chris99999
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2013
3 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak tak czytam te komentarze....
Już widzę co by się tutaj działo gdyby w realu była analogiczna sytuacja do tej ws. bale'a.
"Mes que...."
"real sie skompromitował!! w barcy nigdy taka sytuacja by nie miała miejsca.."
2
Jakie pensje>>???
Jak by w tym były pensje to by z 200 wyszło...
0
Nawet niektórzy kibice barcy wiedzą że poszedł do barcy (a nie np realu) dla kasy 40 mln + 100% do własnego wizerunku (w realu gwiazdy się szybko zwracają bo real żąda zawsze 50% dla siebie)... barca nie ma nic...
0
255mln za bale'a to wliczenie 100mln (90 + prowizja jak mniemam) i jego pensja przez 5 lat (już wiedzą że tyle właśnie bedzie grał w realu? I to caly czas na tych samych warunkach) a co najśmieszniejsze to doliczony do niej podatek... gdyby policzyć tak neymara to wyszedł by on drożej a to dlatego ze barca ma 0% praw do jego wizerunku a real 50% do bale'a...
0
Gdzie ty masz wliczone zarobki (już nie mówiąc o podatku) w tych 86 mln?
0
co innego gdy to messi ma 3 bramki a inna osoba 3 asysty...
0
Kim jesteś trolem, debilem, osobą nie umiejącą czytać czy może po prostu się nie wyspałeś i źle przeczytałeś?
0
No ale jestem kibicem realu i zostałbym straszliwie zjechany gdybym stwierdził inaczej...
0
Sratatata barcelona owszem robi szwindle jak większość bogatych(albo wszyscy?)...real madryt też zapewne (staram się być choć trochę obiektywny pomimo bycia kibicem realu) takowe niejednokrotnie robił (zakup gruntu np.
0
Bo to oficjalna cena... jednak prawdziwa ukryta pod przekretem za pomocą ktorego placa mniej (tylko dla N&N) wynosi więcej. ..i o to się rozchodzi
0
Aż nie wierzę że są tak naiwne osoby...
0
Tu nie chodzi o to czy on kosztował 57 czy 86 (no moze troche bo po realu katalonska prasa jezdzi jak zaplaci za zawodnika wiecej (kto bogatemu zabroni)) tylko o to ze barca poprzez te 30 (niczym lapowka) ukrytych kosztow dla N&N ominela placenie santosowi i tej 3 firmie... gdyby nie ten sposob zamiast tych 30 musieli by wylozyc ponad 50 bo jeszcze kasa dla 2 pozostałych firm...zwykly przekręt dlatego sprawa w sadzie
btw. Już widze jak barca placi dodatkowe € od tak na np skauting mając najlepszych skutków na świecie. ..
0
Co inndgo gdyby to np messi strzelał te szmaty a tello asystował... wtedy nieprzeciętny geniusz messiego za pomocą którego znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie oraz bajeczne ośmieszenie bramkarza które przyszło mu z łatwością czyniło by go z miejsca zm z notą 10...to jest strona o leo messim czy o fc barcelonie?
0
Bayern Monachium???
0
Zresztą sam myślałem że nikt nawet kibic barcy w to nie uwierzy i zauważy tą próbę odwrócenia uwagi...ale jednak wielu ludzi w dzisiejszych czasach nie mysli samodzielnie.
0
Tyle że tam jest cena + pensja brutto przez 6 lat(przed odliczeniem podatku) czyli 2x tyle i inne duperele. zresztzresztą co ja bd pisal jak tam wszystko jest przekrecone... (jakoś trzeba odwrócić uwagę od neymarka w końcu to katalonska gazeta)
0
oezil? w realu tak grał i niesamowicie dzialalo mi to na nerwy
0
jako kibic realu stwierdzam że strasznie sie spinacie... po 1 to dwumecz więc nie oczekujcie że taki messi będzie zapierdalał jak głupi żeby kontuzjować się z jakimiś ogurkami a po 2 na camp nou barca ich rozgniecie...
0
tym że po 1 ma słabszą repre od messiego (nie ma aquero czy di marii)
po 2 sporo grał w united gdzie tyle goli nie strzelał - chciał bym zobaczyć kiedyś messiego w lidze angielskiej...
a po 3 w realu ma słabszą pomoc - w barcy messi miał np xaviego czy inieste którzy są lepsi od np takiego oezila.(choć wszyscy moi koledzy kibicujący barcy stwierdzają że atak real ma mocniejszy od barcy)
0
co ty... w reprze tyle nie strzela to pewnie nie oficjalne policzył...
0
Już to widzę...
2010 cr7 wygrywa tyle co messi snejde tyle samo i co? Już widze jak kibice barcy plują sie ze snejder powinien wygrać (bo zazwyczaj ten co więcej druzynowo osiągał ten zdobywał ZP) także też mielibyscie pretensje a że miała już miejsce taka sytuacja z messim i snejderem to w tym roku w większości siedzicie cicho. (Ale zapewne by tak nie bylo gdyby w 2010 wygrał snejder, co rozumiem)
0
cooo>? 30 lat? real w 5 ma tyle zainkasować
0
argument typu a lewandowski za mecz z realem(choć go nie lubie i na dodatek kibicuje realowi)
0
wlasciwie to ma racje... ja np głosowałem na ibre tylko dlatego ze nie chcialem zeby w 11 znalazł się messi(choć ibra i tak miał dobry rok ale go nie znosze)
0
Kto bardziej od ramosa zasłużył? ? Piqe czy kto? Ramos mial tylko końcówkę słabą.
0
messi mialby podobne staty w tottenhamie a bale grał wyjątkowo dobrze.
Poza tym był dużo czasu kontuzjowany. I najważniejsze jest to że to internauci głosowali wiec nie zawsze obiektywnie(zresztą jak np messi wygrywal zp to to również subiektywne glosowanie no ale to już wam nie przeszkadza)
0
FIFA mówiła że przedłużenie głosowania nie wpłynęło na kolejność finalistów
0
było
0
gdyby Real i Barca grały w angli to pewnie też by tak ..
0
Kilku gratulowało... Ale trochę łatwiej jest pogratulować zwycięstwa na takich samych zasadach na jakich wasz ulubiony piłkarz wygrał już wcześniej (2010) a trochę inaczej gdy on wtedy wygrywał i wydawało się to trochę dziwne.