clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koksik2700 albo po prostu Ty byłeś tak słaby. ^^ :*
1
@koksik2700 może dlatego, że dziś grałam mistrzostwa weekendowe FUT. Tam jednak gracze są na dość wysokim poziomie xD
2
@MesQueUnClub96 stronę przeglądać możesz. Myślę, że zmniejszyłoby to ilość nowych kont trolli
34
Powinni wprowadzić, że na La Rambli można się wypowiadać po upływie 30 dni od założenia konta. Może niektórym trollom znudziło by się czekanie tyle czasu.
1
@DaPidejpi ja od wczoraj mam trochę problemy z koncentracją, to fakt. Nagle przestało mi iść w Fifę. :v (tak będę sobie go tłumaczyć ^^)
0
@Nieznajomy wczoraj się szczepiłam i w sumie nic mi nie było. Nogi mnie tylko bolały, ale to pewnie dlatego, że przeszłam 16 km a nie po szczepionce. XD
@kuz no właśnie też tak słyszałam. :(
@Quavosk no ja covid przeszłam można powiedzieć, że umiarkowanie. Zobaczymy jak przejdę szczepionkę. Może jeśli przechorowałam, to łagodniejsze będą skutki :D
@Tuc może być, jeśli faktycznie czułeś się słabszy. Ja przed zachorowaniem jak dojeżdżałam do pracy rowerem byłam mokra. Całkowicie mokra, musiałam się cała przebierać. Nie wiedziałam kompletnie co się dzieje, pierwszy raz w życiu się tak pociłam. No i wyszło po kilku dniach, że covid
1
Pytanie do osób, które szczepiły się Pfizerem. Czuliście się źle po 1 czy 2 dawce? Bo ja jestem po 1 i w sumie prócz delikatnego bólu ręki nic mi nie jest. Zastanawiam się czy po drugiej dawce mnie pozamiata :D
0
@Tollusiek Xiaomi mi 11 ultra.
1
@Mario96w splatynowałam Sekiro, więc mnie już nic nie rusza. XD
0
@MysticCat remaster :D
@Mario96w nie podejmuje się nawet wyścigu na poziomie klasycznym :D szkoda nerwów
10
Wyścig w Mafii 1 to ostro pokręcona sprawa :D
7
Kurek zaraz rozwali to krzesło. :D
8
Wilfredo drugiego Ruska z planszy zmiótł. XD
1
Leon to dzik. :D
0
@nwchades i myślisz, że zakładanie kilkunastu dyskusji dziennie na temat LGBT zmieni coś w postrzeganiu świata przez te osoby? Jak uważasz, że post kogoś obraża to zgłoś taką osobę, albo nawet napisz do moderacji na priv, a nie robicie tutaj jakąś homo-polityczno propagandę.
6
@nwchades myślę, że wielu z Nas ma kolegę geja, czy koleżankę lesbijkę i nikomu to nie przeszkadza. Nie zaglądamy ludziom do łóżka, każdy robi to co lubi. Ludzie reagują tutaj w taki sposób dlatego, że zwyczajnie mają już dość prowokacji i gadania o tym samym aniżeli samych osób homoseksualnych.
1
@ProMILs myślę, że po prostu Ci co mają coś do powiedzenia w kwestii sportu w końcu się zniechęcą i przestaną wchodzić. Aktywistom kiedyś się znudzi, dadzą sobie spokój a wtedy okaże się, że na La Rambli nie ma już ani jednego wartościowego użytkownika. No może na czas meczu.
1
@Kamilos84 wejścia i kliknięcia się zgadzają. Szkoda, że przekłada się to na jakość rozmów i użytkowników.
59
Ostatnio La Rambla przypomina jakiś zjazd aktywistów LGBT. Nowe konta, takie same teksty, wklejanie prowokacyjnych treści. Administracja powinna coś zrobić z radykałami, zarówno z prawej jak i z lewej strony.
0
@Kamiloza91 Eurosport 1
1
@BartaxXx HIV w gratisie? :D
2
@tomek8756 komary są w jakimś stopniu pożyteczne. np potrafią bezkompromisowo dziabnąć @BartaxXx
5
Jakby nie było kleszczy i radykałów świat byłby lepszy.
1
@blaugrana_92 póki co na PS5 nawet nie wygląda to dobrze, więc na PS4 już w ogóle.
1
@norbi77 Hellblade ograne. ^^ wspaniała gra
6
No to siadam do Mafii Edycji Ostatecznej. Fajnie będzie przypomnieć sobie ten tytuł po tylu latach. :D
0
@kuz dzięki :) :D
1
@IronSanHybrid jedyna rzecz o której jak człowiek pomyśli to nie boli dupa. W kontekście tego ile TVP dostaje kasy. No i Ranczo ale Ranczo już nie leci xD
2
Już po 1 dawce. Któryś z chłopaków tu pisał, że idzie na MTP w Poznaniu się szczepić. Mam jedną radę - nie jedz autem albo jedz ale zaparkuj gdzieś dalej. Nie spodziewałam się, że może być tylu chętnych :D Pfizerek wszedł jak w masełko.
5
Sidney chyba wiele razy przed programem otwierał wino ze swoją dziewczyną...