0

Genialnie poprostu :)

0

Wydaje mi sie ze Ibra potrafi grac tylko w Serie A . W zadnej hiszpanskiej ani angielskiej druzynie nie dal by sobie rady . Jest poprostu za sztywny na boisku .

Messi 89 - masz racje :)

0

Oczywiscie Raiola ... Ten Pan sieje taki zament ze szok .. a na dodatek jego glupie komentarze, wypowiedzi ... Zal Mi go ...

0

Berdyjew poprostu Wymodlil wynik :)

Fakt ciezko jest sie przebic prze 8-9 osobowa obrone . Rzeczywiscie Pep musi zmienic cos zeby przebic sie przez Autokar postawiony przed bramka bo inaczej o dobre rezultaty a w szczegolnoci punkty bedzie ciezko .

0

oby ta passa trwal jak najdluzej :)

0

cudownie ;D

tak Dani chcial strzelic az wkoncu mu sie udalo :)

Oby tak dalej w kolejnych meczach :)) VeB!

0

ja tez dzisiaj wyslalem pieniadze i mam nadzieje ze rowniez znajde sie na liscie :)

0

ja nie dostalem :(

0

Rowniez prosilbym o napisanie par 1/4

605-594-676

Osobiscie chcialabym zeby Barca trafila na Arsenal lub Bayern .

Pozdrawiam

0

przy takiej grze i tak wysokiej skutecznosci rekord jest w zasiegu reki ;)

0

fcbkrzysiek - jak ci sie przysni ...

0

3:0 messi, 2x eto`o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?