Nie widzę większego sensu sprowadzania go do nas, lepiej skupić się już na Nico. No chyba, że tak bardzo chcemy powtórki jak z naszym brazylijskim magikiem Coutinho :D
Nie widzę większego sensu sprowadzania go do nas, lepiej skupić się już na Nico. No chyba, że tak bardzo chcemy powtórki jak z naszym brazylijskim magikiem Coutinho :D
Komentarze
1
A ja jeszcze minutę temu zastanawiałem się czy dać na bramkę kounde przy kursie 13 :D
0
@dzefrej234 Do betisu na złapanie rytmu meczowego się szykować poleciał.
2
Podobno wszystko dzięki temu że Inaki postanowił spóźnić się na odprawę.
0
Ferran na 9 dzisiaj, co może pójść nie tak?
1
Nie widzę większego sensu sprowadzania go do nas, lepiej skupić się już na Nico. No chyba, że tak bardzo chcemy powtórki jak z naszym brazylijskim magikiem Coutinho :D
2
Podobno wszystko dzięki temu że Inaki postanowił spóźnić się na odprawę.
1
Nie widzę większego sensu sprowadzania go do nas, lepiej skupić się już na Nico. No chyba, że tak bardzo chcemy powtórki jak z naszym brazylijskim magikiem Coutinho :D
1
A ja jeszcze minutę temu zastanawiałem się czy dać na bramkę kounde przy kursie 13 :D
0
Ferran na 9 dzisiaj, co może pójść nie tak?
0
@dzefrej234 Do betisu na złapanie rytmu meczowego się szykować poleciał.