chudy88
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wola
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tez jestem ze slaska okolice Tychów:D
i mam kumpla czyli Nas by były 2 osoby chetne na wyjazd do pilnza czy tam Pragi
jak bedziecie montowac ekipe wieksza na ten mecz to dajcie znac
gg 2614962
Dzieki !!
0
no to klasa:D
0
wlasnei pokazuja kajsik w tv??
0
robertinho stary szacun za ten artykul !!!!
0
poszli :D
0
ciekawe czy długo beda jeszcze gadac ;p
0
ciekawe kiedy w stroju barcy wyskoczy :D
0
z jakim numerem zagra Zlatan??
0
a co to taki Celtic... przykład Boruc tez zszedł na psy a teraz jest w Espaniolu wiec moze sie odnajdzie lepsza liga(najlepsza) i wieksza szansa zeby sie wybic i pokazac
0
no dokąłdnie
0
kiedy jakies wiadomosci w sprawie Villi?????
0
czyli cięzko bedzie zeby Sami został ;/
0
ale z tego co wiem to UEFA nie wycofałą tego przepisu ze dostajac druga zółta kartke która eliminuje Cie z gry w finale jednak grasz. Wczoraj chłopaki mówiły ze dalej jest ten przepis jezeli chodzi o zółte kartki czyli na to wychodzi ze jednak beda grac w finale!!!!!!!!
fleczer nie bedzie grał bo czerwona eliminuje :D
0
pamietacie takiego zawodnika który sie nazywał MENDIETA on strzelał zawsze karne i trafiał niewiem czy kiedykolwiek przestrzelił
0
[edit]
0
no mały jestes wielki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dziekuje bardzo :)
0
a jak myslicie zeby zagrac henry eto na szpicy na 2 napadziorów ??
srodek xavi i toure boki messi i gudi i obrona marqez alves puyol i abidal ??
0
mozna bramki ale nie na rapidzie??
0
nie mozemy mówic ze Ronaldo niesłusznie wygrał tymbardziej jak na 2 pozycji uplasował sie zawodnik barcy.Wiadomo umiejetnosciami sa podobni ja tez jestem za tym ze lepszym zawodnikiem jest messi bo ronaldo czasem nie wytrzymuje napiecia i w waznych meczach gra kiche, ale z drugiej strony plusem za ronaldo były trofea które zdobył z MU
ale grajac tak jak teraz messi i barca bedzie królowac w europie i hiszpani i messi napewno tej nagrody sie doczeka troszke cierpliwosaci