to bez sensu. zlota pilka jest nagroda indywidualna a kazdy kto choc w malym stopniu sledzil to co dzialo sie na europejskich boiskach po prostu MUSI przyznac ze Messi jest kilka poziomow nad reszta pilkarzy...jego 47 bramek w sezonie cos chyba znaczy......
a wiecie co w tym wszystkim jest najpiekniejsze ? to ze mimo niekorzystnego rezultatu wierzymy w zwyciestwo i awans mocniej niz gdyby FCB rozjechala Inter w mediolanie. DAMY RADE !!
sprzedaz yaya bylaby wielkiem bledem. cesc bylby swietnym pomocnikiem ale nie oszukujmy sie: mamy juz genialnych pilkarzy na jego pozycji natomiast yaya jest nie do zastapieinia
Komentarze
0
to bez sensu. zlota pilka jest nagroda indywidualna a kazdy kto choc w malym stopniu sledzil to co dzialo sie na europejskich boiskach po prostu MUSI przyznac ze Messi jest kilka poziomow nad reszta pilkarzy...jego 47 bramek w sezonie cos chyba znaczy......
0
enya- now we are free
0
a wiecie co w tym wszystkim jest najpiekniejsze ? to ze mimo niekorzystnego rezultatu wierzymy w zwyciestwo i awans mocniej niz gdyby FCB rozjechala Inter w mediolanie. DAMY RADE !!
0
hmm...ewentualnie jak toure wroci moze zagrac w srodku obrony. ostatnio bardzo dobrze mu to wyszlo.
0
tragedia ale w nich wierze w koncu to FCB!!
0
brudnyjack: doskonala riposta na debilne komentarze graczy chelsea jakie pojawiaja sie w internercie :)
0
sprzedaz yaya bylaby wielkiem bledem. cesc bylby swietnym pomocnikiem ale nie oszukujmy sie: mamy juz genialnych pilkarzy na jego pozycji natomiast yaya jest nie do zastapieinia
0
zamiast pomocnikiem mialo byc wzmocnieniem :)
0
tez bym prosil o link najlepiej nie z justina bo tam jest ten limit transferu na kraj:/ gg 8838232.
0
i dobrze stlamsimy londynczykow w ich wlasnym miescie!