0

Co za różnica czy ten mecz bedzie wieczorem w sobotę czy w niedziele ? Nawet dobrze, że w niedziele, bo w sobotę mało kto jest w domu o tej porze.

0

Najlepiej to gdyby był o 22 ale i 21 moze być :)

0

I dobrze ze go sprzedalismy mimo ze stracilismy 10 mln na tym transferze to teraz wyszło ze była to słuszna decyzja. Ten piłkarz to szklanka i u nas pewnie grał by tyle co Vermalen :)

0

Atletico na Falcao wydało tylko 15 mln resztę zapłaciła jakaś korporacja wiec nie wiem czy SA to grube miliony.
Atletico ma plan, który zakłada ze do 2019 roku spłaca wszystkie długi nie zależnie od ich wyników sportowych.

0

Gdyby Atleti mialo się wypalic jak BVB to juz by się to stało w tym sezonie. Simeone jak i cale Atletico pokazalo Klopowi ze można stworzyć jeszcze silniejsza drużynę po wyprzedazach swoich piłkarzy.
Mowicie ze Simeone prędzej czy później odejdzie do lepszego klubu, ale czy do lepszej druzyny ? Obecnie Atleti jest w top 3 najlepszych drużyn w Europie także nie widzę powodu dlaczego miałby odchodzic.

Atletico do tego jest jednym najbardziej stabilnym finansowo klubem na świecie. To klub z przyszloscia , który za rok przeniesie się na jeden z lepszych stadionów na świecie.

7

Gdyby jego koledzy je wykorzystywali to Leo byłby mistrzem świata z reprezentacją,

0

Ale nawet nie chodzi o jego wymowę ale o to w jaki sposób to komentował. Zachwycał sie nad wszystkim i te jego ciągłe smiechy, albo to jego "ojojoj".

0

"Tyle strzelonych goli mam w lidze" :)

0

Czy tylko mi się wydaje, że finał pucharu Afryki komentował jakiś idiota ? kompletny amator jakby pierwszy raz widział mecz piłki nożnej.

0

Teraz wystarczy modlić się żeby tą formę utrzymali jak najdłużej, a jestem pewien, że żadna drużyna na świecie nie zdoła ich zatrzymać :)

0

I co Xavi spowalniał gre ?

0

Haha Bilbao to jednak Bilbao :)

0

Gramy kosmos ~!!!

0

I pewnie jak zwykle WKS to prz***bie.

0

Pięknie gra Barcelona jakbym widział Liverpool z poprzedniego sezonu :)

12

Blamaz Realu teraz leci w skrocie :)

0

Montoya ma teraz ten 1% szansy na wystep :)

1

Ma chłop pecha ://

1

Zwykle w reprezentacji grają gorzej niż w klubie także aż strach pomyśleć jak będą dla nas grać na wiosne.

1

To sobie Montoya pograł odkąd było pewne ze u nas zostanie.

0

To bez znaczenia, że Bilbao nie jest w formie na San Mames zawsze gra się trudno taki Sociedad też w tym sezonie gra słabo, a zdołał u siebie skasować całą wielką trójkę. Są mecze które są piekielnie trudne niezależnie od formy przeciwnika.

0

No tak, ale jednak wtedy Real miał swoje sytuacje, a dzisiaj Atletico zupełnie na nic nie pozwoliło Realowi.

0

Na normalnej tez to jest

5

Prawilnie :)

2

Dostali taki wpi***ol jak Barca z Bayernem dwa lata temu ;D

To co dzisiaj Atletico zrobiło z Realem można porównać chyba tylko do Manity Barcelony z 2010 roku chociaż i tak wtedy Real coś próbował zrobić, a dzisiaj Atleti nie pozwoliło Realowi na nic.

Ostatnio wszyscy narzekali, że Atletico gra brzydko co było trochę w tym prawdy, ale za to dzisiaj pokazali football totalny prawdziwa tiki-taka, genialne kontry i mistrzowski pressing.

1

"Jak to mówią młodzi ludzie totalna masakracja":P

0

Moze bedzie Manita :D

0

Torres jeszcze ich tam dobije :)

0

To jest wieksza masakra niz nasza Manita z 2010 roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?