5

Roberto dziś najlepszy na placu :)

0

Nie wiedziałem że PSG kupiło od nas Mathieu :)

0

Rok temu bilans był 14-4 więc postawa defensywna zespołu zdecydowanie cieszy.

1

Tego zawodnika obawiam się jutro najbardziej...

0

Bardzo fajna grupa dla nas. Zagramy z jednym trudnym rywalem, a wyjście z grupy raczej mamy pewne ;) Grupa E grupa śmierci zdecydowanie.

10

W tym roku już nie trafimy na Celtic i Milan :)

1

Wielka zagadka ten zawodnik. Będzie go można ocenić dopiero po kilku meczach, więc póki co nie wieszajmy na nim psów.

0

Jeśli utrzyma formę to o ten sezon jestem spokojny :)

3

Z oceną pracy trenera należy trochę poczekać. Mi się najbardziej podoba to że Enrique ,żyje' przy linii bocznej. Brakowało tego u Martino...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?