0

Jaki Fabregas on nic nie gra ludzie . Neymar to w Santosie gra narazie

0

ten pajac rafal ma 7 lat i kompleky

0

ty rafal zakompleksiny chlopczyku spadaj stad

0

Rafal ale prostak z jakiej ty wiochy jestes potalu

0

1899 CESC NIC NIE GRAL WCZORAJ

0

nie tylko Xavi oni byli zaje.... i ja to bede pamietal caly czas ale teraz trzeba zmian

0

U nas by sie przydala twarda angielska obrona do tego tikitaka i jedziemy z kazdym

0

Dani gra super ale co z tego Fabregas nic Xavi nic Pedro nic . w sobote Leo na prawo tam jest Contrao on go na raz bierze , srodek Villa prawa Tello .

0

powtarzam Leo musi przejsc na prawo tam ma wiecej miejsca. Na srodku kolo Leo jest 3,4 obroncow . Kolo Ronaldo za to kto ; Alves , Pique i to wszystko

0

mam kur.. nadzieje VeB

0

najwazniejsze to zdrowie czlowieka , trenera a mecz ,puchary nie w tym to w przyszlym sezonie zdobedziemy VeB VeTito

0

Messiah sorry ale co to za bzdurne ankiety ty chcesz robic? ile tty masz lat ? kolego

0

Moze oni sie tymczasowo wypalili i zadna zmiana nic nie da a brak Tito jeszcze to poglebia . Oby nie ale mam nadzieje a moze wierze ze z Milamnem dadza rade i przejda a co dalej...

0

trzeba go spytac ja nie wiem , chopaki zgubili dynamike gry za malo prostopadlych podan a Fabregas to pomylka juz w tym momecie

0

Villa na srodek Messi na prawo tam jest Contrao Leo go jedzie na raz i ma miejsca zeby pociagnac z lewej Tello . Dlaczego nie bylo tak mam nadzieje za tak bedzie i to sa tw zmiany o ktorych mowi Roura

0

fisch pepe symulowal jak nic Busquets go natet nie doktnol a Alba przynakmniej bramke strzelil . Ale trzeba skupic sie na problemie i grze a nie glupotach

0

VILLA?VILLA?VILLA_nie_FABREGAS

0

A_najciekawiej_bedzie_jak_Manchester_strzeli_realowi

0

zidaunbpe_jak_my_strzelimy_bedzie_ciekawiej_nie_musi_milan_strzelac

0

nic trzeba sie podniesc banalne ale trzeba VeB

0

bali sie zaryzykowac czy co ????

0

Gallaret ja tak bym chcial a w tamtym kom. chodzilo mi o co innego

0

Gallaret oczywiscie ze tak

0

A po ch.. ten fabregas dzis gral a VILLA na lawie oczywiscie to mnie dzis rozwalilo.VeB

0

jooe a co ma Roura zrobic nagle zmienic taktyke bo Messi jest kryty a ronaldo ma wiecej miejsca co ty z a glupoty piszesz jaka to aluzja co ten bidny Roura ma zrobic jak oni nic nie graja??????

0

tiki taka to juz za malo tu trzeba zmian , dynamiki . Nawet Neymar nie pomorze , obrona do wymiany a dla reszty pobodka jak nic VeB

0

morloth pewien jestes ze nie bylo , ja nie napisalem ze byla ale ze nie bylo ,tego tez nie jestem pewien a Ty ?

0

A tak wogole to jestem za starym kibicem Barcelony na taie przepychanki kto co powiedzial kto jest lepszy... Liczy sie gra w pile VISCA EL BARCA VAMOS

0

czecha23 pomecu z milanem i kontrowrsyjnej rece zaden z pilkarzy nie mowil o zlym sedziowaniu , owszem bylo napomniane ale przedw wszystkim skupili sie na swojej grze i bledach . A Murinio to kazdy wie jaki jest VeB

0

Racja trzeba cos zmienic nie tylko tiki taka to za malo Villa , Tello nie koniecznie od pierwszych minut ten drugi .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?