nutka niesmaku odnośnie tych kwot..
otóż w przeciągu kilku ostatnich lat miałem służbowo okazje rozmawiać z rodowitymi katalonczykami, oczywiście w końcu temat schodził na piłkę i, o dziwo, nie byli to "euforyczni entuzjaści" talentu MSN. takie ludzkie (zwane tez polskim) podejście, że jednak te zarobki są niesprawiedliwe.
moje refleksja jest taka, skoro wybieramy model sentymentalny-odrzucając model biznesowy- musimy pogodzić się z tym, ze Barca nie będzie zawsze na szczycie.
przy okazji dodam ze żenujące zaczyna być dla mnie te akcje typu "niech piłkarz wymusi transfer". Skoro nas nie stać zapłacić oczekiwanej kwoty powinniśmy wstać od stołu, a nie zebrać
10
od pewnego czasu nie mogłem patrzeć na Pepe bo mi coś przypominał ale nie mogłem sobie przypomnieć co. dzisiaj mnie olśniło, że to Krilan z DGB :D
5
neymar wraca, dokupujemy grizmana dajac im pesje porownywalne do messiego. ibra jeszcze gra? jesli tak to koniecznie sciagnac na zmiennika suareza. moze jeszcze thiago bo ma dna. wiecie moze czy figo ma jakies papiery na trenera? ludzie..
3
Nie kumam jaka afera. Do zwroconego biletu dorzucili cos ekstra i sprzedali drozej. Skoro w pierwotnej cenie nie bylo np hostessy, nie widze powodu zeby dzielic sie zyskiem z wlascicielem karnetu.
1
liga europy? bez przesady. Messi to bez wątpienia przekozak i uważam, ze jesteśmy bardzo uprzywilejowani moc żyć w czasach kiedy "na żywo" karmi nas magia, ale jest nutka niesmaku odnośnie tych kwot..
otóż w przeciągu kilku ostatnich lat miałem służbowo okazje rozmawiać z rodowitymi katalonczykami, oczywiście w końcu temat schodził na piłkę i, o dziwo, nie byli to "euforyczni entuzjaści" talentu MSN. takie ludzkie (zwane tez polskim) podejście, że jednak te zarobki są niesprawiedliwe.
moje refleksja jest taka, skoro wybieramy model sentymentalny-odrzucając model biznesowy- musimy pogodzić się z tym, ze Barca nie będzie zawsze na szczycie.
przy okazji dodam ze żenujące zaczyna być dla mnie te akcje typu "niech piłkarz wymusi transfer". Skoro nas nie stać zapłacić oczekiwanej kwoty powinniśmy wstać od stołu, a nie zebrać
1
Nie kumam tego "nieświadomego zażycia..". Leżała piguła i hap do paszczy bo myślał, że to cukierek? Usprawiedliwianie chorobą, ale lek partnerki.. Albo gościu mało ogarnia albo wyczuli krętactwo i może dlatego wlepili mu karę. Poza tym w zawodzie, gdzie przysłowiowo w każdej chwili mogą cię skontrolować wprowadzasz w siebie dodatkowe substancje.