Pojedynek między Barcą, a Realem zawsze rządził się swoimi prawami bez względu na to jakie jedna i druga drużyna ma miejsce w tabeli, jaki skład, ilu kontuzjowanych itp. Według mnie Barcelona gra bardzo dobrze, trochę brakuje dobrej bramkowej sytuacji, bo pomimo tego że Barca prowadzi grę to Real miał dogodniejszą. Barca gra szybko, bardzo dobrze w obronie, brakuje tylko gola. Oby w drugiej połowie coś ustrzelili, takie 2:0 bez nerwówki.
Ciekawi mnie tylko zachowanie zawodników Realu, a przede wszystkim Casillasa, którzy niby twierdzą że przybyli po 3pkt. a za każdym razem, gdy tylko to możliwe to przedłużają grę. Martwi mnie też trochę agresja Królewskich, bo to może się dla naszych skończyć.
El Fuego dobranoc, dobranoc.. musisz trochę ochłonąć. Beniaminek, nie beniaminek, co za różnica. Mało razy beniaminek potrafił wygrywać z najlepszymi? a Ty już byś się żegnał z Guardiolą i połową składu.
Komentarze
0
Mam pytanie odnośnie rozpoczęcia spotkania. Nie wiem czy mi to umknęło, czy realizator tego nie pokazał?! Ale nie widziałem mozaiki :P
0
nidys0000 niektórym to nie da się dogodzić chyba... :/
Wielkie dzięki za upload, zabiorę się za niego po meczu, bo mój net nie udźwignie tego + mecz. ;)
0
Pojedynek między Barcą, a Realem zawsze rządził się swoimi prawami bez względu na to jakie jedna i druga drużyna ma miejsce w tabeli, jaki skład, ilu kontuzjowanych itp. Według mnie Barcelona gra bardzo dobrze, trochę brakuje dobrej bramkowej sytuacji, bo pomimo tego że Barca prowadzi grę to Real miał dogodniejszą. Barca gra szybko, bardzo dobrze w obronie, brakuje tylko gola. Oby w drugiej połowie coś ustrzelili, takie 2:0 bez nerwówki.
Ciekawi mnie tylko zachowanie zawodników Realu, a przede wszystkim Casillasa, którzy niby twierdzą że przybyli po 3pkt. a za każdym razem, gdy tylko to możliwe to przedłużają grę. Martwi mnie też trochę agresja Królewskich, bo to może się dla naszych skończyć.
Visca!
0
Dobra, sorry, ale dziś zakręcony trochę jestem. :P
jeszcze tylko 20 min. VeB!
0
@Marko121 na justinie oglądasz:>? Mógłbyś podać link;P
@grochalinho nie zrozumieliśmy się:P
0
Ciekawy który z tych piłkarzy prócz Alvesa zagra w pierwszej jedenastce? Pewnie Hleb, może Pique?
A tak odnośnie samego meczu, to: JUTRO JEST MECZ NA TVP2 O 21:45! (więc na żywo)! Studio zaczyna się 10 minut wcześniej, ale pewnie i tak to wiecie...
0
Trochę nie rozumiem tego, że wśród bramkarzy nie ma Ikera Casillasa. Messiemu z kolei będzie trudno wygrać z C. Ronaldo.
0
woro1 -> TVP2 21:35 studio, mecz o 21:45 na żywo :)
0
To dopiero pierwszy mecz, ale mimo wszystko szkoda, że nawet punktu nie udało się wywalczyć.
Los Pajaritos staje się nie zdobytą twierdzą przez Barcelonę :P
0
El Fuego dobranoc, dobranoc.. musisz trochę ochłonąć. Beniaminek, nie beniaminek, co za różnica. Mało razy beniaminek potrafił wygrywać z najlepszymi? a Ty już byś się żegnał z Guardiolą i połową składu.