30 maja 2012, 16:54
0
Wyrazy Współczucia !! :(:(
8 kwietnia 2012, 11:58
Piękny mecz Visca El Barca
21 marca 2012, 20:23
aha no to przyda sie taki zawodnik
19 stycznia 2012, 15:09
no i za tydzien wygrywamy i jestesmy w połfinale
19 stycznia 2012, 15:07
no i tak trzymac a pepe nie umie przegrywac a zresztą jak cały real
28 września 2010, 12:36
oceny sa bardzo dobre
23 grudnia 2010, 10:41
no nie zbyt ciekawy wynik
30 września 2010, 15:12
mogli wygrac ale lepsze to niz przegrana
16 października 2010, 21:45
jak patrzałem na wynik to barca wygrywa 2 do 1 gole to iniesta i puyol
25 grudnia 2010, 20:18
bardzo obiecujący zawodnik bedzie zastepca xaviego
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Wyrazy Współczucia !! :(:(
0
Piękny mecz Visca El Barca
0
aha no to przyda sie taki zawodnik
0
no i za tydzien wygrywamy i jestesmy w połfinale
0
no i tak trzymac a pepe nie umie przegrywac a zresztą jak cały real
0
oceny sa bardzo dobre
0
no nie zbyt ciekawy wynik
0
mogli wygrac ale lepsze to niz przegrana
0
jak patrzałem na wynik to barca wygrywa 2 do 1 gole to iniesta i puyol
0
bardzo obiecujący zawodnik bedzie zastepca xaviego