"Mourinho oklaskiwany i wygwizdany przed meczem? Nic o tym nie wiem, ale ludzie na trybunach mogą robić to, co chcą."
No ok, ale chyba nie miało to miejsce na Camp Nou, a jeśli nie to nie rozumiem po co takie pytanie..
Dziwię wam się, że tak lekceważycie Real. Byłoby cudownie gdyby dziś stracili punkty, ale nie oszukujmy się oni wiedzą, że już nie mają marginesu błędu i w takich meczach jak ten dzisiejszy z Levante będą wygrywać.
"Mieliśmy 97% posiadania piłki i jeśli to nie jest wystarcza, żeby pokazać, co gramy, to nie wiem, co jeszcze możemy zrobić."
No jeśli już Tito nie wie, co jeszcze można zrobić, to jest poważny problem..
Nie jesteśmy przyzwyczajeni do 4 obok Messiego, ale cóż.... nawet jemu się zdarza gorszy mecz. Tym bardziej, że dzień wcześnie urodził mu się pierworodny. :) Nie można mieć mu tego za złe.
Komentarze
0
Feliz Navidad Cules! :)
0
Mourinho quedate! ;)
0
"Mourinho oklaskiwany i wygwizdany przed meczem? Nic o tym nie wiem, ale ludzie na trybunach mogą robić to, co chcą."
No ok, ale chyba nie miało to miejsce na Camp Nou, a jeśli nie to nie rozumiem po co takie pytanie..
0
http://activepl.tv/stream3.html
0
Dziwię wam się, że tak lekceważycie Real. Byłoby cudownie gdyby dziś stracili punkty, ale nie oszukujmy się oni wiedzą, że już nie mają marginesu błędu i w takich meczach jak ten dzisiejszy z Levante będą wygrywać.
0
Mourinho quedate! ;)
0
Tylko, że w drugiej połowie to już nie był taki autobus..
0
"Mieliśmy 97% posiadania piłki i jeśli to nie jest wystarcza, żeby pokazać, co gramy, to nie wiem, co jeszcze możemy zrobić."
No jeśli już Tito nie wie, co jeszcze można zrobić, to jest poważny problem..
0
Nie jesteśmy przyzwyczajeni do 4 obok Messiego, ale cóż.... nawet jemu się zdarza gorszy mecz. Tym bardziej, że dzień wcześnie urodził mu się pierworodny. :) Nie można mieć mu tego za złe.
0
http://activepl.tv/stream3.html