20 maja 2009, 10:32
0
Bojan nie da rady w Celticu-ma za mało sily do rąbania drewna w tartaku, nie nadaje sie tam.
5 kwietnia 2009, 20:03
Ponoc Higuain nie bedzie grał w koncowce sezonu bo jedzie na żniwa na role do domu
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Bojan nie da rady w Celticu-ma za mało sily do rąbania drewna w tartaku, nie nadaje sie tam.
0
Ponoc Higuain nie bedzie grał w koncowce sezonu bo jedzie na żniwa na role do domu
0
Ponoc Higuain nie bedzie grał w koncowce sezonu bo jedzie na żniwa na role do domu
0
Bojan nie da rady w Celticu-ma za mało sily do rąbania drewna w tartaku, nie nadaje sie tam.