Moim zdaniem Messi nie zasługuje na Złotą Piłkę ! Gdyby nie Iniesta to on nie byłby takim "bohaterem", jestem fanką Barcelony ale za Messim jakoś nie przepadam, cała Barcelona na niego pracuje i nikt nie dostrzega tych którzy ciężko pracują ( Iniesta, Xavi, Puyol). Pep stworzył Barcelone, którym głównym zawodnikiem jest Messi a wszyscy mają na niego pracować. Jeśli Złotej Piłki nie dostanie Iniesta niech dostanie ją Cristiano. Cristiano potrafi strzelić bramkę z dośc dalekiej odległości (nie wchodzi z piłką w bramke tak jak Pan Lionel), Cristiano walczy i gra dla całej drużyny, nie czeka na podanie od kolegów. Przez te 2 lata był pokrzywdzony, bo Messi zdobył Złote Piłki tylko dzięki swojej wyrobionej opinii w mediach a nie dzięki talentowi ...
Ibrahimović odszedł, bo miał dość tego że wszystko w Barcelonie jest pod Messiego. Pewnie zaraz zostane zminusowana, ale co tam ... ja tylko wyrażam swoje zdanie ;))
Jeden z moich ulubionych piłkarzy obok Ronaldinho, Pirlo, Buffona i Del Piero !
Gol z Chelsea i na MŚ przyprawił mnie o łzy w oczach. Dzięki takim piłkarzom kocham piłkę nożną .
Jeden z moich ulubionych piłkarzy obok Ronaldinho, Pirlo, Buffona i Del Piero !
Gol z Chelsea i na MŚ przyprawił mnie o łzy w oczach. Dzięki takim piłkarzom kocham piłkę nożną .
Komentarze
0
SinMistico
Tak wejdź sobie na mój profil i zobacz komu i od ilu lat kibicuje ;))
0
Moim zdaniem Messi nie zasługuje na Złotą Piłkę ! Gdyby nie Iniesta to on nie byłby takim "bohaterem", jestem fanką Barcelony ale za Messim jakoś nie przepadam, cała Barcelona na niego pracuje i nikt nie dostrzega tych którzy ciężko pracują ( Iniesta, Xavi, Puyol). Pep stworzył Barcelone, którym głównym zawodnikiem jest Messi a wszyscy mają na niego pracować. Jeśli Złotej Piłki nie dostanie Iniesta niech dostanie ją Cristiano. Cristiano potrafi strzelić bramkę z dośc dalekiej odległości (nie wchodzi z piłką w bramke tak jak Pan Lionel), Cristiano walczy i gra dla całej drużyny, nie czeka na podanie od kolegów. Przez te 2 lata był pokrzywdzony, bo Messi zdobył Złote Piłki tylko dzięki swojej wyrobionej opinii w mediach a nie dzięki talentowi ...
Ibrahimović odszedł, bo miał dość tego że wszystko w Barcelonie jest pod Messiego. Pewnie zaraz zostane zminusowana, ale co tam ... ja tylko wyrażam swoje zdanie ;))
0
Ronaldinho - Mój Ci On, MÓJ ! ;DD
0
http://besty.pl/1769104
;DD
0
Jeden z moich ulubionych piłkarzy obok Ronaldinho, Pirlo, Buffona i Del Piero !
Gol z Chelsea i na MŚ przyprawił mnie o łzy w oczach. Dzięki takim piłkarzom kocham piłkę nożną .
0
http://besty.pl/1769104
;DD
0
Ronaldinho - Mój Ci On, MÓJ ! ;DD
0
O niee ! ;(
0
Jeden z moich ulubionych piłkarzy obok Ronaldinho, Pirlo, Buffona i Del Piero !
Gol z Chelsea i na MŚ przyprawił mnie o łzy w oczach. Dzięki takim piłkarzom kocham piłkę nożną .
0
się zacina wszystko ;/