charlotte37
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jezu ale sie bojee
0
sorry za słownictwo, ale zrouzumcie
0
o kurwa
0
sunrise103
oby, też mam takie przeczucie coś :D
0
jezu nareszcieee
0
villa wchodzi
0
o kurna cesc buta stracił :D
0
dzięki bogu za pique, trzyma to jakoś
0
ale czemu za xaviego a nie za adriano? he?
0
alexis wchodzi! aaaa
0
oj gorąco!
0
pep, błagaaaam ściągnij adriano, bo to jest dziś nieporozumienie! kurde no alexisa potrzeba!
0
please już cicho, 2 połowa, więc interesuje nas tylko mecz!
0
zapraszam niektórych na sypmatia pl czy coś w tym stylu, to jest barca!
0
adrilla
ander w 19
0
uprzejmie proszę wszystkich żigolasów o zaprzestanie tej taniochy! (tak wiem, ze to tekst krysi z cracovi :D)
0
give me alexis!
0
pep ściągnij no adriano, nie jego to dzień!