0

Nie ma sprawy. ;)

0

Niesamowicie zdolna jest obecna ekipa Malagi, gdyby tylko utrzymali poziom, mogliby być sporym zagrożeniem w La Liga i Champions League. :)

0

http://www.fcbarca.com/34524-caly-mecz-fc-barcelona-real-madryt-4-wersje.html

Ależ proszę barcelonka, jest tu cały mecz do pobrania. :)

0

Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool!

0

Daniel15

Z Nordsjaelland. :)

0

Goooooooooooool! Juve! :)

0

i 2:1 .. ;/

0

Szachtar.. ;/

0

Mam nadzieję, na prezent na urodzinki od Blaugrany! Vamos, po 3 pkt.! :)

0

Ale pierdoli dzisiaj ten Orłowski.. :)

0

Hola a todos,hoy es un día muy feliz para mi, después de 6 semanas muy duras ya vuelvo a estar a disposición del mister!! Un abrazo!!!

Oficjalnie z Twittera Pyula, mówi , że jest już do dyspozycji Mistera! :)

0

Świetny skład, liczę , że Leo i Cesc coś ustrzelą. Po pewne 3 punkty! Vamos Blaugrana! :)

0

Moim zdaniem, Alba będzie najlepszym transferem ostatnich lat. Gość jest po prostu niesamowity! Fantastycznie angażuje się w sytuacje ofensywne, mądrze rozgrywa piłkę, świetnie rozumie się z kolegami (szczególnie z tymi rodem z Hiszpanii), a do tego potrafi przebiec za piłką 40 metrów, by odebrać ją rywalowi pod własną bramką!

Naprawdę , należy mu się wielki szacunek!

A co do meczu, zagraliśmy niezłe spotkanie, aczkolwiek pojedyncze błędy + świetna postawa obrony Celticu (czyli całej drużyny) oraz Forstera, pozwoliły Celtom zdobyć 3 punkty! Ale w końcu to jest Barcelona, ona musi się podnieść najszybciej jak może. Vamos Blaugrana!

0

A ja mam w garażu czołg.. Skończ pierdolić, za przeproszeniem! :)

0

Krystian_mix

Ta cipka na zdjęciu to Ty? Bo nie wyglądasz tam na takiego, co kończy studia w tym roku. :)

0

Tak tak, madryckie putki narzekają na ten błąd, ale jak Villa miał akcje i spalonego nie było (ale sędzia go odgwizdał) to cisza.

Norma. :)

0

kojuiuguy

Zminusowaliście użytkownika, który podał poprawny skład. Przepraszam za wulgaryzm, ale pierdolnijcie się najpierw w łeb, zanim użyjecie kolejnym razem myszki od komputera.

Co za społeczeństwo.. :/

0

Danio66

Widzę znawca jakich mało, aktualnie w meczu Malagi mamy 70 minutę, więc chyba tylko u Ciebie na kompie oni już polegli. :)

Co do sładu, linia Busquets-Xavi-Iniesta-Cesc przyprawia mnie o ciarki na ciele! Vamos, po 3 pewne punkty!

0

Witam serdecznie.

Ogląda może ktoś z Was, już za chwilę, mecz Manchester Utd. - Arsenal? :) Bo zapowiada się na całkiem ciekawe widowisko.

0

(...) i tu dyskusja się skończy, gdyż nie zrozumiałeś ironii. :)

0

No dobrze, ale zachowaj choć odrobinę humoru. Uwierz , mi też udzielają się emocje przedmeczowe, ale wyluzuj. ;)

0

Franc

A kto mówi że to kwejk? Źródła nie znam, być może to fałszywe info, ale wypowiedź sama w sobie jest zajebista, więc w czym problem? :)

0

‎"Ja trenerem Chelsea? Nie potrafię kierować autobusem." - Pep Guardiola.

Uwielbiam Cię jeszcze bardziej , Pep! ;)

0

Kurwa, no jak oni pierdolą, co im do tej nudy.. ;/

0

Nudną , krótką piłkę .. Zaczęło się zjebane komentowanie, tych "specjalistów" ;)

0

Scorpion222

Wygra Ligę? :) Tito ma swój charakter, a przede wszystkim wyczucie. Pokazał to niejednokrotnie , dokonując świetnych zmian czy choćby pozostawiając na ławce Messiego, który potem zaaplikował rywalowi 2 bramki. Może to nie jest drugi Pep, ale dotychczas decyzje , które podejmuje wychodzą niejednokrotnie na duży plus. :)

0

Scorpion222

Nie obrażaj, gdyby obecnie Puyi z Gerardem byli zdrowi, Tito miałby ogromne pole manewru. W obecnej sytuacji, musi stawiać na tych, którzy są zdrowi, a wśród obrońców nie ma ich wielu. :)

0

Mario0306

Bardzo mądre ustawienie obrony ze sklonowanym Adriano. :)

Co do meczu . Nie wiem, czy tak ciężko Wam zrozumieć, ale Tito dał wyraźnie do zrozumienia , że obecnie nie ma zamiaru jeszcze ogrywać Bartry, stąd można przypuszczać iż linia obrony może wyglądać tak: Montoya - Mascherano - Adriano - Alba . Dlaczego akurat tak? A to dlatego , że jakoś nie mam wiary, ażeby Tito miał zagrać bez DP. Jeśli jednak zaryzykuje, to Song opuści pomoc na rzecz Adriano, a w pomocy zobaczymy magiczne trio.

Atak raczej nie powinien być trudny do przewidzenia. Wobec braku błysku Davida, powinien wyglądać tak: Alexis - Messi - Pedro. Co by nie było, te 3 punkty trzeba zdobyć! Vamos Blaugrana! :)

0

Jak prześcieradła z gry wyglądają? :)

0

Casillas - skromny, w pełni kulturalny, pełny profesjonalista. Zawodnik Realu, którego bardzo cenię . :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?