0

jezu ale sie bojee

0

sorry za słownictwo, ale zrouzumcie

0

o kurwa

0

sunrise103
oby, też mam takie przeczucie coś :D

0

jezu nareszcieee

0

villa wchodzi

0

o kurna cesc buta stracił :D

0

dzięki bogu za pique, trzyma to jakoś

0

ale czemu za xaviego a nie za adriano? he?

0

alexis wchodzi! aaaa

0

oj gorąco!

0

pep, błagaaaam ściągnij adriano, bo to jest dziś nieporozumienie! kurde no alexisa potrzeba!

0

please już cicho, 2 połowa, więc interesuje nas tylko mecz!

0

zapraszam niektórych na sypmatia pl czy coś w tym stylu, to jest barca!

0

adrilla
ander w 19

0

uprzejmie proszę wszystkich żigolasów o zaprzestanie tej taniochy! (tak wiem, ze to tekst krysi z cracovi :D)

0

give me alexis!

0

pep ściągnij no adriano, nie jego to dzień!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?