1

W Katalonii tego Bartomeu zlinczują . Ja osobiście boję się że Messi odejdzie

0

Może jeszcze Leandro z Radomiaka , co tam się dzieje proszę nie piszcie już nic o transferach do końca sierpnia

0

Niech oni siebie poobserwują co robią, jeszcze Leo to wszystko ebnie

0

Dosyć Kuźwa dosyć ...

0

Czy BvB czasem mie przegina z tą ceną

6

Roberto musi zostać , ma mocny ciąg na bramkę , szybkość, drybling ten zawodnik ma potencjał , musi zostać.

0

A gdzie pajacyku jest łatwo, do PSG ? Ręce opadają

0

Jak ten bartomeu jak on mnie w.......

0

Tak jesteśmy i tracimy tożsamość przez zarząd jak również możemy stracić Messiego

0

A coś odnośnie wpisu na Barcelonę ?

6

Śmiech na sali , niech się nie zdziwią jak.Messi nie podpisze umowy

1

To już jest śmieszne co wy wypisujecie, co chwila ktoś inny ...

0

Niech się wreszcie na kogoś zdecydują bo mało czasu jest

0

Jeśli to prawda to powodzenia, niedługo Messi to zostawi w ....

0

No właśnie tylko swoje marzenie

1

Co Ter Stegen robi na bramce ?

2

A czym miałby zaskoczyć , czego się spodziewałeś że wejdzie za Neymara ?? Dopóki nie będzie konkretnego transferu nie spodziewaj się poprawy

0

Po ch... Im ten Paulinho , może ktoś mi to wytłumaczyć??

0

I ma rację, na co oni liczą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?