chrisek
Dołączył/a: grudzień 2012
radom
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pewnie mnie tez
0
a co to 23 to malo za kolesia co w europie nic nie gral i nic nie pokazal moim zdaniem to za duzo
0
wzmocnienia sa potrzebne ale po pierwsze w obronie
0
a jesli mieli by dac za niegio 40 mln to niech sie wala sa tansi nie koniecznie takie ;gwiazdory;
0
co ma byc to bedzie czy Neymar czy ktos inny zobaczymy ?
0
i wlasnie dyrektor pokazal ze ma jaja tak trzymac VeB
0
tego polskiego Krzysia powinni spytac jak grac w przyszlym sezonie , kogo kupic i za ile
0
bo Krzysztof ja tez ale ja sie uwazam za katalonczyka hahaha
0
oczywiscie tej a takze i innych telenoweli
0
co bedzie to bedzie my sobie mozemy przypuszczac , zobaczymy za jakis czas
0
kamil ty z radomia
0
zobaczymy na koniec nic nam po przypuszczeniach
0
Destro a ja mysle ze przyszly sezon bedzie bardzo udany i to na pewno nie koniec ery Barcelony a Tobie zycze wiecej optymizu :)
0
pustki na trybunach co to ma byc!!!???
0
jestem fanem Barcy ale Gabi tez powinien zostac ukarny za ten faul a Krysia jak przegrywa to wiadomo gryzie ...
0
a co ma lipiec do czerwca OWOCOWY PRZESTAN
0
walic Obraniaka , moze sie obrazil
0
no a kiedy 20 lipca JAZDAAAAAA!
0
troszke dziwne to zachowanie Pepe w ostatnich dniach
0
chidzi mi o Rastafa... oczywiscie VeB
0
Gitkolo uwazaj bo ksiedz sie znalazl haha
0
tristan bez ciebie tez by nie dali rady , kazdy sie cieszy Dos Santos tez :)
0
nie dzielcie tu pilkarzy nie por na to
0
tak dzis bez stresu moze spokojnie damy rade Atl. M .
0
Napisz komentarz...
Tot el camp, és un clam
som la gent blaugrana, Tant se val d'on venim
si del sud o del nord
ara estem d'acord, ara estem d'acord,
una bandera ens agermana.
Blaugrana al vent, un crit valent
tenim un nom, el sap tothom:
Barça , Barça, Baaarça.!
Jugadors, seguidors, tots units fem força.
Son molt anys plens d'afanys,
son molts gols que hem cridat
i s'ha demostrat, i s'ha demostrat,
que mai ningu no ens podrà torcer
Blau-grana al vent, un crit valent
tenim un nom, el sap tothom
Barça, Barça, Baaarça.
0
przestancie-kur..jest-MISTRZ
0
lolololo-lolololo-lololo-lolololoBARCELONAAAAAA
0
dzieki_ŻBIK
0
ide_sie_najeb>>
0
CAMPEONES_CAMPEONES_CAMPEONES_OLE_OLE_OLE_BARCELONAAAA