8

@Bulos11 Dziwię się takim tłumaczeniom, że gdybyśmy grali lepiej. Czyli skoro gramy gorzej niż kilka lat wcześniej, to VAR ma prawo, wręcz obowiązek pomagać przeciwnikowi???? Ja uważam inaczej, skoro liga się wyrównała to dokładne korzystanie z technologii powinno być priorytetem dla sędziów. Na razie to mamy identyczną liczbę punktów i nie można nam zarzucić aż tak dużo złego, skoro Real ma tyle samo pkt i jest noszony na rękach.

4

Kolejny autobus za nami. Athletic to w ogóle chciał wygrać, bo wydaje się że przyjechali zremisować.

0

@ArcziArtt Obie drużyny grają piach

0

@theOneAndOnlyKing A Simeone na to: liga będzie niebezpiecznie ustawiona pod Real. Maciar, wracaj do Smoleńska.

0

@koozzi Ja nie muszę nic sprawdzać. Logiki to ty nie masz żadnej, tylko bronisz nieprawidłowości, co oznacza że jesteś zwykłą podszywką. Ty nie czujesz się mniej kompetentny? Koleś ty jesteś nic nie znaczący dla tych klubów, to że masz swoją subiektywną opinie to nie znaczy że masz rację. Tam siedzą ludzie znający rzeczywistość, tak jak Pique np czy Simeone. Chyba rozumiesz że ich zdanie jest dla mnie ważniejsze niż no name'a który chce coś udowodnić. Śmieszny jesteś

3

Bardzo dobrze że porusza się temat Varu. Real mógł? Mógł. Dało im to korzyść? Olbrzymią. Dlaczego więc my mamy siedzieć cicho i naiwnie wierzyć że takie rzeczy mogą się zdarzyć? No chyba że nie zależy nam na rywalizacji o najwyższe cele. Real sięga po najgorsze metody żeby osiągnąć sukces, dlaczego my mamy nie prosić o sprawiedliwość w wykorzystaniu technologii?

0

@koozzi Nie rozumiesz tematu. Madryckie gazety oscylują za tym że były duże nieprawidłowości w ostatnim meczu, a ty brniesz w to gówno. Dostać karnego przy korzystnym wyniku jest czymś innym niż dostać karnego gdy mecz jest na remis. Nie po raz pierwszy. Kroos strzela na 1:0 po spalonym Benzemy 2 mecze temu, dziękuję. Nie przypominam sobie spalonego Barcelony , a Var bardzoooo dokładnie sprawdza bramki strzelone przez Barcelonę. Muszę to sprawdzić.
Sytuacja jest taka, że to nie ja sobie wymyśliłem taką opinię tylko ludzie bardziej kompetentni niż ty i ja.


0

@koozzi co się takiego dzieje w meczach Barcelony i porównaj to z błędami w meczach Realu.

0

@asterix78 Tylko że nasz główny rywal nie odstaje z formą, a na ich grę też ciężko patrzeć. Dlatego w takiej sytuacji uważam że błędne decyzje arbitra będą miały kolosalne znacznie.

0

@koozzi Jakie argumenty?

0

@saviolagzk Nie, jeśli traci się sprawiedliwie a nie dlatego bo Real MUSI wygrać ligę. Tu się robiło jak w bundeslidze gdzie Bayern i nic więcej. Real musi, my możemy, bo wstyd. Zresztą i tak wstyd dla Madrytu

0

@xavi890 Może awaria była akurat, jak u mnie z UPC hehehe

0

@JurnyGerwazy Chyba ze dwa sezony temu. A nie czekaj to znowu był Real i jego "zasłużone" mistrzostwo :))))
Pytanie powinno brzmieć, czy kiedykolwiek Real coś zdobył bez takich sytuacji? Ja już znam odpowiedź.

1

Nie tam, sędziowie nie pomagają Realowi....XDD

3

Oj zidanku, zidanku chyba nie znasz historii swojego klubu.

1

Komentarz usunięty

2

Bo sędziowie walczą z Pique za to że się odzywa. W Realu morda w kubeł, a Floro już pod stołem załatwi. Zresztą wystarczy wspomnieć ostatni sezon zwycięski Realu, gdzie seryjnie anulowano kartki białym jeśli czekał ich ciężki mecz. Zawsze było tak że przy kartce dla Barcelony sędzia dawał adnotację na podstawie której anulowanie nie było możliwe natomiast ani razu nie było podobnych wpisów do kary białego, przez co można było skasować kartkę. Można zrobić wałek poza boiskiem?

0

@woro1 brak słów na Twój komentarz. Kurwa wszystkich zwolnijmy i będziesz szczęśliwy a i wyniki lepsze. Enrique zwolnić, Valverde zwolnić, setiena zwolnić a tytuły wpadają dość regularnie. A Real taki dobry bo dużo biega, super trener tylko do jakiegokolwiek tytułu potrzebują sędziów, upssss

0

@Bisz Ronaldo to typowy egzekutor, takich było wielu, tacy jak Messi może ze 3 łącznie z Leo.

4

Zgadza się, Ronaldo to twór marketingowy, Messi to czysty talent, którego ogląda się z przyjemnością i dużo wody upłynie zanim pokaże się drugi taki, bądź lepszy. Takich Ronaldo było już dziesiątki a po nim kolejne dziesiątki jak nie setki się ukażą. Ktoś musi tylko bramki strzelać, ale nie każdy będzie tak kreował grę, coraz to nowocześniejszą

1

@odo997 Jak ty mi mówisz że Ramos to lider, to muszę ci ogródkami walić bo szkoda strzepic języka. Lider nie frustruje się w el Classico i łapie czerwa tylko zachęca do walki. Ramos gdy przegrywa dostaje piany i wylatuje. Teraz to może być liderem co najwyżej dlatego że ma najdłuższy staż w klubie i dzieci się go słuchają ale na boisku nie jest liderem. A takie gafy jakie popełniał to nie przystoi rzekomo takiemu dobremu obrońcy, którego chcesz zrobić jednego z najlepszych. Proponuję zobaczyć jak jechali po nim kibice kilka lat temu po takich wpadkach, zawalonych meczach. Teraz lider, a jeszcze 2lata temu na Ronaldo mówili lider. A największy udział w sukcesach białych miał modric i to jest dla mnie lider. Lider nie musi drzeć ryja, tylko prowadzić drużynę do walki, ale nie oznacza to też brutalności jaką charakteryzuje się Ramos. Mylisz pojęcia co to znaczy lider, stąd pisałem do ciebie jak do gimby.

1

@Tomek54321 Niby co mam Ci odpowiedzieć? Szukanie na siłę błędów sędziów żeby obronić serię błędów u białych? A co powiesz o meczu Inter Barcelona w Mediolanie i rewanżu na CN?

0

@Tomek54321 Teraz Varem ich tłumaczysz. Znowu tłumaczenia....

0

@odo997 Pojęcia to ty nie masz, skoro mówisz że inni obrońcy też zawalali bramki. Można popełnić błąd ale można popełnić też babola o które nie problem z Ramosem. Ile ty oglądasz piłkę tylko nie na flashscore? Owszem momentami był solidny i strzelał z bańki dużo bramek, ale o 10000 razy wolę naszego Pique który w formie jest nie do przejścia i lepszy z przodu. Gimbaza spać!

1

@Tomek54321 Oglądałeś w jaki sposób Real zdobywał te trofea czy tylko patrzyłeś na suchy wynik? Ile tam nieprawidłowości było, to można by obdzielić całe dziesięciolecie LM. Tyle pretensji do sędziów drużyn przeciwnych i tyle tłumaczeń piłkarzy Realu świat nie widział. I to mają być jaja? Chyba jaja były po meczach Realu a raczej dym. Dla mnie wstyd byłoby chwalić się czymś takim, ale jak niektórzy nie mają klasy i godności to będą się szczycić że oszukiwali wszystkich dla osiągnięcia celu.

1

@Tomek54321 Pewnie więcej czasu oglądam niż ty masz lat. Jakoś jego przywódczy charakter i te sławne jaja nie uchroniło Real od wielokrotnej kompromitacji z Barceloną która nie ma takich jaj wg Ciebie.

0

@Sortello oj chłopcze, mamy o wiele lepszych zawodników a Ty wyjeżdżasz z babolem Ramosem? On tyle zawalił co strzelił. I tego mam zazdrościć?

0

@Sortello zazdrościć czegoś Realowi? Przenigdy!!!

2

@szymon351 I brzydki do tego w chu..j

2

Świetny występ, wyglądał jak rutyniarz, aczkolwiek przy strzale Kupo powinien był lepiej się zachować. Brawo za wygrane pojedynki główkowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?