cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 Świetna atmosfera płynie z tego stadionu. Muzyczka, niczym z MŚ, bodajże od kibiców Senegalu. Nie to co na Camp Nou, siedzenie cicho, niczym w teatrze. :)
0
Szymański mistrz!
1
Mańkowski, daruj Ty sobie już ten sport. Piękne kolano weszło.
1
@Medium Trzeba porzucić to gówno, do którego się tylko dopłaca…
0
Co oni w tych Niemczech dziś, w hokeja grają?
1
@blaugrana94 pisz na PW, poszukam :)
2
Dobranoc.
1
@gumaz gazowana woda + wkrojona cytryna.
Wcześniej było przy browarze, ale trzeba się ogarnąć. I nigdy nic nie jem. :)
0
@TheNekro94 najs :D
0
@ranger3120 syn Marii i Ronnie’ego O'Sullivan Sr.
0
Dziś zaczynam serial „Mr Inbetween”. Trailery wydają się spoko. Ktoś obejrzał całość?
0
@TheNekro94 O’Sullivan
1
@Tollusiek Oj tak. Dziś właśnie oglądałem jego hattricka z Gremio.
4
Świetne wygranie pozycji, piękne przyjęcie i strzał Lautaro. Messi nie powstydziłby się takiego wykończenia.
5
Lahoz mógłby się od niego uczyć.
0
Milan od początku obsrany.
1
@MesQueUnClub96 Dziena
0
Czy ten przedmeczowy kurs na Hurkacza nie był przesadzony?
https://zapodaj.net/images/ac0c00641f714.jpg
5
Spora ta Polska.
1
@SnookerNews Tylko czas straciłem. Ha ha! Do następnego turnieju!
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12667274#comment-12667312
2
@SnookerNews Stawiałem przed meczem 10-8 dla Trumpa, zobaczymy.
0
Zażarty pojedynek Trumpa z Williamsem. 8:8
0
Notatnik: "Spieprzyliście nam niedzielę".
0
@bebeto77 To nawiązanie do wypowiedzi Ramosa sprzed kilku lat. Dla którego ważne były wszystkie puchary, dopóki z nich nie odpadał... :)
0
@TaughtMule Lewy z Romami. Jeden zdjął zegarek, drugi zabrał portfel. :D
0
Już jutro w madryckim przeglądzie prasy: "Porażka w Superpucharze nic nie znaczy. Liczy się tylko Liga Mistrzów".
0
Na pustaczka :D
0
I to jest pojedynek godny finału. Frame za frame. 1:1 po dwóch partiach.
0
Świetny frame Williamsa. Trump tylko rozbił.
1
@PIWOSZ89 Też bardzo go lubię, ale wyczuwam minimalną porażkę w postaci 10-8. Obym się mylił.