culedawid
Dołączył/a: lipiec 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Leo im starszy tym lepszy. Potrafi lepiej wykorzystać swoje umiejętności na boisku, widać że zależy mu na tym, by kolegom też dobrze szło. Dlatego jest najlepszym piłkarzem globu. Nie dość, że on sam jest najlepszy, to sprawia, że inni też grają lepiej.
12
To raczej pewne w przypadku kontuzji Vermy, liczę że nie tylko powołanie ale też minuty. :p
0
Dobry rywal, fajne mecze. Dobrze że żadne City albo Bayern.
0
Mamy za Busiego Rakiticia na Athletic (przypuszczam, że Sergio nie zagra) i Vidala na prawą obronę, więc w pomocy jest i Sergi Roberto i Andre Gomes.
0
Musimy ten mecz wygrać, jest bardzo ważny, ale nie najważniejszy.
Mam nadzieję że najważniejsze dopiero nadejdą. Gramy u siebie, więc to na pewno pomoże. Obstawiam skromne 1:0.
0
Dokładnie, najważniejsze mecze dopiero nadejdą
0
Bardzo mi się podobają, nawiązanie do sezonu 11/12
0
To co, Andre Gomes w pierwszym żeby Williana pilnować :D?
0
No wiadomo, Ernesto darzę ogromnym szacunkiem i sympatią, wyniki go bronią i widać po prostu, że jest to poukładany i inteligentny trener ale sam Gerard niejednokrotnie w czasie meczu miał grymas bólu na twarzy po sytuacjach stykowych z tym kolanem. Źle mnie odebrałeś, to była tylko sugestia bo akurat mecz z Malagą był idealnym meczem na przerwę zwłaszcza w kontekście meczu z Chelsea :)
0
Zdziwiłem się gdy zobaczyłem Pique w 1. składzie. Tak samo można było dać wolne Roberto czy Albie. Paulinho też powinien odpocząć. Dobrze że Messi nie grał, a Suarez o siebie zadbał i zaplanował sobie urlop na Bilbao :p
1
Zacznijmy od tego, że Pique nie powinien grać w tym meczu.
Było nawet powiedziane, że jedno niefortunne kopnięcie i jest poważniejsza kontuzja.
9
Po tym jak potraktował klub i kibiców? Wolę już żeby Neymar grał w Realu.
0
akurat teraźniejsza Sevilla nie jest aż tak groźna, ważne że jesteśmy po meczu z Atleti i Real mamy u siebie :)
0
Z uwagi na to, że Malaga jest naprawdę w beznadziejnej formie, widzę to tak:
Cillesen;
Roberto, Umtiti, Vermaelen, Digne
Coutinho, Rakitić, Andre Gomes, Vidal
Paco, Suarez
0
Gdybym miał wybierać to też postawiłbym na ten drugi wariant. Gomes to Gomes, a Paulinho ostatnio też nie zachwyca. Właśnie gdyby Dembele mentalnie wytrzymał, to nie jest zły pomysł.
2
O, jeszcze o nich zapomniałem. O nadmiernej eksploatacji akurat w przypadku Semedo mówić nie można. Gdzieś jest problem.
0
Nie wiem czy to już coś poważnego, ale niepokoją mnie te kontuzje mięśniowe naszych zawodników. Takich samych kontuzji, bez kontaktu z przeciwnikiem nabawili się Vermaelen, Umtiti i teraz Andres. Nie wiem czy to skutek nadmiernej eksploatacji czy też złe przygotowanie fizyczne? Zaczynam się tym martwić.
0
Liczę że Gerard nie zagra z Malagą tylko wyjdzie para Umtiti - Mina lub Vermaelen - Mina.
0
Nawet gdyby Andres się wyleczył to i tak wątpię że wyjdzie w pierwszej 11. Myślę że to będzie tak wyglądać:
ter- Stegen
Roberto, Pique, Umtiti, Alba
Rakitić, Busquets, Paulinho, Gomes
Messi, Suarez
Nie zapominajmy że Messiego też można trochę cofnąć i wtedy Suarez z Dembele najbardziej z przodu. Będzie nad czym się głowić.
0
z tym że klub dopiero jutro przeprowadzi badania, więc teraźniejsze założenia raczej nie są prawdziwe
0
Trzymam kciuki by ten uraz nie zdyskwalifikował Andresa z meczu z Chelsea.
14
prawie się uśmiałem :)
4
Paco ma odejść? To kto ma być zmiennikiem Suareza? Nikt?
2
Akurat z takim Atletico, które jest chyba w najlepszej formie w tym sezonie, remis byłby dobrym wynikiem dla nas. Utrzymałby przewagę.
1
Nie kracz, potencjalna kontuzja Messiego byłaby dramatem.
2
Dokładnie, jeśli nie zdobędziemy 3 punktów z Las Palmas to 3 punkty z Atleti nic nam nie dadzą. Jak uważa Ernesto, najważniejszy mecz, to ten następny. Po zwycięstwo!
0
jestem pewien że wejdzie w drugiej połowie, przy dobrym wyniku nawet na 30-40 minut ;)
2
Bo w Sevilli to był skrzydłowy i nieźle sobie radził
0
Tzn. Dembele dobrze, że ma więcej czasu, trochę szkoda Cou, ale może taki jest plan żeby w drugiej połowie zastąpić Messiego i Suareza Coutinho i Dembele? Skład mimo wszystko jest niezły, bo jest optymalna i sprawdzona formacja, najważniejsze są 3 punkty.
17
Ciekawe dlaczego Ernesto posadził Coutinho i Dembele na ławce, oni potrzebują rytmu meczowego a założę, że ich dwójka nie wyjdzi na Atletico w podstawowym składzie. Ciekawe jak dziś będzie.