Neymar nie jest jakimś specjalistą od karnych na jakies 50 trafil ledwie 35 także w Barcie niech lepiej wykonuja tacy pilkarze jak Iniesta, Xavi czy Pique, którzy zawsze trafiają.
Powiem tyle nie jest wart tej sumy choćby nie wiem ile dawal nam marketingowo. Za te 100 mln mielibyśmy nadal Alexisa i Suareza (rok temu byłby tańszy).
Zobaczcie jaką mamy zróżnicowaną reprezentacje na 11 piłkarzy mamy 9 z roznnych lig europejskich angielskiej, francuskiej, hiszpanskiej, włoskiej, niemieckiej, polskiej, rumuńskiej, holenderskiej i rosyjskiej prawdziwa wieża Babel!!!
Norwegii trafiło się teraz utalentowanego pokolenie ich młodzieżówka imponuje, a z takich piłkarzy jak Berisha, Nielsen, Singh, Henriksen, Nyland, Nilsen czy Odegard mogą wyrosnąć dobre grajki.
Skończy się to wszystko na Realu jak nic. Ostatnie Grand Derby gdzie chociaż jedna drużyna nie strzeliła gola to półfinał LM w 2011 roku, a w lidze do takie spotkania trzeba sięgnąć pamięcią aż to manity z 2010.
W koncu się dowiedziałem ile wynosi rekord ligi !!! wszyscy trąbili o tym rekordzie Bravo, autorzy newsow, ludzie w komentarzach, komentatorzy podczas meczow, ale nikt nie byl laskawie powiedziec ile wynosi łączny rekord bez wpuszczenia gola w lidze.
Te 1275 minut to ogromny wynik i raczej na pewno nie do pobicia chociaz kto wie pare lat temu podobny wynik osiagnal Van der Saar w PL.
Pogódź się z tym, że już tej drużyny z sprzed trzech lat nie zobaczysz nie z tymi piłkarzami którymi mamy i nie chodzi mi o nowych piłkarzy, ale raczej o te stare wygi jak Iniesta, Alves, Messi ktorzy juz nie graja na tym poziomie co kiedys i juz nigdy nie beda.
Przypomniały się czasy Abidala :) nie powiem jakoś ten transfer mnie zachwycał zwłaszcza ta kwota za jaką go kupiliśmy, bo stawiam że jest to obrońca na max 2 sezony, a później wiek bedzie robil swoje, ale jesli chociaz przez te 2 lata bedzie gral na dobrym poziomie to sadze, ze te 20 baniek byl wart.
Tez mnie to zastanawia obecnie gra na poziomie Roberto, ale wiadomo nazwisko robi swoje.
Iniesta to chyba syndrom Pique on bez Puyola grał słabo, a teraz chyba Andres ma to samo bez Xaviego(tego sprzed 3 lat).
Pół roku, skoro wykazywał ponadprzeciętne umiejętności został powołany do pierwszej druzynie, aby sie jeszcze bardziej rozwijał grając na NAJWYŻSZYM poziomie z najlepszymi.
Sądzisz, że taki Iniesta od razu grał jak z nut ?
sewciu50
Troche masz racje, ale po tej sytuacji na pewno zostanie upomniany jesli ma to coś w sobie to na pewno wyciagnie wnioski.
Polowa tutejszych ludzie to idioci. Munir ma 19 lat, a wy chcecie zeby gral jak jakis rutyniarz, nie kazdy bedzie nowym Messi czy Gotze ktorzy juz jako nastolatkowie byli wielcy, ale widze ze wielu tego nie rozumie,
Najpierw krytykujecie trenerow, ze nie stawiaja na wychowankow, ale jak juz zagraja to sa mieszani z blotem jak teraz Munir czy Roberto.
To samo było z Bartrą, który po meczu z Bayernem był przez dzieciarnie skończony, a wystarczył rok żeby stał się klasowym obrońcą. Nikt przecież nie będzie grał genialnie, a jesli sa to wyjatki.
A ci dalej narzekają. Ludzie z tymi piłkarzami jakimi mamy i w tej dyspozycji jakiej są nigdy nie będziemy grać jak w 2010 roku trzeba się cieszyć z tego co mamy. Barca grała wtedy piłkę galaktyczną teraz gra "tylko" bardzo dobrą poza tym poziom całej ligi wciągu tych pięciu lat też się podniósł i już teraz ciężko znaleść drużyny typu Almeria gdzie bez problemu wygrywalo sie po 8-0,To co maja np. powiedziec kibice Borussi, Manchesteru Utd, Milanu ? mamy bardzo dobrą drużyne, która jest liderem ligi, a tu jak zwykle dzieciarnia płacze chociaż bez problemu prowadzimy 2-0.
1
Po co, żeby je marnował ?
2
Neymar nie jest jakimś specjalistą od karnych na jakies 50 trafil ledwie 35 także w Barcie niech lepiej wykonuja tacy pilkarze jak Iniesta, Xavi czy Pique, którzy zawsze trafiają.
0
Ale trochę ma racje taki Rubus, Jodłowiec czy Krychowiak na tle kolegów zagrali poniżej pewnego poziomu.
1
Powiem tyle nie jest wart tej sumy choćby nie wiem ile dawal nam marketingowo. Za te 100 mln mielibyśmy nadal Alexisa i Suareza (rok temu byłby tańszy).
2
Glik jest dziasiaj prze zajebisty!
0
Zobaczcie jaką mamy zróżnicowaną reprezentacje na 11 piłkarzy mamy 9 z roznnych lig europejskich angielskiej, francuskiej, hiszpanskiej, włoskiej, niemieckiej, polskiej, rumuńskiej, holenderskiej i rosyjskiej prawdziwa wieża Babel!!!
0
Brawa za pobicie rekordu nie mniej jednak 85 występów to nie jest aż tak dużo. Nawet w naszej reprezentacji Żewłakow ma ich ponad setkę.
0
To było by bardzo dobre rozwiązanie do tego jestem pewien, że takie dogrywki częściej kończyły by się karnymi :)
0
Jeden z moich ulubionych zaraz po Błaszczykowskim i Falcao :)
0
Mi jedynie czasami służy jako forma komunikacji gdy do kogos mam sprawę, a nie mam do niej numeru.
Tak poza tym tez ty sie nie zachwycam.
0
Ja tylko Suarezowi dalem like, ale to jeszcze za czasow gry w Live.
0
Norwegii trafiło się teraz utalentowanego pokolenie ich młodzieżówka imponuje, a z takich piłkarzy jak Berisha, Nielsen, Singh, Henriksen, Nyland, Nilsen czy Odegard mogą wyrosnąć dobre grajki.
0
On juz powitał i Enrique się na nim poznał i woli od niego Munira i Sandro.
0
Skończy się to wszystko na Realu jak nic. Ostatnie Grand Derby gdzie chociaż jedna drużyna nie strzeliła gola to półfinał LM w 2011 roku, a w lidze do takie spotkania trzeba sięgnąć pamięcią aż to manity z 2010.
0
Ronaldo tez niczemu sobie jak na 5 lat gry w La Lidze 60 asyst musi robic wrazenie srednia 12 asyst na sezon.
1
W koncu się dowiedziałem ile wynosi rekord ligi !!! wszyscy trąbili o tym rekordzie Bravo, autorzy newsow, ludzie w komentarzach, komentatorzy podczas meczow, ale nikt nie byl laskawie powiedziec ile wynosi łączny rekord bez wpuszczenia gola w lidze.
Te 1275 minut to ogromny wynik i raczej na pewno nie do pobicia chociaz kto wie pare lat temu podobny wynik osiagnal Van der Saar w PL.
0
Wole już widzieć jego bez formy na stoperze niż w formie Mascherano na tej pozycji.
0
Pogódź się z tym, że już tej drużyny z sprzed trzech lat nie zobaczysz nie z tymi piłkarzami którymi mamy i nie chodzi mi o nowych piłkarzy, ale raczej o te stare wygi jak Iniesta, Alves, Messi ktorzy juz nie graja na tym poziomie co kiedys i juz nigdy nie beda.
0
Przypomniały się czasy Abidala :) nie powiem jakoś ten transfer mnie zachwycał zwłaszcza ta kwota za jaką go kupiliśmy, bo stawiam że jest to obrońca na max 2 sezony, a później wiek bedzie robil swoje, ale jesli chociaz przez te 2 lata bedzie gral na dobrym poziomie to sadze, ze te 20 baniek byl wart.
0
Tez mnie to zastanawia obecnie gra na poziomie Roberto, ale wiadomo nazwisko robi swoje.
Iniesta to chyba syndrom Pique on bez Puyola grał słabo, a teraz chyba Andres ma to samo bez Xaviego(tego sprzed 3 lat).
2
Ale mial uraz i tego nie zrobil. Po co o tym mowic ?
0
Czemu ma go wykonywać skoro jest słaby w tym elemencie ? dopóki nie wróci Suarez to Messi jest numerem 1 w tym elemencie u nas.
0
Ocho wasz ulubieniec wchodzi...
0
Pół roku, skoro wykazywał ponadprzeciętne umiejętności został powołany do pierwszej druzynie, aby sie jeszcze bardziej rozwijał grając na NAJWYŻSZYM poziomie z najlepszymi.
Sądzisz, że taki Iniesta od razu grał jak z nut ?
sewciu50
Troche masz racje, ale po tej sytuacji na pewno zostanie upomniany jesli ma to coś w sobie to na pewno wyciagnie wnioski.
42
Polowa tutejszych ludzie to idioci. Munir ma 19 lat, a wy chcecie zeby gral jak jakis rutyniarz, nie kazdy bedzie nowym Messi czy Gotze ktorzy juz jako nastolatkowie byli wielcy, ale widze ze wielu tego nie rozumie,
Najpierw krytykujecie trenerow, ze nie stawiaja na wychowankow, ale jak juz zagraja to sa mieszani z blotem jak teraz Munir czy Roberto.
To samo było z Bartrą, który po meczu z Bayernem był przez dzieciarnie skończony, a wystarczył rok żeby stał się klasowym obrońcą. Nikt przecież nie będzie grał genialnie, a jesli sa to wyjatki.
1
A ci dalej narzekają. Ludzie z tymi piłkarzami jakimi mamy i w tej dyspozycji jakiej są nigdy nie będziemy grać jak w 2010 roku trzeba się cieszyć z tego co mamy. Barca grała wtedy piłkę galaktyczną teraz gra "tylko" bardzo dobrą poza tym poziom całej ligi wciągu tych pięciu lat też się podniósł i już teraz ciężko znaleść drużyny typu Almeria gdzie bez problemu wygrywalo sie po 8-0,To co maja np. powiedziec kibice Borussi, Manchesteru Utd, Milanu ? mamy bardzo dobrą drużyne, która jest liderem ligi, a tu jak zwykle dzieciarnia płacze chociaż bez problemu prowadzimy 2-0.
0
Od kiedy mamy napis Beko na rękawach :)?
0
Nie ma nic legalnego. Teraz to chyba nawet LM nie mozna sobie ogladnac :/
3
Najlepiej to mają ci ludzie, którzy sobie z balkonów oglądają to spotkanie :)
0
Ma ktos transmisje ? bo na moich jest zaciety obraz