0

Jak tak patrze na ten skład to już takiego szału jak 4 lata temu nie robi.

0

A moim zdaniem na obecną chwile ani on ani Messi nie są najlepsi na świecie jesli juz ktos to Neuer i Suarez.

0

Nie tylko z Aktobe w lidze tez ladnie graja nie mowiac juz o dwumeczu z tym nie szczesnym celticiem.
Jestem dobrej mysli przed ta edycja LE oby Legionisci trafili na tych burakow z Glasgow.

0

Jak na polske to Legia gra na prawde kawal ladnej ofensywnej pilki :) i to bez klasycznego napastnika.

0

Wole ich kibicom niz naszych chinoli na Camp Nou. Tak powinno byc na meczu !!!

0

To było piękne :)

0

Do czego to doszło żebym musiał słuchać nie polskiego komentatora podczas meczu polskiej druzyny.

0

10 minut doliczyli Sociedadowi ?

1

Przynajmniej Jędrzejczyk sobie pogra w pucharach.

2

Bedzie dogrywka w meczu Ruchu :)

0

Najładniejsza z nich.

0

0

Niech ta Szwedka juz wygra.

0

Ale bedzie autobus.

0

Maribor by mi pasował :P

0

Arsenal znowu z kebabami

0

I jest teraz u nas slabiak Ajax

0

Jeszcze tylko Victori brakuje do tej grupy

0

Haha i co i maja :)

0

Baskowie na luzie wyjda

0

Realowi sie teraz Liverpool nalezy.

0

I znowu Chelsea z Schalke

1

To sobie CR poszczela

1

Znowu kurna BVB z Arsenalem, Porto z Szachtarem czy City z Bayernem czasem to juz sie nude robi :/

2

Rozjedziemy ich

1

Na tym zawalisku ? szkoda, ze nawet Interu i Milanu nie zobaczymy w LM.

0

Tez nie rozumiem tej ich podniety.

0

Co Porto robi w pierwszym koszyku.

0

nie.....

0

Macie juz na Eurosporcie jak cos.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?