0

zobaczcie na tym zdjeciu jak ten ryj mou fałszywo i cwaniacko wygląda ...

0

Niech odkupią bojana z powrotem byłem jego idolem

0

i tak lech poznań jest lepszy :D

0

0

0

Łzy .... Pep byłeś dla nas kimś wielkim , dziękujemy :(

0

neymar , alba , luiz ^^

0

chciałbym dodać ze messi po tym karnym stracił 4 złotą piłke i oddał ją krysi :(

0

ERA BARCELONY SIE ZAKOŃCZYŁA .... NIESTETY TO JUZ NIE BEDZIE TA SAMA DRUŻYNA... SĄ INNE ADIOS BARCELONA [*]

0

Barca schodzi na psy przez te głupie kombinacje pepa w tak ważnym meczu :(

0

Zou wypier .... z tąd kibicu prześcieradeł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?