Masa11 zgadzam sie z Twoją analiza, szczegolnie dotyczaca gry andre. jego 2 bramki bez wątpliwości. chciałbym tylko dodac, ze Barca w ogole kondycyjnie słabo jak na siebie, ale sadze ze zwiazane jest to z duzymi obciazeniami siłowymi i praca nad kondycja. andre ciezko to znosi,,i nie pomaga mu ten jego sposob biegania:)
poza tym Kibic1985 narracja powina pozostac na poziomie;)pozdro
widać, że Pep zmienia taktyki czesto, szuka nowych rozwiązań....dlatego często widac takie niepoukładanie.
odnośnie zawodników na przełomie tego i wczesniejszych meczy, to Xavi bez formy...musi jej poszukać, podobnie z Pique. Alves zrozumiałe po kontuzji. ..ma sporo niecelnych podań.
Puyol tez nie zachwyca w ustawianiu linii. cos chyba iskrzy na lini z Dymitrem Cz. a to nie wpływa dobrze na gre obydwu zawodników.
dlaczego mój komentarz został usuniety?? z godz 15.14??
jako kibic Barcy mam prawo sie wypowiadać w jakiejkolwiek sprawie, nikogo nie obrazając, tym bardziej ze wypowiedz nie urazała nikogo dlatego przytoczę podobne argumenty a admina prosze o info dlaczego te tekst jest niedozaakceptowania?
" nie sztuką jest zbudować zespół mając dużo pieniedzy. sztuką jest zbudować kolektyw za niewielkie pieniądze. wielu kibiców Realu zarzuca kibicom Barcy ze zazdroszczą takich " wielkich transwerów" Realowi i ze "skacze nam gól" z powodu tego ze rela ma tyle pieniedzy na transwery.
na szczescie piłka nożna nie opiera sie jeszcze tylko i wyłącznie na pieniądzach...a ilość pieniedzy przeznaczonych na budzetnie świadczy o tym czy jakiś klub jest najlepszy na swiecie tylko świadcza o tym wyniki.
z realistami to jest tak ze w momencie kiedy są świadomi swoich kompleksów to staraja się sobie je kompensować za pomocą przedłużenia.......budzetu"
poprzedni tekst był w podobnym tonie czy to zbrodnia??
cieszę sie jak dziecko, choc stary chłop ze mnie. wierzyłem do konca na gg koledze napisałem w 90 min strzela aby czelsea nie miała czasu na odpowiedz no i strzelili.....zbudziłem cały dom!!!!!!!!!!!!!!
Ten futbol który obecnie gra Barca jest moim skromnym daniem doskonały a cechuje go RÓWNOWAGA. do tej pory Barca grała pięknie NA TAK!! do przodu. Obecnie oprócz gry "Na Tak" grają pięknie, z pomysłem z tyłu. To jak współpracuje druga linia z linia obrony jest dla mnie najwspanialszym widokiem, eposem piłki nożnej:)!!! Uważna, rozważna i .......to czego dotąd brakowało.....cierpliwa. Trener wpaniały taktyk. Choćby cofnął Messiego troche do głębi pola i ten mu sie podwójnie odwdzięczył. PO PROSTU GENIALNA GRA, PIĘKNA TECHNIKA, WPANIAŁA MYŚL TAKTYCZNA......Vica el Barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
robokochambarce zdecydowanie popieram wypowiedz odnośnie Pique. Miał chyba za zadanie czyścić przedpole obrony i wspomagać defensywnych pomocników dlatego często wychodził do przodu co wiązało się z ryzykiem " na faul". Asekuracja strony Alvea prawie perfekcyjna (2 błędy z jego trony gdy nie zdąrzył). Gdy Barca gra Keitą i toure jet Praktycznie nie do przejscia, ale traci na sile rażenia. Sam wolę Caceresa ale Pique zagrał dobry meczyk. VeB
Komentarze
0
Masa11 zgadzam sie z Twoją analiza, szczegolnie dotyczaca gry andre. jego 2 bramki bez wątpliwości. chciałbym tylko dodac, ze Barca w ogole kondycyjnie słabo jak na siebie, ale sadze ze zwiazane jest to z duzymi obciazeniami siłowymi i praca nad kondycja. andre ciezko to znosi,,i nie pomaga mu ten jego sposob biegania:)
poza tym Kibic1985 narracja powina pozostac na poziomie;)pozdro
0
jakie żałosne dziennikarstwo.....
0
po przeczytaniu newsa...nasunęła mi sie dokładnie ta sama myśl co El_Pichichi_9.:):):) tyle w temacie.
0
widać, że Pep zmienia taktyki czesto, szuka nowych rozwiązań....dlatego często widac takie niepoukładanie.
odnośnie zawodników na przełomie tego i wczesniejszych meczy, to Xavi bez formy...musi jej poszukać, podobnie z Pique. Alves zrozumiałe po kontuzji. ..ma sporo niecelnych podań.
Puyol tez nie zachwyca w ustawianiu linii. cos chyba iskrzy na lini z Dymitrem Cz. a to nie wpływa dobrze na gre obydwu zawodników.
0
dlaczego mój komentarz został usuniety?? z godz 15.14??
jako kibic Barcy mam prawo sie wypowiadać w jakiejkolwiek sprawie, nikogo nie obrazając, tym bardziej ze wypowiedz nie urazała nikogo dlatego przytoczę podobne argumenty a admina prosze o info dlaczego te tekst jest niedozaakceptowania?
" nie sztuką jest zbudować zespół mając dużo pieniedzy. sztuką jest zbudować kolektyw za niewielkie pieniądze. wielu kibiców Realu zarzuca kibicom Barcy ze zazdroszczą takich " wielkich transwerów" Realowi i ze "skacze nam gól" z powodu tego ze rela ma tyle pieniedzy na transwery.
na szczescie piłka nożna nie opiera sie jeszcze tylko i wyłącznie na pieniądzach...a ilość pieniedzy przeznaczonych na budzetnie świadczy o tym czy jakiś klub jest najlepszy na swiecie tylko świadcza o tym wyniki.
z realistami to jest tak ze w momencie kiedy są świadomi swoich kompleksów to staraja się sobie je kompensować za pomocą przedłużenia.......budzetu"
poprzedni tekst był w podobnym tonie czy to zbrodnia??
0
cieszę sie jak dziecko, choc stary chłop ze mnie. wierzyłem do konca na gg koledze napisałem w 90 min strzela aby czelsea nie miała czasu na odpowiedz no i strzelili.....zbudziłem cały dom!!!!!!!!!!!!!!
VAMOS BARCA !!!!!!!!!!!
0
Valdes jak Valdes....ale jaki Puyol jest dzis niepewny. Brał udział przy dwoch straconych bramkach....
0
Gra Barcy - ROBI WRAŻENIE
Ten futbol który obecnie gra Barca jest moim skromnym daniem doskonały a cechuje go RÓWNOWAGA. do tej pory Barca grała pięknie NA TAK!! do przodu. Obecnie oprócz gry "Na Tak" grają pięknie, z pomysłem z tyłu. To jak współpracuje druga linia z linia obrony jest dla mnie najwspanialszym widokiem, eposem piłki nożnej:)!!! Uważna, rozważna i .......to czego dotąd brakowało.....cierpliwa. Trener wpaniały taktyk. Choćby cofnął Messiego troche do głębi pola i ten mu sie podwójnie odwdzięczył. PO PROSTU GENIALNA GRA, PIĘKNA TECHNIKA, WPANIAŁA MYŚL TAKTYCZNA......Vica el Barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
ile Keita gra w Barca a ile Toure w drużynie? Keita jest przecież po niedawnym urazie... Nie chcę być powiernikiem Keity, ale dajmy mu trochę czasu...
VeB
0
robokochambarce zdecydowanie popieram wypowiedz odnośnie Pique. Miał chyba za zadanie czyścić przedpole obrony i wspomagać defensywnych pomocników dlatego często wychodził do przodu co wiązało się z ryzykiem " na faul". Asekuracja strony Alvea prawie perfekcyjna (2 błędy z jego trony gdy nie zdąrzył). Gdy Barca gra Keitą i toure jet Praktycznie nie do przejscia, ale traci na sile rażenia. Sam wolę Caceresa ale Pique zagrał dobry meczyk. VeB