0

O rany, ja oszaleję!!!

4

Brawo, Lewy! To nie była prosta piłka przez kozioł.

1

Brakuje strzałów zza pola karnego, znowu chcą wejść w bramkę...

0

Uwaga, właśnie włączam mecz.

7

@Rust_Cohle Z taką nienawiścią to pewnie meliska. :D

2

Jakim cudem ten Balogun wykonuje karne w Monaco? Zmarnował dwa uderzając prawie w środek bramki.

38

La szate mi kantare, przy piłce De Ketelaere.

1

@LM10GOAT Przesadzasz. Kolega @FcPortoFan1999 słusznie napisał.

0

Niech ktoś powie Rakowowi, że gramy na dwie bramki, a nie jedną.

4

@michal26 Wypij 4 piwa, wyrówna się.

0

Ale siedli na Rakowie.

0

Lenglet, ty dziadu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub96 Nie jestem zaskoczony po meczu z Wolves. :)

0

@Getek Polskie Napoli. :D

3

@MesQueUnClub96 Aj, dupa piecze. I ma piec!

0

Ktoś grał na over 1.5 gola Legii? Jaki był kurs?

0

@zmiter912576 Powiedz, żeby się nie wygłupiała, bo mecz oglądasz!

0

Muci ładnie młóci.

0

Lenglet zagra z Legią, więc liczę na jakiegoś karnego.

1

https://zapodaj.net/images/9a2bf8c599078.jpg

Brawa dla 20-latka z Celticu za pomoc drużynie.

0

@fcbkrk123 Raczej starych czasów, nie lat. :D

0

Patrz Robercik, jak się wykańcza.

2

@Lucerfi To jakiś trening, że grają na jednej połowie? ;> A tak serio, to zazdro.

3

@Roobo Nie wiem, czy ktoś zrobi takie wstawki na yt, ale na Twoim miejscu wyczekiwałbym jakiejś powtórki w tv. :)

1

Duma, łezka w oku się kręci dzięki siatkarzom. A tfu na kopaczy.

0

Mamy to, kurna!!!

1

Huber jest dziś niemożliwy ze swoimi zagrywkami. Zdobywa 5. asa serwisowego.

0

Janusz nie ogarnia dziś.

1

@Ptasior Może takie, jak z Hajto w klatce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?