0

Nie martw się Eleven będzie na Nc+ od przyszłego miesiąca.

0

Mi się podoba, bo za free La Liga:D

1

WSzystkiego najlepszego.

11

LO: Vermaelenem, ŚO: Bartra, Masherano, PO: Dani Alves. Mi się wydaje, że tak Lucho musi zrobić bo innych na razie nie mamy.

1

Komentarz usunięty

0

Już mam dość tych sponsorów wystarczy Beko

1

O której Arda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?