0

@Borneo Alaba to cięzki temat i wiek już nie na Barcę, poza tym po co miałby odchodzić z Bayernu?? Dla $$$ - znów będzie problem z FFP. Naszym płacowym problemem jest Messi, Busi i Griezmann oraz wrzód Umtiti. Trzeba mieć nadzieję, że Umtiti i Dembele się pokażą w sezonie i ktoś ich łyknie w najbliższym czasie, aby odchudzić kadrę z tych francuskich wampirów, którym Abidal ogarnął bajeczne kontrakty. Po cichu liczę na to, że Griezmann wejdzie w buty Messiego (jest młodszy), tak jak na początku ubiegłego sezonu, gdy Leo miał kontuzję. Messi powinien zarządzać swoimi siłami lepiej, bo też drogi do bramki nie umie znaleźć, a po sezonie nas opuści, bo na ostatnie lata kariery musi gablotę uzupełnić, a nie mieć coroczny tytuł "frajera LM". CR odszedł do Juve, bo widział, że RM się sypie... Messi chciał zrobić to samo i grać w zespole, który walczy na wszystkich frontach. W tym roku wierzę tylko w krajowe puchary bo Real też gra piach, ale życzę nam, żeby nasz sezon potoczył się jak ubiegły Bayernu!

0

@Borneo Młodzi na plus, ale FDJ, Pjanić, Griezman i cała obrona kopią sie po czole. Konstrukcja akcji wygląda obiecująco, ale defensywa nadal dno pomimo 2 defensywnych pomocników... Moim zdaniem 6 zawodników defensywnych i takie wpadki jak w 2 ostatnich meczach to nie do wybaczenia

0

@Owen1994 z Getafe obrona też z głową w chmurach... Przy skuteczności Bayernu byłaby Manita z Getafe.

0

@Borneo bez przesady to mecz z ogórkami, gdzie w obronie byliśmy tak skuteczni jak Messi ze strzałami. Mnie ten mecz nie przekonuje. Messi musi widzieć wizję zespołu a z tak marna obrona to o LE byłoby ciezko

1

@NoVaK ja ze swojej strony mam nadzieję, że odbuduje formę z AM. Bądź co bądź jest cholernie pracowity i profesjonalny po koszarach u simeone. Bo reszta naszej drużyny to z przygotowaniem fizycznym na bakier po tylu latach bez trenera.

3

@BarcaMartinez za rok bez Messiego będziesz prosił o klasową 10. Tylko Bartek nie umie liczyć ilu piłkarzy jest nam potrzebnych na pozycję numer 10, a ile na 9. Piłka to nie FM i nie łatwo jest ściągnąć kogoś takiego jak antek, dlatego poczekajmy. Rok temu podczas nieobecności Messiego grał koncertowo. My nikomu nie damy szans na jego pozycji i już oddajemy z doplata

1

@NoVaK tak, w meczu z tymi leszczami ustawienie podstawowych zawodników powinno tak wyglądać bo ciężki tydzień przed nami... A uważam, że nasza gra na tle tych pionków obnażyła słabości w defensywie i brak skuteczności. To powinno byc 8:2

0

@johny11 jak można kupować piłkarzy i pierwsze co robić to zmieniać im pozycje?? Na zespół noname może wypada dać kogoś z rezerw?? A Roberto na odnowe na trybuny przed ciężkimi spotkaniami

0

Messi narobił cyrku w wakacje zamiast trenować od pierwszego dnia... Więc braki fizyczne zamiast niwelować tylko się pogłębiły. Teraz nie ma amigosów obok i tylko Alba może z nim coś zagrać po staremu, (Busi tylko do tyłu gra, a Messi się nie wraca). Trzeba czasu i treningów, aby to skleić. Mamy 2 linie przebudowane to nie FIFA, że zacznie wszystko trybić po wrzuceniu do składu całego gwiazdozbioru.

12

Posiadanie Messiego, Cou i Griezmana oraz Pedregiego (pozycja zjada lwia część budżetu na pensje) na pozycję 10, bez posiadania 9 i skrzydłowych na światowym poziomie to jakiś żart. Nie skreślajmy Antka, bo Messi w tym sezonie też kopie się po czole... A po sezonie pewnie go nie będzie w drużynie, a marketingowo musimy mieć duże nazwiska. Gość przynajmniej ciężko i uczciwie pracuje i stara się szybko pracować w defensywie. Bo Meesi i Dembele to nigdy nie przywiązują do tego uwagi. Nie wspominam Umtiti ego, bo to jedna z legend l4 na camp nou.

0

@Lucassito Mam nadzieję, że twoje słowa są dalekie od prawdy... Bo od kilku lat rywalizujemy tylko z PSG o tytuł "kto potrafi bardziej sfrajerzyć w LM". Braków w przygotowaniu fizycznym nie nadrobimy w 2 miesiące. Z drugiej strony ZZ zawsze budował Real na wiosenną fazę, a Bayern w zeszłym roku o tej porze też kopał się po czole:D życzę nam zatem, żeby Barca odrodziła się niczym Bayern w ubiegłym sezonie.
PS. Wyjście z drugiego miejsca w grupie LM ostatnimi laty było "opłacalne", a sfrajerzenie się w takiej grupie jaką mamy to byłoby gorsze od 8:2...

1

Dajmy mu czas, niech ta Koeamanowa maszynka ruszy. Najbardziej martwi mnie niemoc FDJ i Messiego, którzy chyba doznali szoku na treningach. Messiego to od 10 lat głaskają na treningach i wywiadach i widać braki... Talent jest, ale formy fizycznej brak. Frankie też kopie się po czole:(

0

@Naker True, Griezmann, Messi i FDJ na ławkę, bo to obecnie słabe ogniwa. Dobrze, że Cou i pedri w gazie. Może Puig, Cou, Fati dobrze by ich zastąpili

1

Griezmann może okazać się brakującym ogniwem 30 czerwca 2021,gdy nadejdzie ostatni dzień Messiego (bo wątpię w rewolucję projektu sportowego, która jest w stanie go zatrzymać). Jest grajkiem światowego formatu pokazując to w poprzednich klubach i reprezentacji (w niektorych sezonach dotrzymywał kroku Cr7 i Messiemu). Głupota było sprowadzenie zawodnika tego formatu na pozycję Messiego. Inna sprawa, że Messi nawet nie próbuję z nim współpracować, co uważam za mało profesjonalne. Cou na pozycji skrzydłowego przy naszym "trybie treningowym" był kula u nogi. Z odpowiednią praca treningowa może uda się odbudować Antka, Dembele czy FDJ, którzy z gwiazd przygasli stajac się średniakami. Trzeba zap... I może uda się ich odbudować jak Cou w BM. Bo ostatnie sezony aktywności porównałbym do mojej aktywności na kwarantannie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?