chrisek
Dołączył/a: grudzień 2012
radom
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki Fabregas on nic nie gra ludzie . Neymar to w Santosie gra narazie
0
ten pajac rafal ma 7 lat i kompleky
0
ty rafal zakompleksiny chlopczyku spadaj stad
0
Rafal ale prostak z jakiej ty wiochy jestes potalu
0
1899 CESC NIC NIE GRAL WCZORAJ
0
nie tylko Xavi oni byli zaje.... i ja to bede pamietal caly czas ale teraz trzeba zmian
0
U nas by sie przydala twarda angielska obrona do tego tikitaka i jedziemy z kazdym
0
Dani gra super ale co z tego Fabregas nic Xavi nic Pedro nic . w sobote Leo na prawo tam jest Contrao on go na raz bierze , srodek Villa prawa Tello .
0
powtarzam Leo musi przejsc na prawo tam ma wiecej miejsca. Na srodku kolo Leo jest 3,4 obroncow . Kolo Ronaldo za to kto ; Alves , Pique i to wszystko
0
mam kur.. nadzieje VeB
0
najwazniejsze to zdrowie czlowieka , trenera a mecz ,puchary nie w tym to w przyszlym sezonie zdobedziemy VeB VeTito
0
Messiah sorry ale co to za bzdurne ankiety ty chcesz robic? ile tty masz lat ? kolego
0
Moze oni sie tymczasowo wypalili i zadna zmiana nic nie da a brak Tito jeszcze to poglebia . Oby nie ale mam nadzieje a moze wierze ze z Milamnem dadza rade i przejda a co dalej...
0
trzeba go spytac ja nie wiem , chopaki zgubili dynamike gry za malo prostopadlych podan a Fabregas to pomylka juz w tym momecie
0
Villa na srodek Messi na prawo tam jest Contrao Leo go jedzie na raz i ma miejsca zeby pociagnac z lewej Tello . Dlaczego nie bylo tak mam nadzieje za tak bedzie i to sa tw zmiany o ktorych mowi Roura
0
fisch pepe symulowal jak nic Busquets go natet nie doktnol a Alba przynakmniej bramke strzelil . Ale trzeba skupic sie na problemie i grze a nie glupotach
0
VILLA?VILLA?VILLA_nie_FABREGAS
0
A_najciekawiej_bedzie_jak_Manchester_strzeli_realowi
0
zidaunbpe_jak_my_strzelimy_bedzie_ciekawiej_nie_musi_milan_strzelac
0
nic trzeba sie podniesc banalne ale trzeba VeB
0
bali sie zaryzykowac czy co ????
0
Gallaret ja tak bym chcial a w tamtym kom. chodzilo mi o co innego
0
Gallaret oczywiscie ze tak
0
A po ch.. ten fabregas dzis gral a VILLA na lawie oczywiscie to mnie dzis rozwalilo.VeB
0
jooe a co ma Roura zrobic nagle zmienic taktyke bo Messi jest kryty a ronaldo ma wiecej miejsca co ty z a glupoty piszesz jaka to aluzja co ten bidny Roura ma zrobic jak oni nic nie graja??????
0
tiki taka to juz za malo tu trzeba zmian , dynamiki . Nawet Neymar nie pomorze , obrona do wymiany a dla reszty pobodka jak nic VeB
0
morloth pewien jestes ze nie bylo , ja nie napisalem ze byla ale ze nie bylo ,tego tez nie jestem pewien a Ty ?
0
A tak wogole to jestem za starym kibicem Barcelony na taie przepychanki kto co powiedzial kto jest lepszy... Liczy sie gra w pile VISCA EL BARCA VAMOS
0
czecha23 pomecu z milanem i kontrowrsyjnej rece zaden z pilkarzy nie mowil o zlym sedziowaniu , owszem bylo napomniane ale przedw wszystkim skupili sie na swojej grze i bledach . A Murinio to kazdy wie jaki jest VeB
0
Racja trzeba cos zmienic nie tylko tiki taka to za malo Villa , Tello nie koniecznie od pierwszych minut ten drugi .