0

ile jest?
; D

0

ile jest?

0

Witam kibice.
Muszę jechac na nocke... i niestety nie moge obejrzeć pojedynku do konca ;( Prosze jesli ktos moglby wyslac mi koncowy wynik na nr 665859434 dziekuje i pozdrawiam cypis115 :)

0

http://iraqgoals.net/eki-tv.html wbijac mi śmiga normalnie :)

0

http://iraqgoals.net/eki-tv.html macieja smigam piszcie czy wam dziala ;)

0

mogliby wypozyczyc Bojana na np 3 lata chłopak nabierze doświadczenia wróci i bedzie zaje.... grał taka oferta mi pasuje

0

Ban! - 1 tydz.

0

goooool henry

0

messi pięknie uwielbiam takie gole

0

thx bardzo

0

dajcie jakieś linki plis

0

TVU GolTV ładnie chodzi

0

Gol tv zapraszam TVU

0

do przerwy 0:0

0

na TVU kanał Football ładny obraz

0

dajcie jakieś linki do meczu plis ja kiedyś wam pomagałem a teraz sam potrzebuje

0

Messi najlepszy nie ma równych!!!!!

http://s5.battleknight.onet.pl/index.php?loc=hire&ref=OTg4NDk3 jak ktos wejdzie bardzo dziękuje!!!!!

0

1:2 dla Barcy 70min

0

chyba koles mecz nie ten oglądał "szuka fauli" to zobacz co oni robili jeśli Messi miał akcje to nie mogli sobie z nim poradzic to go kosili

0

HenryBARCA sory ale trzeba by długo opisywac

0

napisało do mnie 19 osób i mysle że wszystkim pomogłem zycze miłego oglądania pozdrawiam

0

3526039 napiszcie do mnie wiem jak wszyscy możecie obejrzec mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?