No i super, zostajemy z Alvesem któremu za rok kończy się kontrakt, i Douglasem :)
Do tego mamy ban na transfery, więc za rokna PO może zagrać tylko Adriano, albo Bartra, bo na Douglasa nie liczę. Bardziej tutaj stawiam na Marca, w ostatnim meczu pokazał że zasługuje na 1 jedenastkę.
Oby wyszło nam to na dobre..
Komentarze
0
Oby to była prawda, ja go bardzo lubię, mógł by już w LM grać bo w Borussi to w LM nie wystąpi.. :D
0
Bravo,
Alves Bartra Pique Alba
Masche
Iniesta Rakitic
Messi Suarez Neymar
poki co widzial bym taka wyjsciowa 11 ;)
1
Pedro 50 goli? To chyba 5 sezonów policzyłeś :P
0
No i super, zostajemy z Alvesem któremu za rok kończy się kontrakt, i Douglasem :)
Do tego mamy ban na transfery, więc za rokna PO może zagrać tylko Adriano, albo Bartra, bo na Douglasa nie liczę. Bardziej tutaj stawiam na Marca, w ostatnim meczu pokazał że zasługuje na 1 jedenastkę.
Oby wyszło nam to na dobre..
0
Zapraszam ;D
1
Pedro 50 goli? To chyba 5 sezonów policzyłeś :P
0
pokazuja na cyfrowym dzis?
0
Oby to była prawda, ja go bardzo lubię, mógł by już w LM grać bo w Borussi to w LM nie wystąpi.. :D
0
będzie Barca-Arsenal na cyfrowym polsacie?
0
Zapraszam ;D