4

Alexis obecnie jest lepszy niz Messi i Neymar razem wzieci.

0

Koniec ery wielkiej Hiszpanii czas dac szanse mlodym

1

fotomontaz

0

Szkoda ze Jacek meczu Niemiec nie komentowal

0

Ja obstawilem 0-0 :P

0

Dzięki za odp :)

0

Czemu w mundialowej lidze typerow za nie ktore prawidlowo wyniki otrzymuje sie 4 pkt, a za inne 3 pkt ?

0

Ja bym wolał przyjście Rakiticia i zostawienie w druzynie Cesca :P

0

Jest Rafinha i Sergio Roberto więc jako tacy zmiennicy są.

0

Bardzo dobrze, że odchodzi w Barcelonie blokował by tylko miejsce innym swoje w Barcelonie zrobił czas najwyższy poszukać nowych wyzwań nawet jesli to tylko liga katarska Raulowi opłacało się odejść z Realu mam nadzieje że i Xavi nie bedzie zawiedziony.

0

Nic dodać nic ująć :)

0

Tylko ciekaw jestem jaki klub jest stac pozwolic sobie na kupno pilkarza za ponad 30 mln ktory jest bez formy ? Chelsea, City(które jednak ma teraz ograniczone działania ze wzgledu na kare od UEFY) i PSG(to samo co u CITY) jest jeszcze Beyern ktory jednak tez w ogole nie byli nim zainteresowani. Mowisz o Napoli, a ciekaw jestem skad mieli by wziasc tyle pieniedzy na niego ? rok temu sobie poszaleli, bo sprzedali Cavaniego.
W Barcelonie nie mogl zostac skoro zarzad go NIE CHCIAŁ !

0

Ciekawe gdzie mial odejsc ? w Barcelonie go nie chcieli, Arsenal nie byl nim zainteresowany i zostala tylko Chelsea.

0

Ramos tez nie lepszy wiec troche wyryzumialosci dla Pique do tego jeszcze Casillas ktory przy dwoch golach popelnil blad.

0

W koncu sprawiedliwosci stalo sie zadosc :)

3

We wszystkich statystykach Alexis jest minimalnie lub znacznie lepszy i tu niema zadnej watpliwosci ze Chilinczyk jest duzo lepszy.

0

U nas rządzą zawodnicy tak samo jak w Chelsea Terry z Lampardem.

0

Co za k***y znow okradli Meksyk

0

Meksyk czy Kamerun jak stawiacie ?

0

Jasne a to wszystko żeby spłacić 100 milionowy transfer Neymara.

0

Modric w koncu zgolil te kudly wyglada o wiele lepiej teraz tak samo jak Ramos 2 lata temu.

0

Chyba zbiera fundusze na spłate stu milionowego transferu Neymara, a nie na przebudowe składu. Miał być nowy stoper, a wyszło przedłużenie kontraktu z Mascherano :)

8

Ja pie***le albo tu połowa osób jest ślepa i nie umie czytać albo jest taka niedouczona i tępa, że nie wie co to jest wyrostek i takie zabiegi są wykonywane u conajmniej 1/5 ludnośći na świecie.

0

Dziwne akurat Hiszpania zawsze kojarzyła mi się ze świetnymi wykonawcami karnych Alonso, Xavi, Iniesta, Pique, Cesc nawet Busquets i Ramos dawniej jeszcze Villa czy Torres do tego jeszcze zawsze nie zawodny w ważnych meczach Iker.

1

Dos Santosowi tylko i wyłącznie na kasy zależy juz od 4 lat wiadomo ze z niego nic wielkiego nie bedzie.

10 mln za rezerwowego bramkarza ? wolne żarty gdyby to jeszcze był jakiś utalentowany nastolatek typu Courtouis. Ja licze na to ze to Masip bedzie naszym drugim bramkarze.

0

Cesc zostanie sprzedany żeby pokryć koszty transferu Neymara gdzie zostaly wydane na niego 100 mln, a nie Rakiticia

0

I k**wa wyjdzie na to, że nie kupimy żadnego stopera i będziemy kolejny sezon męczyć się z Mascherano na stoperze.

0

Piszczek zadnej z tych bramek nie zamalił a zwasza juz tej ktora padla bo bledzie Hummelsa.

2

Jestem jak najbardziej za Piszczek to obecnie top 3 prawych obrońców na swiecie idealnie pasujacy do naszego stylu gry i nie mówie tego ze wzgledu na to ze jest Polakiem. Co prawda ma juz 29 niemniej jednak jeszcze przez 3-4 sezony moze pograc.

3

Leo nic nie ugra na mistrzostwach po prostu Argentyna jest za cienka max to ćwiećfinał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?