cescblaugrana95
Dołączył/a: sierpień 2012
Polkowice
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma sprawy. ;)
0
Niesamowicie zdolna jest obecna ekipa Malagi, gdyby tylko utrzymali poziom, mogliby być sporym zagrożeniem w La Liga i Champions League. :)
0
http://www.fcbarca.com/34524-caly-mecz-fc-barcelona-real-madryt-4-wersje.html
Ależ proszę barcelonka, jest tu cały mecz do pobrania. :)
0
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool!
0
Daniel15
Z Nordsjaelland. :)
0
Goooooooooooool! Juve! :)
0
i 2:1 .. ;/
0
Szachtar.. ;/
0
Mam nadzieję, na prezent na urodzinki od Blaugrany! Vamos, po 3 pkt.! :)
0
Ale pierdoli dzisiaj ten Orłowski.. :)
0
Hola a todos,hoy es un día muy feliz para mi, después de 6 semanas muy duras ya vuelvo a estar a disposición del mister!! Un abrazo!!!
Oficjalnie z Twittera Pyula, mówi , że jest już do dyspozycji Mistera! :)
0
Świetny skład, liczę , że Leo i Cesc coś ustrzelą. Po pewne 3 punkty! Vamos Blaugrana! :)
0
Moim zdaniem, Alba będzie najlepszym transferem ostatnich lat. Gość jest po prostu niesamowity! Fantastycznie angażuje się w sytuacje ofensywne, mądrze rozgrywa piłkę, świetnie rozumie się z kolegami (szczególnie z tymi rodem z Hiszpanii), a do tego potrafi przebiec za piłką 40 metrów, by odebrać ją rywalowi pod własną bramką!
Naprawdę , należy mu się wielki szacunek!
A co do meczu, zagraliśmy niezłe spotkanie, aczkolwiek pojedyncze błędy + świetna postawa obrony Celticu (czyli całej drużyny) oraz Forstera, pozwoliły Celtom zdobyć 3 punkty! Ale w końcu to jest Barcelona, ona musi się podnieść najszybciej jak może. Vamos Blaugrana!
0
A ja mam w garażu czołg.. Skończ pierdolić, za przeproszeniem! :)
0
Krystian_mix
Ta cipka na zdjęciu to Ty? Bo nie wyglądasz tam na takiego, co kończy studia w tym roku. :)
0
Tak tak, madryckie putki narzekają na ten błąd, ale jak Villa miał akcje i spalonego nie było (ale sędzia go odgwizdał) to cisza.
Norma. :)
0
kojuiuguy
Zminusowaliście użytkownika, który podał poprawny skład. Przepraszam za wulgaryzm, ale pierdolnijcie się najpierw w łeb, zanim użyjecie kolejnym razem myszki od komputera.
Co za społeczeństwo.. :/
0
Danio66
Widzę znawca jakich mało, aktualnie w meczu Malagi mamy 70 minutę, więc chyba tylko u Ciebie na kompie oni już polegli. :)
Co do sładu, linia Busquets-Xavi-Iniesta-Cesc przyprawia mnie o ciarki na ciele! Vamos, po 3 pewne punkty!
0
Witam serdecznie.
Ogląda może ktoś z Was, już za chwilę, mecz Manchester Utd. - Arsenal? :) Bo zapowiada się na całkiem ciekawe widowisko.
0
(...) i tu dyskusja się skończy, gdyż nie zrozumiałeś ironii. :)
0
No dobrze, ale zachowaj choć odrobinę humoru. Uwierz , mi też udzielają się emocje przedmeczowe, ale wyluzuj. ;)
0
Franc
A kto mówi że to kwejk? Źródła nie znam, być może to fałszywe info, ale wypowiedź sama w sobie jest zajebista, więc w czym problem? :)
0
"Ja trenerem Chelsea? Nie potrafię kierować autobusem." - Pep Guardiola.
Uwielbiam Cię jeszcze bardziej , Pep! ;)
0
Kurwa, no jak oni pierdolą, co im do tej nudy.. ;/
0
Nudną , krótką piłkę .. Zaczęło się zjebane komentowanie, tych "specjalistów" ;)
0
Scorpion222
Wygra Ligę? :) Tito ma swój charakter, a przede wszystkim wyczucie. Pokazał to niejednokrotnie , dokonując świetnych zmian czy choćby pozostawiając na ławce Messiego, który potem zaaplikował rywalowi 2 bramki. Może to nie jest drugi Pep, ale dotychczas decyzje , które podejmuje wychodzą niejednokrotnie na duży plus. :)
0
Scorpion222
Nie obrażaj, gdyby obecnie Puyi z Gerardem byli zdrowi, Tito miałby ogromne pole manewru. W obecnej sytuacji, musi stawiać na tych, którzy są zdrowi, a wśród obrońców nie ma ich wielu. :)
0
Mario0306
Bardzo mądre ustawienie obrony ze sklonowanym Adriano. :)
Co do meczu . Nie wiem, czy tak ciężko Wam zrozumieć, ale Tito dał wyraźnie do zrozumienia , że obecnie nie ma zamiaru jeszcze ogrywać Bartry, stąd można przypuszczać iż linia obrony może wyglądać tak: Montoya - Mascherano - Adriano - Alba . Dlaczego akurat tak? A to dlatego , że jakoś nie mam wiary, ażeby Tito miał zagrać bez DP. Jeśli jednak zaryzykuje, to Song opuści pomoc na rzecz Adriano, a w pomocy zobaczymy magiczne trio.
Atak raczej nie powinien być trudny do przewidzenia. Wobec braku błysku Davida, powinien wyglądać tak: Alexis - Messi - Pedro. Co by nie było, te 3 punkty trzeba zdobyć! Vamos Blaugrana! :)
0
Jak prześcieradła z gry wyglądają? :)
0
Casillas - skromny, w pełni kulturalny, pełny profesjonalista. Zawodnik Realu, którego bardzo cenię . :)