29 sierpnia 2014, 16:40
0
Jak tak patrze na ten skład to już takiego szału jak 4 lata temu nie robi.
29 sierpnia 2014, 12:22
A moim zdaniem na obecną chwile ani on ani Messi nie są najlepsi na świecie jesli juz ktos to Neuer i Suarez.
28 sierpnia 2014, 21:50
Nie tylko z Aktobe w lidze tez ladnie graja nie mowiac juz o dwumeczu z tym nie szczesnym celticiem. Jestem dobrej mysli przed ta edycja LE oby Legionisci trafili na tych burakow z Glasgow.
28 sierpnia 2014, 21:44
Jak na polske to Legia gra na prawde kawal ladnej ofensywnej pilki :) i to bez klasycznego napastnika.
28 sierpnia 2014, 21:43
Wole ich kibicom niz naszych chinoli na Camp Nou. Tak powinno byc na meczu !!!
28 sierpnia 2014, 21:41
To było piękne :)
28 sierpnia 2014, 20:00
Do czego to doszło żebym musiał słuchać nie polskiego komentatora podczas meczu polskiej druzyny.
28 sierpnia 2014, 19:58
10 minut doliczyli Sociedadowi ?
28 sierpnia 2014, 19:52
1
Przynajmniej Jędrzejczyk sobie pogra w pucharach.
28 sierpnia 2014, 19:51
2
Bedzie dogrywka w meczu Ruchu :)
28 sierpnia 2014, 18:56
Najładniejsza z nich.
28 sierpnia 2014, 18:53
Niech ta Szwedka juz wygra.
28 sierpnia 2014, 18:40
Ale bedzie autobus.
28 sierpnia 2014, 18:37
Maribor by mi pasował :P
28 sierpnia 2014, 18:33
Arsenal znowu z kebabami
28 sierpnia 2014, 18:31
I jest teraz u nas slabiak Ajax
28 sierpnia 2014, 18:30
Jeszcze tylko Victori brakuje do tej grupy
28 sierpnia 2014, 18:29
Haha i co i maja :)
28 sierpnia 2014, 18:28
Baskowie na luzie wyjda
28 sierpnia 2014, 18:26
Realowi sie teraz Liverpool nalezy.
28 sierpnia 2014, 18:24
I znowu Chelsea z Schalke
28 sierpnia 2014, 18:23
To sobie CR poszczela
28 sierpnia 2014, 18:22
Znowu kurna BVB z Arsenalem, Porto z Szachtarem czy City z Bayernem czasem to juz sie nude robi :/
28 sierpnia 2014, 18:19
Rozjedziemy ich
28 sierpnia 2014, 18:16
Na tym zawalisku ? szkoda, ze nawet Interu i Milanu nie zobaczymy w LM.
28 sierpnia 2014, 18:12
Tez nie rozumiem tej ich podniety.
28 sierpnia 2014, 18:08
Co Porto robi w pierwszym koszyku.
nie.....
28 sierpnia 2014, 18:04
Macie juz na Eurosporcie jak cos.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Jak tak patrze na ten skład to już takiego szału jak 4 lata temu nie robi.
0
A moim zdaniem na obecną chwile ani on ani Messi nie są najlepsi na świecie jesli juz ktos to Neuer i Suarez.
0
Nie tylko z Aktobe w lidze tez ladnie graja nie mowiac juz o dwumeczu z tym nie szczesnym celticiem.
Jestem dobrej mysli przed ta edycja LE oby Legionisci trafili na tych burakow z Glasgow.
0
Jak na polske to Legia gra na prawde kawal ladnej ofensywnej pilki :) i to bez klasycznego napastnika.
0
Wole ich kibicom niz naszych chinoli na Camp Nou. Tak powinno byc na meczu !!!
0
To było piękne :)
0
Do czego to doszło żebym musiał słuchać nie polskiego komentatora podczas meczu polskiej druzyny.
0
10 minut doliczyli Sociedadowi ?
1
Przynajmniej Jędrzejczyk sobie pogra w pucharach.
2
Bedzie dogrywka w meczu Ruchu :)
0
Najładniejsza z nich.
0
0
Niech ta Szwedka juz wygra.
0
Ale bedzie autobus.
0
Maribor by mi pasował :P
0
Arsenal znowu z kebabami
0
I jest teraz u nas slabiak Ajax
0
Jeszcze tylko Victori brakuje do tej grupy
0
Haha i co i maja :)
0
Baskowie na luzie wyjda
0
Realowi sie teraz Liverpool nalezy.
0
I znowu Chelsea z Schalke
1
To sobie CR poszczela
1
Znowu kurna BVB z Arsenalem, Porto z Szachtarem czy City z Bayernem czasem to juz sie nude robi :/
2
Rozjedziemy ich
1
Na tym zawalisku ? szkoda, ze nawet Interu i Milanu nie zobaczymy w LM.
0
Tez nie rozumiem tej ich podniety.
0
Co Porto robi w pierwszym koszyku.
0
nie.....
0
Macie juz na Eurosporcie jak cos.