cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShinobiQWE Bardziej miałem na myśli to, że całodobowe siedzenie w skupiskach ludzi, jak robią to Włosi i Hiszpanie, naraża ich na to. Mają wywalone na to.
0
Dużo ludzi za bardzo panikuje, jakby wirus przychodził po wszystkich siedzących w domach. Polacy swój rozum mają i większość stosuje się do zaleceń pozostania w domach i ograniczenia wychodzenia z domu. Za to należy nas pochwalić. Tymczasem co chwilę pojawiają się głosy o zarażonych i zgonach we Włoszech czy Hiszpanii, ale sami spójrzcie, jakie tam jest podejście. Większość traktuje ten czas jako wakacje i masowo przesiadują całymi dniami w takich miejscach publicznych jak chociażby kawiarnie. Hiszpańska czy włoska telewizja co chwilę to pokazywała, że mają trochę inne podejście do tej sytuacji od nas, dlatego dzieje się tak, a nie inaczej. Czy ktoś z Was ma znajomych, którzy zostali poważnie zarażeni, lub znajomych, którzy mają takich znajomych? Ja osobiście nie mam, tak jak nie miałem przy poprzednich epidemiach typu ptasia grypa. Siedźmy w domach, unikajmy skupisk ludzi, a wierzę, że żadnemu z Was nic się nie stanie i tego Wam życzę.
2
@Veb1233 To ta głupio mądra feministka, która twierdzi, ze kobiety w piłce powinny zarabiać tyle samo, co mężczyźni, a jej drużyna dostała bęcki od 15-latków?
1
@kubix05 To był ten odcinek, w którym Ferdek palił kotem w piecu? ;D
14
Ech, Iniesta. Spieszmy się kochać piłkarzy, tak szybko od nas odchodzą.
0
@catluck Pięknie nim Messi pomiatał w tym spotkaniu.
0
Pora zacząć Klasyk na Eleven Sports 1
0
@AmigoBlancos Gożka? :D
0
@Uukasz_93 Sami sobie winni, wakacje sobie urządzają w miejscach publicznych.
0
@Jordi10 Ronnie podkreślał w ostatnich wywiadach, że on już nie skupia się na tytułach i pora na rekreacyjną grę.
2
@Mati90fcb To o system bądź spokojny, bo przy instalacji wybierasz język.
1
@Mati90fcb Odradzam kupowanie składaków, lepiej samemu złożyć. Co do Windy, będzie język polski, tak jak kupując w Polsce masz dostępne w systemie inne wersje językowe.
10
@beznicku1000 Lucas Digne ma u mnie dozgonny szacunek za pomoc ofiarom zamachu terrorystycznego w Barcelonie.
4
@Mario96w Jeśli już szaleję to samemu, mnie nie będzie szkoda w razie czego. Z pasażerami staram się jechać ostrożnie, no ale czasami człowiek ma chwilę słabości i pociąg do adrenaliny.
0
@MikusBarca Wiem, dlatego było to jednorazowy wybryk. Byłem sfrustrowany staniem w korkach w Krakowie.
1
@Mario96w Nie chwalę się, bo do dziś mam wyrzuty sumienia przez mój nieodpowiedzialny wyczyn, ale było to 210 km/h (licznik przekłamuje o 5-10 km/h) w drodze na Słowację Hondą Accord VI 1.8i Vtec w cztery osoby z pełnym bagażem.
2
@Mankind Na PW poszedł link premium ważny 24h. Będzie pobierało full łączem lub odtwórz np. w VLC Media Player strumień z tego linku, jeśli nie chcesz pobierać. :)
1
@Mankind Chcesz 720p o wadze 2.6 GB czy 1080p o wadze 4 GB?
1
@Mankind Niestety, na razie tylko z napisami.
2
@MichalZZZ Najcenniejszą zgubą były pieniądze z I komunii.
0
@Gall Podręcznikowy przykład niezawiązanych sznurówek, które wkręciły się w łańcuch.
0
@tusieQ To dobrze. Sam jestem ciekaw, co to było. Czasami kompy tak mają, że coś gdzieś nie styknie i wariują. Nie ma sprawy, właśnie piję. :D
0
@aspider Miażdżyca murowana.
0
@JimMorrisonFCB Skąd pobrałeś? Jakie jest rozszerzenie pliku? Próbowałeś uruchomić w trybie zgodności np. z Windowsem 98?
0
@mekston Zgadza się. Wiara dodała mu skrzydeł.
16
Tak mnie z nudów naszło na starą gierkę.
https://zapodaj.net/images/6ddabcfa62a01.jpg
0
@Jordi10 Trump przez ostatnie lata zrobił mega postępy, bo graczem od dawna był świetnym. Przestał się podpalać, przez co często odpuszczał mecze, a skupił się na doskonaleniu gry taktycznej. No, i te jego rotacje i pozycjonowanie białej - coś pięknego.
Z kolei Wilson gra świetnie, dopóki nie jest na telewizyjnym stole, wtedy chłop traci na jakości, przez co często odpadał w decydujących fazach turniejów.
1
@FafitFCB Ciekawe czy ten plastik w okularach jest biodegradowalny?!
3
@FafitFCB Pics or it didn't happen. :)
0
@IronSanHybrid Dialogi jak u Andrzeja Pilipiuka w przygodach Jakuba Wędrowycza.