coalition16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pieszyce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Genialnie poprostu :)
0
Wydaje mi sie ze Ibra potrafi grac tylko w Serie A . W zadnej hiszpanskiej ani angielskiej druzynie nie dal by sobie rady . Jest poprostu za sztywny na boisku .
Messi 89 - masz racje :)
0
Oczywiscie Raiola ... Ten Pan sieje taki zament ze szok .. a na dodatek jego glupie komentarze, wypowiedzi ... Zal Mi go ...
0
Berdyjew poprostu Wymodlil wynik :)
Fakt ciezko jest sie przebic prze 8-9 osobowa obrone . Rzeczywiscie Pep musi zmienic cos zeby przebic sie przez Autokar postawiony przed bramka bo inaczej o dobre rezultaty a w szczegolnoci punkty bedzie ciezko .
0
oby ta passa trwal jak najdluzej :)
0
cudownie ;D
tak Dani chcial strzelic az wkoncu mu sie udalo :)
Oby tak dalej w kolejnych meczach :)) VeB!
0
ja tez dzisiaj wyslalem pieniadze i mam nadzieje ze rowniez znajde sie na liscie :)
0
ja nie dostalem :(
0
Rowniez prosilbym o napisanie par 1/4
605-594-676
Osobiscie chcialabym zeby Barca trafila na Arsenal lub Bayern .
Pozdrawiam
0
przy takiej grze i tak wysokiej skutecznosci rekord jest w zasiegu reki ;)
0
fcbkrzysiek - jak ci sie przysni ...
0
3:0 messi, 2x eto`o