O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 31
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Gdy pojawiły się pierwsze informacje o tym, że Barcelona chce się pozbyć fenomenalnego Eto i kupić Ibrahimovicia niemal wszyscy użytkownicy tego serwisu kipieli z radości wyobrażając sobie Szweda w kolorach blau-grana. Nie szczędzili mu pochwał i uwielbienia, a Samuelowi zaczęli zarzucać najgorsze cechy, w tym kłótliwość i pazerność. Jesteśmy po 12 miesiącach od tamtych wydarzeń i tej waszej głupiej i jakże niesprawiedliwej oceny Kameruńczyka. On tymczasem zdobył wszystko po raz 2 z rzędu i pokazał przy tym to, czego Ibra nigdy nie miał i nie ma obecnie: wole walki, ambicje, sportową złość, serce do walki i głód zwyciężania. Te wasze komentarze po zakończonym poprzednim sezonie krytykowałem na łamach tego serwisu i zapewniałem, że się mylicie. Dzisiaj się kompromitujecie, bo rok temu zupełnie co innego pisaliście o Ibrze a dzisiaj obrzucacie go błotem. Myślę że nie jesteście cules tylko zwykłymi kibicami, którzy nie rozumieją co to znaczy być kibicem Barcelony. Nie potrafiliście nawet uszanować Eto, teraz znudził się wam Ibrahimović. I tak naprawdę dzisiaj jesteście w moich oczach skompromitowani i jako kibic Barcelony nigdy bym się do was nie przyznał, bo wy nie wiecie co to jest Barcelona i nie wiecie co oznacza hasło Més que un club.

0

na polsacie mecze lm tylko w środę są. W środę i czwartek na tv4 są retrancsmisje o 23 15 Milan chyba i Chealse z porto

0

Barca grałą od początku meczu bez 5 podstawowych zzawodników i była sład=bszym zespołem, ale po wejściu gwiazd załatwiła sprawę. Ale nie daj Bóg kontuzja Messiego, czy Xaviego i kiepsko z nami. Panowie Barca ma za krótką ławkę.

0

sciachi i challanger ty nie podważajcie tutaj osiągnięć Sammu, bo prawdziwy cules Barcy to taki, który szanuje i będzie zawsze wdzięczny osobie, takiej jak Sammu za ogrom pracy, poświęcenia włożonego do gry, ambicji, zaangażowania, serca, radości, zadziorności. I taki szacunek oraz wdzięczność za zasługi dla ukochanej Barcy zawsze należy się tak wielkim osobistościom. I to właśnie jest wspaniałe we wszystkich cules Barcy, co różni ten klub od wszystkich innych. To właśnie jest ta wyjątkowość o której mówią piłkarze przybywający na Camp Nou. Barca jest wyjątkowa, niepowtarzalna, tak jak jej kibice, a także ich miłość do piłkarzy, którzy uczynili dla Barcy tak wiele jak Sammu. On był częścią tej naszej wielkiej dumy na przestrzeni ostatnich 5 lat. A jeśli ktoś teraz podważa jego osiągnięcia, czy też miłość bo Barcy, to nie może mówić, że jest cule, bo cule nigdy nie są przeciw piłkarzom, którzy zrobili tak wiele dla naszej kochanej Barcy. I proszę nie ustawiać się w jednej linii z cule Barcy, bo to uderza w prawdziwych cule Barcy- więcej niż klubu.

0

po co to wogóle napisałeś, chciałeś jeszcze raz nadszarpnąć osiągnięcia Sammu. Nie masz prawa o nim żle pisać, bo tak wiele zrobił dla Barcy, a że nie jesteś za Barcą to po co piszesz o tym fenomenalnym piłkarzu, prawdziwym cule Barcy i to piszesz o nim żle. Jesteś antycule Barcy

Zobacz wszystkie

0

oneniający piłkarzy chyba nie lubi naszego Sammu bo po raz kolejny wyraża swoją opinię w oparciu o to co żle zrobił kameruńczyk, a o jego dobrych zagraniach pewnie nie chce słyszeć bo go boli że jest to najlepszy napastnik świata

Krytykujecie Eto bo strzelił tylko 1 bramke w prostej sytuacji, ale jak strzelał w meczach z Realem, valladolid, czy ossasuną to uważliście że zagrał dobrze. Czy wy jesteście kibicami Barcelony??? za słabszy występ podważacie i wystawiacie na krytyke umiejętności Samuela.Czy tak się zachowują kibice Dumy kataloniiii??????????/

0

Gdy pojawiły się pierwsze informacje o tym, że Barcelona chce się pozbyć fenomenalnego Eto i kupić Ibrahimovicia niemal wszyscy użytkownicy tego serwisu kipieli z radości wyobrażając sobie Szweda w kolorach blau-grana. Nie szczędzili mu pochwał i uwielbienia, a Samuelowi zaczęli zarzucać najgorsze cechy, w tym kłótliwość i pazerność. Jesteśmy po 12 miesiącach od tamtych wydarzeń i tej waszej głupiej i jakże niesprawiedliwej oceny Kameruńczyka. On tymczasem zdobył wszystko po raz 2 z rzędu i pokazał przy tym to, czego Ibra nigdy nie miał i nie ma obecnie: wole walki, ambicje, sportową złość, serce do walki i głód zwyciężania. Te wasze komentarze po zakończonym poprzednim sezonie krytykowałem na łamach tego serwisu i zapewniałem, że się mylicie. Dzisiaj się kompromitujecie, bo rok temu zupełnie co innego pisaliście o Ibrze a dzisiaj obrzucacie go błotem. Myślę że nie jesteście cules tylko zwykłymi kibicami, którzy nie rozumieją co to znaczy być kibicem Barcelony. Nie potrafiliście nawet uszanować Eto, teraz znudził się wam Ibrahimović. I tak naprawdę dzisiaj jesteście w moich oczach skompromitowani i jako kibic Barcelony nigdy bym się do was nie przyznał, bo wy nie wiecie co to jest Barcelona i nie wiecie co oznacza hasło Més que un club.

0

no właśnie czy na sopcascie po plsku bedzie mecz?

0

3-0 dla naszej potężnej i wspaniałej Dumy Katalonii

0

po co te głupie dywagacje? Przecież Zlatana nigdy z Interu nie sprzedadzą bo bez niego to Inter może tylko walczyć o utrzymanie sie w serie a-to serce, płuca, mózg i oczy Mediolańczyków. A poza ty Eto nie odejdzie z Barcy bo to jego dom, w którym, jak mówi planuje swoją dalszą karierę i życie, no i bez niego Barca traci co najmniej 30 % swojej wartości. Pamowie przesadzacie z tymi spekulacjami transferowymi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?