5

Jordi Alba... Nie Rakitic, nie Semedo, nie Dembele ale to właśnie Hiszpan jako pierwszy powinien się pożegnać z klubem po zakończeniu sezonu. To co on sobą prezentuje od spotkania na Anfield to jakaś porażka.

0

W tej chwili tylko Ansu Fati i Marc Andre ter Stegen zanotowali mniej podań od Frenkiego.

Rozgrywający.

1

@Volk Rakitic przynajmniej notuje jakieś kluczowe podania.

0

Frenkie de Jong:
Kluczowe podania - 0
Długie podania - 0
Udane dryblingi - 0

Rakitic:
Kluczowe podania - 1
Dlugie podania - 2
Udane dryblingi - 0

Kto z nich jest obrażany i wyśmiewany?

0

Z Todibo jest taki problem, że to dobry piłkarz ale słaby obrońca. Problemy mięśniowe to dobre wytłumaczenie, jednak jego gra w tym spotkaniu pozostawała wiele do życzenia. Będę zaskoczony jeśli Francuz odegra w Schalke jakąś większą rolę. Choć trzeba przyznać, że ma szczęście. S04 w tej chwili nie ma nikogo na prawej obronie, być może to właśnie Francuz załata tę dziurę.

2

Valverde niszczy piłkarza nawet w Bayernie, no cóż.

Najzabawniejsze jest to, że Coutinho przegrywa rywalizację z piłkarzem którego mogliśmy mieć... Za darmo. Cóż za ironia losu.

2

@sebo939 problem w tym, że w Bayernie Messiego nie ma. A Coutinho i tak nie ma sensu.

0

@KidusFCB ma ogromne wpływy w Valencii czy Wolves. Znajomości z właścicielami, dyrektorami i tak dalej...

0

@KidusFCB oczywiste, że Mendes. Portugalczyk ma swoje kluby co bardzo ułatwia wiele spraw. Raiola ma wielkie nazwiska, przyciąga kolejne ale jeśli chodzi o wpływy to jednak Mendes.

0

@Barcelismo i co tego typu post miał wnieść? Wybacz ale to nie jest Facebook.

0

@contowsky jest ograniczenie do 280 znaków z uwagi na połączenie z twitterem.

3

@kyzio84 Ponoć jego transfer do Legii się wysypał... Jest szansa!

1

@Confident. No napastnik który przez 2.5 roku w III lidze strzela 9 bramek to raczej kiepski materiał na pierwszy zespół.

0

@RonaldoR9 Jeśli chodzi o kształtowanie realiów to rzeczywiście, coś w tym jest. Ale też nie bez powodu kibice całkiem nie tak dawno chcieli aby odszedł. Ślepa wiara w Asensio który miał zastąpić Ronaldo 1 do 1? Jasne, Florentino sprawia wrażenie, że jest krok lub dwa przed wszystkimi. Jednak problem w tym, że Realowi nie przystoi by przez jakiś czas być półkę niżej niż reszta. Te ich transfery na dzisiaj również nie są idealne i nie zawsze widać w nich długofalowy projekt niczym w Liverpoolu czy mimo wszystko City (choć tu też pod tym względem nie jest kolorowo).

Stąd Floro jest prezesem niezłym/dobrym/bardzo dobrym ale z pewnością nie wybitnym.

9

@RonaldoR9 wybitnego prezesa? Dopiero co był wyśmiewany na każdym kroku.

0

@barteq kto o tym pisze? Gdyby nie tweet Bakambu to nikt by o tym nie wiedział. Zwłaszcza, że klub ma większe problemy niż to.

0

@barteq pytaj agenta. To on wysłał swojego piłkarza do Hiszpanii mimo iż nie było oferty. To on zaoferował swojego piłkarza klubowi, klub wyraził wstępne zainteresowanie (tak jak Piątkiem i masą innych piłkarzy) lecz po spotkaniu dyrektorów opcja Bakambu została odrzucona. W żadnym momencie nie było ani oferty, ani intencji klubu by napastnik pojawił się w Hiszpanii. Winnym zamieszania jest tylko i wyłącznie agent piłkarza.

1

@Hiacynk z dzisiejszej Barcelony zdecydowanie Roberto.

0

@barteq klub się z niczego nie wycofał. To agent Bakambu zrobił zamieszanie, żadnej oferty nie było.

0

@macio_944 Tutaj już trzeba pytać Setiena, to on zdecydował się zrezygnować z usłu Pereza. Ale jak nie Carles to wciąż jest Alex Collado czy piłkarze Juvenilu - młodzieży akurat nie brakuje.

0

@macio_944
Rozumiem, że zarząd nie chciał powtórki z Boatenga i woleli postawić na młodzież.
Nie rozumiem braku zainteresowania Giroud, podstawowym napastnikiem reprezentacji Francji - mistrzów świata.

0

@Douglasinho na początku czerwca mówiło się w kontekście Dembele chyba nawet o 60-70M jeśli dobrze pamiętam. No ale transfer Neymara zmienił wszystko. A trzeba pamiętać, że BVB była nieustępliwa.
Zrobili co mogli by sprowadzić Francuza na Camp Nou i ja bym ich za to nie winił. Tak jak wspomniałem, sportowo wydawał się wręcz idealnym następcą Brazylijczyka.

0

@Douglasinho za kwotę również bym ich nie obwiniał. Sytuacja na rynku była jaka była. A jednak zostać z duetem Deulofeu - Aleix Vidal nie wypadało... A Dembele był śledzony od wielu lat i chcieli go już wcześniej - wydawał się pewniakiem. Co oczywiście nie może dziwić, w Dortmundzie był fantastyczny.

2

@klopx Messi jest kapitanem, liderem ale i też przedstawicielem szatni. Jeśli ktoś ich atakuje i wiele wskazuje na to, że kłamie to obowiązkiem kapitana jest obrona swoich ludzi. Zwłaszcza, że piłkarze po tych wszystkich kompromitacjach zawsze wychodzili na czele i brali winę na siebie. A tu nagle wychodzi Abidal i zaczyna oczerniać wszystkich dookoła i kłamać w żywe oczy.

1

@macio_944 czyli w styczniu 2015 gdy Lucho był w konflikcie z Messim i nic nie wskazywało na sukces pod koniec sezonu? Bo mniej więcej wtedy Bartomeu ogłosił wybory po zakończeniu sezonu.

Byłoby miło gdybyś nie kłamał .

0

@masakrator05 Barcelona może pozyskać kogoś z La Liga, Segunda Division lub piłkarza obecnie bezrobotnego.

0

@macio_944 Tak jak Bartomeu w 2015?

2

@macio_944 No tak, Gaspart był prezydentem w XIV wieku.

0

Podsumujmy debiut Todibo w pierwszym składzie Schalke.
- błąd przy bramce Piątka na 2:0.
- zmiana w przerwie.

Na kolejną szansę może sobie poczekać...

2

@jedrek7000 co powiedział źle? Może zacznijmy od tego, że kłamie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?