chudinhomc
Dołączył/a: czerwiec 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hrzan Ja czasami tyle że bardzo niski poziom, 900 punktów rankingowych tylko :D
0
@DonMatteo901 Korona Królów tyle że z większym budżetem.
1
@esem91 https://zapodaj.net/81abc50d06f25.jpg.html
34
O kurła, TVP Sport zniszczyło system xDDDDDDDDDDDDD
1
@macio_944 I za przeproszeniem uj wie co jest na tym zdjęciu, równie dobrze może to być jakiś stadion z góry podczas koncertu :D
0
Telefon do 1000 zł na którym będzie grane w gry? Znajdę coś solidnego w tej cenie czy trzeba wyłożyć więcej?
0
@Luciano99 art. 191a § 1 k.k. i po dzieciaku :P
0
@PatrychoO Gwiazdeczka? Kto to w ogóle jest? xD
0
Może ktoś coś więcej napisać co teraz, chodzi o ten wybór w drafcie? Dlaczego taka radość że akurat tam? Jak to będzie teraz wyglądało? Ma szansę na grę od pierwszego sezonu? Może zostać od razu sprzedany? Proszę o informacje :)
0
@Azi A nie za złotówkę? Ulotka mówi że drugi produkt jest za złotówkę:>
0
@tomek8756 To prawo do przerwania ciąży do 12 tygodnia to na jakich zasadach? "Na życzenie"?
0
Czy ktoś śledzi ten projekt z aborcją? Chciałbym zapytać, może ktoś się orientuje, czy jakkolwiek udział płci męskiej jest tam brany pod uwagę czy tylko zdanie kobiety się liczy?
1
@panczo Nie dostał zgody na budowę tak wielkiego, wybudował taki i później było postępowanie na mocy którego dostał wielką karę, zapłacił i mogło zostać. Faktycznie, plany były inne lecz on celowo wykonał większy projekt bo wliczył że opłaca się zapłacić karę a będzie mogło to mu zostać. Co do umów, nie wypowiadam się bo nie znam sprawy.
2
@panczo Dziwnymi drogami? Tam nie było przypadkiem(w Karpaczu) tak że dostał ziemie za darmo pod budowę ale płacił tam gigantyczne podatki? Z tego co było mówione to Szklarska Poręba mu odmówiła czego później żałowała.
3
@lucas/catalan Bardziej o to że powiedział słowo na N niż o to że to gejowski kolor, tak się domyślam. Dziwne że o tym nie wspomniałeś w swojej wypowiedzi, tylko o kolorze.
6
@taris Szczerze to gówno mnie obchodzi co będzie za 100 lat.
0
@ObiwanKenobi Przeczytaj co napisałem na końcu.
0
@kamilos1214 Tak, w każdym można kupić. Co do ceny to różnie może być, około 200 zł trzeba wydać.
0
@Kgorecki2500 A tak idąc trochę w bok, przez 8 lat ile wydaje się na benzynę? Macie może jakieś RZETELNE dane? Cholernie ciekawe jak to wygląda w porównaniu do takiej wymiany(wiadomo że koszt ładowania).
0
@RomanHoffer No dobra, a co gdyby okazało się że jednak jest niewinny? Wsadzić do więzienia, skazać, cokolwiek - niewinnego człowieka? Jeżeli jest winy, przedstawić dowody, prosta sprawa. Ja go nie bronię, ale każdego można o coś oskarżać, gorzej z udowodnieniem winy.
15
@PatrychoO Nie życzę nikomu takiej sytuacji, lecz bardzo ciekawi mnie jakby to się skończyło w Polsce. Zdecydowany, szybki atak na policjanta, nie jakieś próby, tylko konkretny atak.
0
@FCB24 Dostajemy od razu duży zastrzyk gotówki za oddanie udziału w zyskach na danym %. Za coś dostaniemy załóżmy 100 mln ale na 10 lat oddajemy x% od zysków.
1
@nuevojugador Chłop co myśli że to Fifa i jak wrzuci skład 18-20 latków to będę i tak wygrywać bo mają oceny ogólne wysokie xD
0
Pan Robert Lewandowski w Barcelonie, niech to się stanie, proszę. Ależ podnieta!
1
Jak nie oglądałem Breaking Bad to jest sens oglądać Better Call Saul? Czy nie ma wpływu brak oglądania BB na oglądanie tego serialu?
0
@maniak33333 Myślę że nikomu się nie chce marnować czasu na ten szajs, biorąc pod uwagę że nadchodzi najcięższy sezon w karierze dla wielu zawodników, logistycznie wręcz chory, a Ty zamiast odpocząć to musisz grać spotkania o nic, masz czasami mniej czasu jak miesiąc wakacji... Chora sytuacja.
0
@Salchent A nie bierzesz pod uwagę że większość graczy ma po prostu dość? Wielu piłkarzy mówi że gra z obowiązku a nie chęci. Te rozgrywki nie powinny się odbywać.
0
@Lokoo Kryminatorium
0
@Azi Ja jak wysyłałem sprzedany telefon, konsolę to przy wysyłce do 12/13 zawsze była na następny dzień, dlatego zawsze się dziwię jak ktoś narzeka, no ale chyba dobrze trafiam :)
0
@Azi Poczta długi czas dostawy? Ja nigdy tego ogólnego hejtu nie rozumiem, ja zawsze gdy wysłam paczkę to jest ona na drugi dzień u kupującego, serio, nigdy nie miałem problemów z długością dostawy w poczcie polskiej.