0

@Balu A da Ci to coś? Trzeba mieć nadzieję że złe przejdzie tak samo jak dobre przeszło. Nie da się być w optymalnej formie cały czas i dlatego sukcesy tak cieszą. Najgorzej jak zbytnio kibice się do dobrego przyzwyczają to potem najmniejsza wpadka jest traktowana jak katastrofa. Ja pamiętam jak A poza tym co się takiego stało, że nie mamy formy a mimo to liczymy się na każdym froncie, to zupełnie odwrotnie niż w poprzednich sezonach. Trzeba widzieć plusy

0

@Rajek99 Zgadza się

1

@Lamora Ale wiesz że oni nas nie zdominowali, tylko wykorzystali do maksimum swoje szanse, coś z czym my mamy problem

0

@Balu Tak, może pora zmienić klub kibicu od siedmiu boleści?

7

@dariooo Dzień bez krytyki , dniem straconym?

4

Po takich słowach zwykle Barcelona wygrywa gładko. Już jestem spokojniejszy :)

0

@monsterrize Coutinho też w Anglii wymiatał, najpierw niech trafi do klubu w którym jest mega presja i coś pokaże, bo zobacz nawet Griezmann ma tutaj już pod górkę. Barcelona, Real a reszta to przepaść jeśli chodzi o oczekiwania. Więc nie zakładaj że na pewno się sprawdzi, choć miło by było. Acha i jakoś zarząd też nic nie mówi o nim, także nie jest nawet brany pod uwagę, mimo że tak bardzo Ty byś go chciał

0

@monsterrize pierwsze słyszę żeby konferencja była tutaj kluczowa, pewne rzeczy się mówi lub nie w zależności od sytuacji. Dlatego mnie kompletnie nie obchodzi co trener mówi do prasy i nie czytam żadnego artykułu z tego cyklu. Z kolei bardzo podoba mi się taktyczne rozegrania jak chociażby w zeszłym sezonie w meczach z Realem. Ale też nie zawsze to się sprawdza jeśli piłkarze zawiodą. W meczu z LFC w rewanżu mogliśmy zamknąć sprawę finału w 1 połowie, niestety nie weszło i LM uciekła.

0

@monsterrize no nie wiem, Jesus do mnie nie przemawia, za mikry

0

@monsterrize Bo co bo LM nie zdobyta? Niektórzy marzą żeby wygrać tyle co Waldemar . Jak mawiał nasz Xavi nie można z LM zrobić priorytetu bo za duże ciśnienie będzie i gówno z tego, jak rok temu

0

@monsterrize Jakie problemy? To że odpadliśmy z LM ostatnie 2 lata nie oznacza że tak będzie zawsze. Trochę zabrakło szczęścia, trochę winy trenera, trochę piłkarzy. Zauważ że pierwsze mecze wygraliśmy zarówno z Romą jak i Liverpoolem. Muszą tylko popracować nad utrzymaniem przewagi i grą na wyjazdach, tylko i aż tyle

0

@FCBCZESIO27 A co gdyby Xavi nie sprostał wyzwaniu i z kretesem przegrał wszystko co możliwe, kończąc przykładowo na miejscu 5?
Xavi to niech nabierze doświadczenia

0

@Gregsky10 Dlatego że my wszystko wygrywaliśmy , np. tylko 1 mecz przegrany w lidze i tylko pojedyńcze złe mecze jak z Romą i LFC. Real miał tylko kilka dobrych meczów, dlatego że cały klub zgadzali się z kompromitacją na innych frontach żeby skupić się na tych 7 najważniejszych, a i tak sędziowie musieli nie raz nie dwa ratować białych od porażki.
Jedni celują we wszystko, bo są ambitni i najlepsi, drudzy stawiają sobie jeden cel bo tak łatwiej. ZZ powiedział że cenniejsza dla niego LL niż LM

0

@monsterrize widzisz takie same pierdoły, jak to że Real zagrał od nas lepiej ;)

0

@Avatarr A nie pomyślałeś w drugą stronę, że ten zły okres meczów wyjazdowych nie będzie trwał wiecznie? Myślę że spokojnie zgarniemy 3pkt.

3

@Naturopata to ja napiszę że BVB jest lepsze niż PSG

0

@Triv44 Jeśli grałby tercet Mbappe- Cavani- Ney to Do Maria byłby pomocnikiem ;)

2

@ZieliniakTo tylko pokazuje jak traktowana jest Barcelona. Jeśli pokonasz mistrza(Barca) to trąbią o tym wszędzie, a co innego wśród zwykłych kopaczy (Real)

0

Nic tak nie cieszy jak porażka ( szkoda że nie manita) Realu. Jeśli my gramy słabo, to oni grają beznadziejnie. Niech się cieszą że nie było nikogo (liczącego się) w ataku PSG.
Vinicius to już historia, tego gościa już nie ma, a co dopiero czekanie na jego formę

2

@l0Messini no chyba Cię.....;)

0

@against_modern_football Jak widać nie jest, sytuacja sama na sam i karny ok

0

@Wienio Miejmy nadzieję że w końcu przerwie tą passę

0

@ef sam na sam? Coś przeoczyłem? Messi miał piłkę meczową tzw setka jak to kolega wyżej ujął. Fakt faktem dajemy się niepotrzebnie zdominować, ale nie graliśmy z Levante chciałem tylko przypomnieć i nie na CN.

1

@xavi890 mam nadzieję że będziesz się tego trzymał jak nam dupę będzie ratował. Zapomniał już jak zagrał z Betisem eeee?

0

@against_modern_football jedyna setka to ta z karnego, albo nie rozumiesz tego znaczenia

0

@Pustelnik Burki wyjął strzał w krótki róg Suareza, także ten....

0

Najlepsze: Ter Stegen
Najgorsze: kontuzja Alby, po jego zejściu na lewej stronie robili co chcieli.

0

No to jak mają możliwość zamknięcia CN na jeden mecz to na pewno z niego skorzystają, tylko się rozejrzą w terminarzu żeby dobrze dobrać przeciwnika.

1

@Matix90 Jak się walczy tylko na jednym froncie to jest o niebo łatwiej, niż mieć w marcu, kwietniu każdy mecz o wielką stawkę z finałem PK w tle. Real skupia się początkowo na dobrym starcie ligi, potem próbuje szczęścia w PK i na wiosnę pozostaje im tylko walka w LM, żeby sezonu nie zakończyć bez trofeum

0

@endriuuu2 patrząc na 1 połowę mieliśmy chyba ze 3 pewne bramki a nie 1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?