0

pewnie mnie tez

0

a co to 23 to malo za kolesia co w europie nic nie gral i nic nie pokazal moim zdaniem to za duzo

0

wzmocnienia sa potrzebne ale po pierwsze w obronie

0

a jesli mieli by dac za niegio 40 mln to niech sie wala sa tansi nie koniecznie takie ;gwiazdory;

0

co ma byc to bedzie czy Neymar czy ktos inny zobaczymy ?

0

i wlasnie dyrektor pokazal ze ma jaja tak trzymac VeB

0

tego polskiego Krzysia powinni spytac jak grac w przyszlym sezonie , kogo kupic i za ile

0

bo Krzysztof ja tez ale ja sie uwazam za katalonczyka hahaha

0

oczywiscie tej a takze i innych telenoweli

0

co bedzie to bedzie my sobie mozemy przypuszczac , zobaczymy za jakis czas

0

kamil ty z radomia

0

zobaczymy na koniec nic nam po przypuszczeniach

0

Destro a ja mysle ze przyszly sezon bedzie bardzo udany i to na pewno nie koniec ery Barcelony a Tobie zycze wiecej optymizu :)

0

pustki na trybunach co to ma byc!!!???

0

jestem fanem Barcy ale Gabi tez powinien zostac ukarny za ten faul a Krysia jak przegrywa to wiadomo gryzie ...

0

a co ma lipiec do czerwca OWOCOWY PRZESTAN

0

walic Obraniaka , moze sie obrazil

0

no a kiedy 20 lipca JAZDAAAAAA!

0

troszke dziwne to zachowanie Pepe w ostatnich dniach

0

chidzi mi o Rastafa... oczywiscie VeB

0

Gitkolo uwazaj bo ksiedz sie znalazl haha

0

tristan bez ciebie tez by nie dali rady , kazdy sie cieszy Dos Santos tez :)

0

nie dzielcie tu pilkarzy nie por na to

0

tak dzis bez stresu moze spokojnie damy rade Atl. M .

0

Napisz komentarz...
Tot el camp, és un clam
som la gent blaugrana, Tant se val d'on venim
si del sud o del nord
ara estem d'acord, ara estem d'acord,
una bandera ens agermana.

Blaugrana al vent, un crit valent
tenim un nom, el sap tothom:
Barça , Barça, Baaarça.!

Jugadors, seguidors, tots units fem força.
Son molt anys plens d'afanys,
son molts gols que hem cridat
i s'ha demostrat, i s'ha demostrat,
que mai ningu no ens podrà torcer

Blau-grana al vent, un crit valent
tenim un nom, el sap tothom
Barça, Barça, Baaarça.

0

przestancie-kur..jest-MISTRZ

0

lolololo-lolololo-lololo-lolololoBARCELONAAAAAA

0

dzieki_ŻBIK

0

ide_sie_najeb>>

0

CAMPEONES_CAMPEONES_CAMPEONES_OLE_OLE_OLE_BARCELONAAAA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?