14 sierpnia 2009, 18:40
0
Bojan nie do wyciagniecia! Musi zostac, Cesc moze poczekac
30 czerwca 2009, 17:18
brawo. To jest postawa prawdziwego mistrza!
28 maja 2009, 00:01
bronilem Samuela i mialem racje!! Visca El Barca!! Vamos!!
18 maja 2009, 08:33
polecam mecz atletico valencie i zobaczcie jak Forlan marnuje setki... zdarza sie takze innym nie tylko Samu
17 maja 2009, 19:54
beznicku11 druzyna wypracowuje ok zgadzam sie ale Eto'o ma ta umiejestnosc pokazywania sie na pozycje i ulatwiania kolegom zagranie jemu pilek na czyste sytuacje, nie kazdy tak potrafi sie ustawiac.
22 kwietnia 2009, 23:18
Najwazniejsze ze 3pkt sa i styl tez ladny, bardzo ladny!
9 grudnia 2008, 20:45
dawac mlodziez pokazac na co was stac:) starsi tez pokazcie:)
22 kwietnia 2009, 23:30
TwardyPień Nie ma sensu wchodzic na takie strony! Wazne ze nasza Druzyna gra jak z nut!
21 listopada 2008, 20:02
Szkoda ze Alves nie gra w pierwszej "11" Brazylii. Na pewno nie jest słabszy od Maicona, ale chyba Dunga za nim nie przepada.
11 marca 2009, 19:19
alez dyplomata :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Bojan nie do wyciagniecia! Musi zostac, Cesc moze poczekac
0
brawo. To jest postawa prawdziwego mistrza!
0
bronilem Samuela i mialem racje!! Visca El Barca!! Vamos!!
0
polecam mecz atletico valencie i zobaczcie jak Forlan marnuje setki... zdarza sie takze innym nie tylko Samu
0
beznicku11
druzyna wypracowuje ok zgadzam sie ale Eto'o ma ta umiejestnosc pokazywania sie na pozycje i ulatwiania kolegom zagranie jemu pilek na czyste sytuacje, nie kazdy tak potrafi sie ustawiac.
0
Najwazniejsze ze 3pkt sa i styl tez ladny, bardzo ladny!
0
dawac mlodziez pokazac na co was stac:) starsi tez pokazcie:)
0
TwardyPień
Nie ma sensu wchodzic na takie strony! Wazne ze nasza Druzyna gra jak z nut!
0
Szkoda ze Alves nie gra w pierwszej "11" Brazylii. Na pewno nie jest słabszy od Maicona, ale chyba Dunga za nim nie przepada.
0
alez dyplomata :)